PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon2 i gainer



xxxpila
12-03-08, 22:32
Własnie koncze kolejny juz cykl na kretce mono , i teraz bede robil przerwe i potem chce zaczac brac pierwszy raz nitrobolon 2 ,i zastanwiam sie czy teraz najpierw brac jakiegos gainera do uzupelniania diety i nabarc twoche masy i za miesiac dwa dopiero nitrobolon czy zaczekac z gainerem i brac razem z nitro? Diete mam staram sie trzymac w miare mozliwosci .wiek 23 lata wzrost 176 waga 78-80 ,staz dwa lata z przerwami .

Prezydent_1c
12-03-08, 23:04
Kup carbo lepiej żebyś mial i teraz i pózniej i rośnij :D Życze ci takich rezulatatów jakie ja miałem po tym suplu :D

Punisher
12-03-08, 23:05
Najlepiej przed cyklem, na cyklu i po cyklu :D
No ale jakbym miał wybierać to bym wziął podczas cyklu, gdzie zapotrzebowanie na składniki odżywcze jest jeszcze większe.
A najlepiej to kup białko do NB2...

xxxpila
12-03-08, 23:32
Ale jesli sie nie myle carbo to weglowodany ,a gainer to weglowodany plus bialko wiec chyba duzej roznicy tu nie ma??

Punisher
13-03-08, 14:14
Tak, tylko że carbo+białko=gainer tudzież taki gainer różni się składnikami od normalnego(czyt.oryginalnego) gainera, który ma różne domieszki różnych substancji, różne węglowodany itp, aczkolwiek oczywiste jest, że można tak łączyć, tylko cenowo jak wychodzi i czy ekonomicznie, czasochłonnie...