PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna Mega Caps Olimp-u



pey
21-07-06, 23:18
Słyszałem ostatnio w sklepie z odżywkami o kreatynie Olimpu tej w "mega kapsułkach" i to co usłyszałem mnie bardzo zdziwiło.Sprzedawca powiedział, że ta kreatyna jest niedokładnie zmialona i te wyczuwalne grutki (co moża zauważyć po otwarciu kapsułki) nie rozpuszczają sie w organiźmie. Jest to małe zagrożenie dla nerek, gdyż granulki wydalaja się w niezmienionej postaci a organizm wchłania ok. 80 % zażywaniej dawki.
Może wie ktoś coś więcej na ten temat?
Pozdrawiam

degustator
22-07-06, 01:31
jak dla mnie t ojuz jest dyskwalifikacja..... lepeij wziasc cos pewnego, sprrawdzonego...

Smug
22-07-06, 10:25
ja miałem tą kreatynę,300 kapsów,każdy po 1400mg,nawet kilka otwierałem i nie widziałem tam żadnych "grudek".Ale poza tym nie jestem zadowolony z postępow z tą kreatyną,wszamałem całe opakowanie i nic nie urosło ani siły nie przybyło...teraz wypróbuje się coś innego :razz:

marcinczwa
22-07-06, 10:35
kreatyna to nie jest cudowny srodek po ktorym urosniesz... jest to tylko dodatego do dobrej diety + dobrego treningu. Siedzac przed kompem i grając oraz nie jedząc kreatyna nic nie da...

degustator
22-07-06, 10:41
Smug, ja tez ja bralem i 10 kg uroslo na wycisk, ale masy prawie nic i waga w miejscu

marcinczwa
22-07-06, 10:43
Smug, ja tez ja bralem i 10 kg uroslo na wycisk, ale masy prawie nic i waga w miejscu
a dobra była dieta?

degustator
22-07-06, 10:46
no staralem sie pilnowac

Smug
22-07-06, 10:50
ja też starałem sie jeść produkty wysokobiałkowe(serki,kefiry,twarogi,persi z kurczaka itp.) plan miałem raczej tez dobry i nie odczułem żadnych przyrostów

degustator
22-07-06, 10:57
na niektro\ych podobno kredka nie dziala. pozatym to zwykly monohydrat... nie to co moj nowy nabytek equalize ehhhh

Smug
22-07-06, 11:04
właśnie też sobie te genami tłumaczę bo kupilem 3 opakowania tej kretki dla mnie i moich dwóch kolegów i właśnie na jednym z nich ładnie podziałała bo tak własnie z 12kg więcej wydziąga na klatkę i nawet ładnie mu się ona zarysowała :smile:

pey
22-07-06, 13:38
ja miałem tą kreatynę,300 kapsów,każdy po 1400mg,nawet kilka otwierałem i nie widziałem tam żadnych "grutek". :razz:

spróbuj wsypać kreatyne z kapsułki do np : ciepłej wody - te grudki zostaną na dnie zresztą są wyczuwalne gdy proszek sprawdzimy w palcach

marcinczwa
22-07-06, 14:24
przeciez niektore składniki nie rozpuszczaja sie tak dobrze i niekiedy zostaje na dnie troche kreatyn

pey
22-07-06, 15:36
...ale np. kreatyna z Trecka rozpuszcza się i w zimnej i w ciepłej wodzie,tak samo jak np. glutamina tej samej firmy. Podobno Olimp zniżył ceny wielu produktów ze względu na ich słabą skuteczność...

Smug
22-07-06, 17:42
sprawdzałem w palcach i nic nie wyczulem :???: a w wodzie to prawda ze "coś" tam pozostaje ale to moze tak jak napisał marcinczwa, ze nie wszystkie te składniki tak dobrze się rozpuszczają...moze jest z nią jednak coś nie tak...nie wiem :smile:

Jose
22-07-06, 19:19
nie ten dzial...
tutaj w "nasze relacje" opisujemy nasze relacje jak przebiegal cykl a nie pytam sie o suplementy...
przenosze do suplementacji...