PDA

Zobacz pełną wersję : Wielki art dla "zielonych"



GhosT
13-03-08, 00:22
Witam ;) A więc tak ... Nie jednego z nas pewnie męczą pytania "zielonych", którzy pytają praktycznie w kółko o to samo ... Ja wiem, że dla nich to nic złego, ale dla nas, ludzi którzy są od dłuższego czasu użytkownikami forum jest to nieco drażniące (podejrzewam iż niektórym z nas nawet nie chce się tam zaglądać, a co dopiero pisać po raz setny to samo). Sam tak robiłem jak przybyłem na forum, ale to chyba część z nas tak miała, takie zagubienie i dezorientacja ...

Ale do rzeczy. Moja propozycja wygląda następująco : "Napisanie artykułu dla początkujących, który zawierał by wszystkie potrzebne im informacje w 1 temacie."

Długi artykuł na 10-15 min czytania, z odnośnikami do diety, treningu, atlasu ćwiczeń itd, itp.

Może to nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi, co najwyżej (przyjmując że moja propozycja zostanie wcielona w życie) zabierze modom trochę czasu.

Pozdrawiam ;)

HuGsoN
13-03-08, 14:38
Jest tego pełno w dziale toma, uważam, że wystarczy...
ale jak ktoś ma czas to proszę bardzo...

Punisher
13-03-08, 15:09
tom'a i Symu'a :)

Ja popieram to byłoby dobre.
Pomyślimy.

wara
13-03-08, 18:05
dobre ale znajac zycie zaden tego nie bedzie czytal...

GhosT
13-03-08, 19:43
Niby tak... Ale zawsze jeśli będzie taki temat istniał, to będzie można ich opieprzać, że go nie czytają i odsyłać do niego ;)
To tylko moja skromna propozycja, zrobicie jak będziecie uważali za stosowne ;)
Pozdrawiam :D

HuGsoN
13-03-08, 19:54
W takim razie proponuję coś zacząć działać, ja oczywiście coś mogę dodać jakiś wstęp do sw, albo sw a siłownia o ile uwazacie, ze to potrzebne.

GhosT
13-03-08, 19:56
Czemu nie ;) Niektóre sztuki walki są ściśle powiązane z siłownią. Ja na przykład ostatnio zacząłem boks trenować i bardzo sobie chwalę i polecam. Mogę coś napisać, ale moja wiedza na temat siłowni jest ilekroć mniejsza od waszej, jednakże oferuje swoją pomoc ;)

Symu
13-03-08, 21:04
Powiedzialbym nawet ze wiekszosc sztuk walki wymaga treningu na silowni :)

GhosT
13-03-08, 22:59
Też tak uważam, ale wole się nie popisywać, gdyż mamy tu eksperta od tych spraw, a przy nim to jestem naprawdę blady :D

Punisher
13-03-08, 23:16
Mowa o tom'ie? :D

GhosT
13-03-08, 23:34
Nie :P Mówię o moto2004 :P

Toomekk6
17-03-08, 22:53
Co z tego że ten artykuł by powstał. Jak i tak Ci nowi by zadawali pytania, wątpie że któryś by przeczytał. Ja zanim zadałem pytanie czytałem... a nie to co inni nic nie czytają i od razu walą z pytaniami!
Zróbcie takie coś, i jak ktos sie zada banalne pytania to w odpowiedzi nalezy wstawić link do tego artykułu i będą zmuszeni przeczytać:)
pozdro:)