PDA

Zobacz pełn± wersję : Porada według ćwiczeń



Majkelooo
13-03-08, 21:40
Witajcie. Zwracam się z pro¶b± o doradzenie mi zmiany treningu. Do tej pory ćwiczyłem 5 serii po 12 powtórzeń i wszystko mi się prawidłowo rozrosło, lecz największy problem mam z bicepsem. Ręka zamiast się rzeĽbić staje się coraz grubsza, natomiast sam mięsień puchnie lecz jest rozci±gnięty. Czy mam zmienić sposób ćwiczenia? Podobny problem mam z nogami. Jak wyrobić sobie łydki? Prosze o porade, a także o doradzenie mi planu ćwiczeń od pon- do pi±tku , tak aby do wakacji uzyskać wysokie rezultaty.

rgolanski
13-03-08, 21:46
Najlepiej by było jakby¶ podał jaki¶ dane: staż, wzrost waga itp.
A wogóle jak wygl±da twój trening?

Majkelooo
13-03-08, 21:55
Mam 18 lat, cwiczylem od 2 lat z przerwami, wiadomo szkola.. mam 180 wzrostu i 75kg. Moj obecny plan

Pon - klatka, rozpietki, triceps
wtorek- biceps i przedramie
sroda - plecy i barki
czwartek klatka i rozpietki
piatek - biceps i ogolne rozciaganie

Potrzebuje co¶ na nogi... i ogóln± rozpiske

rgolanski
13-03-08, 22:00
Nie ma sensu ćwiczyć bica 2 razy w tygodniu. To nie pomoże. A jaki masz cel ćwiczeń? masa czy rzeĽba?

Majkelooo
13-03-08, 22:02
Teraz wolałbym rzeĽbę. W takim razie ile serii i po ile powtórzeń? Może zaproponowałby¶ mi jaki¶ plan ćwiczeń na te pięć dni?:) Będę naprawde wdzięczny.

rgolanski
13-03-08, 22:06
Jeżeli chodzi o rozłożenie treningu to nie bardzo mogę Ci pomóc. Jeszcze nie ćwiczyłem na rzeĽbę. Przeszukaj forum, napewno znajdziesz jaki¶ trening na rzeĽbę. Ogólnie na rzeĽbę rób krótsze przerwy między seriami, trening 5-6 razy w tyg, rób ćwiczenia izolowane, na wyci±gach i przede wszystkim dietkę na redukcję sobie zafunduj