PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odzywki byscie doradzili mi ?



dawid001
14-03-08, 18:55
no bo nie jestem pewny jakie odzywki zakupic ktore by mi pomogly
bo chcialbym w rezultacie stosowania ich otrzymac
-rzezbe oraz spalic zbedna tkanke tluszczowa ;) co do tkanki do L-karnityna ale do rzezby nie mam zielonego pojecia
pozdrawiam

toxic
14-03-08, 19:03
powiedz ile cwiczysz , jaki staz i czy miales juz jakies cykle... dieta? jakos postaram sie pomudz :P

dawid001
14-03-08, 19:32
no wiec cwiczylem po 2 godzinki sobie bo cwiczylem wszystkie partie i po cwiczeniach zawsze 1 dzien przerwy robilem sobie ale ostatnio mialem dluga przerwe i staram sie na nowo zmotywowac ale napisalem Ci w mailu ze angole nie znaja sie na silce:/ moze Ty mi jakis program zapodasz? bo glownie mi zalezy jak najbardziej na gornej parti ciala a konktretnie :
motyle,klatka brzuch i oczywiscie rece biceps i triceps?
pozdrawiam i licze na pomoc:)

no bo napisalem Ci ze HMB Olimp i L-karnityne bralem i czulem rezultaty jakies ale jak L-karnityna sie skonczyla to mi Hmb olimp nie dawalo juz nic :/

Punisher
15-03-08, 02:51
1. Wypełnij dokladnie profil:
- wiek,
- wzrost,
- waga,
- wymiary,
- rekordy,
- staż treningowy,
- jak wygląda twoja dieta(czy ją masz)

2.
-jeśli nigdy nie brałeś danego suplementu (o który pytasz) napisz to
-podaj ostatnie przebyte cykle (jeśli były)
-podaj swój cel, który chcesz osiągnąć
___________________

u.waw.pl
15-03-08, 10:55
L-karnitynę sobie daruj, ona nie daje żadnych efektów, to wywalanie pieniędzy w błoto.

toxic
15-03-08, 11:32
Cwiczysz w domu? jesli tak to mozesz wykonac wszystkie cwiczenia ktore pwoeidziales musisz tylko miech hantle i ewentulanie sztanga do motylkow ^^ a jesli malo cwiczysz to nie wiem.. jeszcze napisze

mexk
15-03-08, 11:38
z ta l-karnitna to nie wiem, bo np. moja dziewczyna brala i w polaczeniu z treningiem eleganckie efekty teraz moj kumpel jest w trakcie i zadowolony jest, to chyba zalezy od organizmu i doboru treningu i diety wiadomo ze sama L-karnityna to malo da ale z treningiem i dieta to mysle ze cos tam wspomoze, ale to juz zalezy od organizmu itp. rozne sa poglady ;)

zyga80
15-03-08, 15:33
l karnityne biora leszcze...wez o czym gadka

u.waw.pl
15-03-08, 16:09
Chodziło mi o to, że moc działania L-karnityny jest niewielka.

dawid001
15-03-08, 17:10
bralem wlasnie te suplementy l-karnityne i hmb olimp jak pisalem podczas cwiczen no ale gdy l-karnityna skonczyla sie to jakos waga mi nie schodzila tak jak wczesniej.
hum co do diety wlasnie to jest ten problem nieznam zadnej dobrej staram sie jesc mniejsze posilki :/
i przydal by mi sie jakis dobry rozpisany trening a sprzet tez mam lipny jak narazie bo dokupuje (dopiero gryf prosty 25kg,ciezarki na bicepsa i tricepsa mam jak narazie) przydaly by mi sie cwiczenia z tym co teraz moge uzywac + jakies bez sprzetu co sam moge robic
oraz jak ktos mogl by mi poradzic jakas przetestowana diete bo wiadomo kazdy chciaby ladniej wygladac a ten brzuch i klata to rzenada :/ tylko jak sie jej pozbyc

pomocy plx :/

dawid001
15-03-08, 17:38
cwiczyc cwicze ale jak narazie biegam tylko bo wlasnie chce cala teorie teraz rozpracowac i jakis plan wymyslec a za cel chce pierw rzezbe a potem jak bede zadowolony z niej to przyjdzie czas na trening silowy