PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana Odzywek i co Zamiast Termogenikow?



Chesterxxxxx
14-03-08, 02:17
Siemano, ponownie potrzebuje Waszej pomocy/rady/opinii (niepotrzebne skreslic).

Skonczylem wlasnie cykl i robie sobie 2 tyg przerwy i w tym czasie chce dobrac nowe odzywki, w ostatnim cyklu bralem Syntrax Matrix 5.0 no i jestem zadowolony mozna powiedziec, poza wyje.bistym smakiem i rozpuszczalnoscia no to pozytywne skutki, zero spadkow nawet po JEDNYM JEDYNYM drinkowaniu (ostrym) i po 3dniowym przeziebieniu. Sila poszla naprawde niezle ale nie wiem czy to zasluga bialka.

Do rzeczy, chce zrzucic tzw. Miesien Piwny ale nie jest to takie proste w stylu: "Wez TSE albo Clenburexin i juz". Nie toleruje moj organizm Termogenikow ni chu chu, po 1 kap. TSE tak mnie wytrzepalo, ze szok. Rece sie trzesly, serce walilo, zimny pot po czole, zaburzenia wzroku. Hardcore jednym slowem. Wiec potrzebuje skutecznego zamiennika. Bralem w grudniu i styczniu L-Karnityne Vitala Liquid ktora z reszta jest w polecanych odzywkach no i efekty wypas: 7cm mniej w biodrach i 11cm mniej w pasie, wrocilo 4cm w pasie i 0cm w biodrach. Dlatego z L-Karnityny chyba nie zrezygnuje ale tez chce ochronic miesnie bo trening dalej na mase bo podobno podczas treningu na rzezbe miesnie WCALE nie rosna(horror!)

Chce sie zmiescic w 200zl ale lepiej zeby bylo mniej rzecz jasna i zeby starczylo na minimum 4tyg a najlepiej na 6tyg czyli cykl.

Moja propozycja: Olimp BCAA Mega Caps-360kap(blistry), Tauryna Vitala-120kap, Cutting Edge-120kap.

Nie bralem jeszcze nigdy Kreatyny i nie chce na razie, wszelkie info macie w Profilu. Wielkie Dzieki i Pozdro!

P.S. Kreatyny dlatego nie bo sa szybkie efekty i tak samo szybkie spadki z tego co widzialem po znajomych.

I moze znacie jakas odzywke/suplement na checi do treningu...

Cielu7
14-03-08, 08:32
widze ze traktojesz białko jako suplement cykliczny a to tylko dodatek do diety kiedy ci go brakuje i bierze sie go caly czas

Chesterxxxxx
14-03-08, 12:26
Bialko w formie odzywki traktuje jako suplement w czasie cyklu bo po co kupowac i jesc bialko jak masz przerwe albo nie cwiczysz, wtedy zapotrzebowanie jest duzo mniejsze i bialko w diecie wystarczy...

...Ale za takie wypowiedzi to Ja SOG`a nie dam bo nie pomagaja.

Symu
14-03-08, 13:50
Tauryne bym odpuscil, a zamiast tego chocby CLA. Zwroc uwage jeszcze na fat burnera z universala bo przyznam ze nie znam nikogo kto by bral tego cutting edge, a universalowy nawet pozytywne opinie zbiera.

simonides
14-03-08, 15:14
Jak wyżej - tauryne bym sobie darował i zamiast tego CLA.

Twoja reakcja na TSA mnie troche zdziwila, ale polecam Animal Cuts - Jest to naprawde bezpieczny produkt - no i cena - normalnie jest o wiele wieksza , moj kumpel ladnie zrzucil fat....
http://www.allegro.pl/item326408711_universal_animal_cuts_najtaniej_krak ow_.html

NIKOLIS 168
14-03-08, 16:54
Ja proponuje l-karnityne + CLA + BCAA / Białko... ewentualnie mozesz dorzucic Fat KIller.

Symu
14-03-08, 19:19
Simonides na co mu animal cuts jak opiera sie na tych samych stymulantach co TSE i wytrzepie go jeszcze bardziej.

Fat killer moze byc dobrym pomyslem, ale wlasnie to zalezy na jaki skladnik tego TSE tak zareagowalas synefryne czy kofeine.

Chesterxxxxx
16-03-08, 19:13
No wlasnie cholera wie...Kawy nie pije wcale ani zadnych Red Bullow, Bullitow, Xl i innych energatykow, wiec mozliwe, ze kofeina, a jesli chodzi o synefryne to jest to pochodna efedryny tylko krocej dziala ale intensywniej, ostatnio jak bylem przeziebiony to katar mnie meczyl i kupilem Cerrutin, sklada sie z 2 skladnikow w tym w wiekszej ilosci z efedryny i tez serce walilo troche, niepokoj ale mysle i tak, ze to kofeina...Wiec zostanmy przy "bezpiecznych" spalaczach...

Ten Universal Fat Burner bardzo przyzwoity, tanszy od Cutting Edge i sklad ten sam praktycznie i starcza na ponad 6tyg przy braniu w DT 4 i DNT 3tab.
Jesli chodzi o tego Cutting Edge to faktycznie opinni jest malo, wlasciwie wcale, ale facet polecil w sklepie i mowil, ze klienic polecaja ale zostawmy Panow-Sprzedawcow...Napisalem do typa ktory dosc dawno kupil na Allegro ten Cutting Edge i zapytalem sie jak efekty itd. No to odpisal, ze juz je 2gie opakowanie i schudl na razie 7kg(!) i 3 razy w tyg. biega 30min i plywa 30min.

Porownujac Cutting Edge i Fat Burner Universala to: CE ma 775mg L-Karnityny w 1 tab a UFB 300mg poza tym UFB ma Chrom a CE Potas a reszta praktycznie bez zmian. No i CE bierze sie ok 3-4 tab dziennie a UFB 1-2 tab, mozna podwoic branie UFB ale wtedy starczy na 3tyg i wyjdzie drozej a glowny skladnik czyli L-Karnityna bedzie CE: 3100mg a UFB: 2400mg w/g mnie, skoro nie ma roznicy to po co przeplacac:D

A jesli chodzi o Tauryne to ona nie ma dzialac jako spalacz tylko jako lekkie pobudzenie przed treningiem i power(lekki ale zawsze) no i poza tym tauryna stymuluje produkcje glutaminy w jakims stopniu no i kosztuje 19zl za 120tab Vitala co styka na ok.6tyg wiec nie nadszarpnie budzetu;)