PDA

Zobacz pełną wersję : OOOOOtry trening!!



DaN322
13-03-08, 18:16
ostatnio zaczalem grac w gre sieciowa na kompie i musialem zrobic nieprzewidywana przerwe ;P chce powrocic do treningu jak i go zaostrzyc. cwicze u siebie w domku na lawce mam zamiar tez kupic sobie hantelki. do tej pory cwiczylem 6 razy w tygodniu. tak tez mam zamiar cwiczyc dalej tylko duzo bardziej sie do niego przykladac . przechodzac do sedna: czy moje miesnie beda w stanie wytrzymac ostry trening 6 razy w tyg tzn. prawie do nieprzytomnosci (lekko przesadzajac)?

mam 14 lat; cwicze od 6,5 miechow, ale juz jako 8 latek robilem prawie codzienie parenascie pompek, brzuszkow itp. takze organizm mam nawet zahartowany

DaN322
13-03-08, 18:18
OOOOOstry mialo byc nie oooootry ;)

ChrupoS
13-03-08, 18:26
6 dni ? Ty czlowieku miesnie chcesz sobie "popalic" ??

Max 3 dni ... Takie moje zdanie

GhosT
13-03-08, 18:31
"0"0"0"0"0"stry ... "0" ... Tyle masz pojęcia o treningu ;] Zero ... Weź poczytaj trochę na forum, bo jak ćwiczyłeś 6 dni w tyg i chcesz jeszcze ostrzej ćwiczyć to mocny jesteś ... A kiedy regeneracja? 1 słowem : "Żenada" ...

ChrupoS
13-03-08, 18:35
Zgadzam sie z Ghostem.
Trening powinien byc rozplanowany. Jedna partia miesni powinna byc cwiczona raz w tyg. Max 2 (Chodz i do tego nie jestem przekonany)
Jesli cwiczyles 6 razy w tyg. to mozna Ci tylko pogratulowac bezmyslnosci.
Miesnie sie "pala" i rezultaty nie sa takie swietne. O ile w ogole jakies sa ;)

DaN322
13-03-08, 20:16
ok tylko sie pytam. i trza z tego co widze szybko zmienic!! a przez te 6 dni to mi wychodzilo 2 razy kazda partia miesa

DaN322
13-03-08, 20:18
i rezultaty byly: 4,5 cm bic 6 kg rekord na bica wiecej (jedna reka)
i na klate 30 kg w wyciskaniu wiecej

DaN322
13-03-08, 20:23
i jak wspomnialem kazda grupa miesni byla cwiczona 2x w tyg. Tylko tak se to rozlozylem zeby na kazdy dzien miec tylko 2 partie bo nie lubie wiecej. stad to STRASZNE 6 dni. i wiedzialem ze jakbym zaczal na kazdy dzien dawac po 4 partie to bym cwiczyl kazdy miesien 4 razy i ze bym se swajczyl.

lityn
14-03-08, 19:46
jesli poczytal bys troche forum to bys wiedzial ze kazda partia miesniowa "rośnie" podczas odpoczynku, wiec jesli cwiczyles 6 razy w tygodniu to one nie mialy kiedy odpoczywac. najmniejsze partie miesniowe potrzebują ok 2-3 dni na regeneracje. na twoim miejascu zrobil bym trening 3 razy w tyodniu. mozesz jeszcze np biegac 2 razy w tygoniu :) pozdro :)