PDA

Zobacz pełną wersję : opona+tluszcz na piersiach..!!!



bananjablko
13-03-08, 08:23
Witam...zaczne szybko od tego,ze chodze na silownie,mam ulozony trening,biegam tez na czczo,zeby spalac tluszcz...najwiekszym jednak problemem jest to,ze mam go dosc duzo na oponie oraz w piersiach...czy ktos z Was zna moze jakies sposoby,cwiczenia,diete,ewentualnie suplementy,albo inne pomysly,ktore moga przyspieszyc spalanie tkanki tluszczowej na tych partiach...z gory dziekuje...

TESTOSTERON
13-03-08, 09:26
Biegasz na czczo i trenujesz na siłowni i cacy. Jak dla mnie to nie potrzebne Ci jakieś suplementy. Do wszystkiego jest potrzebny czas. Wytrwasz w tym bieganiu diecie i treningu to na pewno nie będą Ci potrzebne spalacze tłuszczu itp.

fantomas
13-03-08, 10:10
Zgadzam się z przedmówcą.

rad
13-03-08, 13:52
ze swojego doświadczenia powiem że mi opona zeszła dośćsporo i tluszcz z klaty wlaśnie przy bieganiu oraz silce hehe

bralem tez TSE- ale tylko przez 30 dni i pomoglo. choć myślę że i bez spalacza daloby rade z zejsciem z poziomem tluszczu ;-)

bananjablko
13-03-08, 17:18
dziekuje Wam bardzo...mamy dzis 13.03...czy sadzicie,ze jestem w stanie duzo zrzucic cwiczac do konca czerwca...mam 3.5 miesaca czasu...,a bardzo wazne to dla mnie,zeby zrzucic tluszcz przed wakacjami....?

Keither
13-03-08, 17:34
zarzuc sobie jakas diete redukcyjna i bedzie git :P to czy spalisz tez zalezy od tego jakie masz ambicje i zwlaszcza od tego ile tego tluszczu masz ... wymiarow nie podales ;p

rad
14-03-08, 12:49
no i pamiętaj o regularnych treningach aerobowych ...
przy bieganiu minimum 30 minut powolnym tempem...choć dla osób które nie biegały w ogóle- 30 minut nieustannego truchtu może być problemem....

bananjablko
14-03-08, 15:39
dla mnie bieg 50min predkoscia 7km/h nie jest problemem,bo codziennie tak biegam...chodzi mi konkretnie poprostu o te dwa miejsac..o brzuch i o piersi,zeby stamtad zszedl tluszcz najszybciej jak sie da,bo mam go tam niajwiecej...