PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o porady suggestie jakies



dawid001
13-03-08, 22:56
Witam mam pare problemow bo nie jestem znawca w kulturystyce a chcialbym czuc sie lepiej z lepiej prezentujacym sie cialem...
mam pare problemow miedzy innymi:
-zrzucenie wagi (mam 183-5 cm wzrostu 92-4kg wagi)czuje ze jakas czesc to miesnie ale glownie nie jest to takie efektowne poniewaz w tym rowniez jest tluszcz :/ a chcialbym sie go pozbyc skutecznie. Jest moze ktos kto by mi zaradzil jakas bardzo dobra diete? na moj wzrost i wage poniewaz jakos sie to oblicza koles mi mowil ze do wzrostu wagi i do stylu zycia dieta..
-rowniez chcialbym wyrzebic poszczegolne parie ciala typu:
klatka,biceps,triceps,brzuch i motyle tzw
niestety jeszcze nie posiadam perfekcyjnego sprzetu narazie mam gryfa prostego z obciazeniem na 25kg bo jestem w trakcie kupowania sprzetu.
zna ktos cwiczenia bez sprzetu jakie moge stosowac zeby te partie miesni rzezbic moze?
-jakies odzywki rowniez moze zakupic do tego?
i ostatnie pytanie
czy ktos mogl by mi plan dniowy treningu oraz przerwy zaradzic jakies ?
z gory dziekuje i przepraszam jesli podobny temat juz istnial
licze na szybka pomoc
pozdrawiam :)

mexk
14-03-08, 22:51
no wiec chyba najlepiej w twoim przypadku bylby trening na rzezbe mozesz cwiczyc nawet do 5-6 razy w tyg trening krotki ale intensywny, z duza roznorodnosci cwiczen... polecalbym Ci rozniez bieganie... tutaj masz np. trening domatora jezeli nie posiadasz odpowiedzniego sprzetu:
.Pompki płasko-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół nogi na podwyższeniu-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Pompki na taborecie-3-4 serie x do zmęczenia
4.Pompki boczne2-3serie x do zm.
5.Pompki przy ścianie-4serii x do zm.
6.Pompki w podporze tyłem2-4serii x do zm.
7.Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
8.Wspiecia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
9.i 10.-dwa wybrane ćwiczenia na mięsnie brzucha po 4-5 serii x do zm.
11.Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.
12.Uginanie ramion w ciężarem stojąc-4-5serii x do zm.

takie treningi mozesz rowniez znalesc na roznego rodzaju str internetowych... jako odrzywke to moze na poczatek L-karnityne...dieta to chyba musialbys ograniczyc wegle...

ale moze ktos jeszcze sie wypowie bardziej obeznany w treningu na rzezbe i typu diety...
napisz ile cwiczysz