PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc z suplementami dla piłkarza.



Qubix
13-03-08, 21:35
Siema. Ja trochę z innej beczki. Mam 15 lat i trenuję piłkę nożną. Moje wymiary to 170/65. Nie ukrywam, że mój brzuch nie jest całkiem płaski, tzn rano wygląda fajnie, ale wieczorem troszeczkę jakby się spłaszcza i widać nieco tłuszczyku. Niby to nie przeszkadza, ale wiadomo, że w lecie są baseny, zalewy, i czasem można pobajerować... A więc do rzeczy. Planuję już co nieco letni obóz i planuję do tego jakieś suplementy. Chcę spalić całkiem tłuszcz z brzucha i wzmocnić jego mięśnie, oraz mięśnie nóg. Myślałem nad pakiecikiem: ClenBurexin + Karnityna GOLD Treca + Kreatyna Vitalmaxu. Dodatkowo do tego mam Guaranę w proszku, która nieźle pobudza (spróbujcie sami, fajnie kopie!!!!). Obóz trwa około 10 - 14 dni i parę pierwszych dni przeznaczamy na intensywniejsze treningi wytrzymałościowe, a resztę na turniej (dla w tajemniczonych powiem nieskromnie, że jedziemy na słynny REMES CUP http://forum-kulturystyka.pl/images/smilies/biggrin.gif ). No i radźcie, zmieniajcie, proponujcie! Niekoniecznie chcę ten rodzaj suplementów, jaki napisałem. Mogą być aminokwasy, gainery.. Cokolwiek mi doradzicie, byleby były jak najbardziej pożądane i najlepsze efekty. Mam jeszcze dużo czasuz ale mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda mi się dobrać coś odpowiedniego. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. http://forum-kulturystyka.pl/images/smilies/biggrin_p.gif

pablo91prg
13-03-08, 22:44
Spalacz wywal, wiem co sie robi podczas takiego obozu, spokojnie spalisz brzuszek. Krete dla wzmocnienia mozesz jesc ale nie 10 gr dziennie a 5-6 g na dzien(w dwoch dawkach po 2,5-3 g). BCAA mozesz kupic. Najlepiej juz dzisiaj zacznij trenować brzuch i plecy+pompki dla wzmocnienia ramion to podczas obozu nie wymiekniesz. Pozatym im wczsniej zaczniesz tym szybciej wyrobisz sobie potezny 6-cio pak. Pozdro.

Andr3w
25-03-08, 16:38
Jakies weglowodany bo daja duzo energi jak to pilkarzowi potrzebne dawkowanie to twoja sprawa jak ci pasuje.

Giera
25-03-08, 17:16
Andrew n/c

Najlepiej nic nie kupuj tylko zacznij ćwiczyć brzuch ale jak już chcesz coś łykać to bcaa, glutamina i kreatyna 10-15g dziennie nawet - nic Ci się nie stanie