PDA

Zobacz pełną wersję : Zastanawiam sie czy brac arginine



mexk
12-03-08, 21:07
witam

skonczylem niedawno nitrobolon2 i sobie teraz podtrzymuje mam L-glutamine i ginery stosuje i dietka skromna no i czytalem sobie o tej argininie i zastanawiam sie czy brac i czy nie przeszkadza to ze po nitrobolonie2...

prosze o rade

Nuru89
12-03-08, 22:10
Nie ma sensu... sama argina niewiele Ci da...

Punisher
12-03-08, 23:06
A jaki cel stawiasz poprzez stosowanie argininy?

mexk
13-03-08, 10:59
z tego co czytlem to arginina powoduje napompowanie miesni chroni watrbe lepiej transportuje srodki odrzywcze, przeciwdziala nadcisnieniu a ja mam... no i generalnie pomyslalem ze dobry srodek bylby do podtrzymania tego co mam po nitro ale wlasnie nie jestem pewnien i dlatego prosze o rade...

Punisher
13-03-08, 14:05
Argininę bierze się jako dodatek do jakiegoś cyklu, bo tak to nie ma sensu...
IMO lepiej zainwestować w białko.

mexk
13-03-08, 14:19
acha no to dzieki wielkie to wezme ja sobie moze z dextrosa do kreatyny do nastepnego cyklu...

pozdrawiam

Symu
13-03-08, 14:25
z tego co czytlem to arginina powoduje napompowanie miesni chroni watrbe lepiej transportuje srodki odrzywcze, przeciwdziala nadcisnieniu a ja mam... no i generalnie pomyslalem ze dobry srodek bylby do podtrzymania tego co mam po nitro ale wlasnie nie jestem pewnien i dlatego prosze o rade...

napompowanie miesni powoduje, watrobe chroni- to napewno

przeciwdziala nadcisnieniu -nie do konca, w teorii tak tzn. w bardzo malych dawkach 1-2 g dziennie ale efekt nie ejst praktycznie zauwazalny a przy wiekszych ilosciach moze i podwyzszyc cisnienie

Ogolnie sama nie powoduje jakiegos super efketu anabolicznego wiec w tym celu raczej nie ma sensu stosowac

Punisher
13-03-08, 16:52
Ta arginina to taki troche pic z tym napompowaniem, bo bardzo szybko zostaje zneutralizowana przez organizm. Wg mnie lepsze są jakieś stymulatory GH, czyli nie sama czysta arginina. No a efekty nie są takie szybkie jak kreatyna, bardziej jak glutamina - długotrwałe stosowanie.

NIKOLIS 168
13-03-08, 18:59
Jak juz chcesz Arginine to sobie kup AAKG no i z mono i sie spompujesz pozdro:)

mexk
13-03-08, 21:48
dzieki wielkie wszystkim za rade i odpowiedzi juz wiem co zrobie narazie zostane przy L-glutaminie i ginerach i dieta :) pozniej cykl kreatynowy na jabczanie i kreatynie z tauryna i dextrosa tak ja juz kiedys wspominalem zobaczymy jaki bedzie efekt ;)

pozdrawiam

NIKOLIS 168
13-03-08, 22:05
cykl oki. Moze bym przeniósł glutamine do drugiego cyklu;) Ale ogólnie moze byc. Zdawaj smiało relacje na forum z osiagów!!! Czekamy;)

mexk
13-03-08, 22:16
ok ok nie ma problemu :) L-glutamine to ja ciage bede bral chyba... bo to dobry srodek... nowy cykl zaczynam od 20 kwietnia to napisze jak mi idzie...

pozdrawiam

Punisher
13-03-08, 22:18
Dział otwarty jakby co (http://e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=22) :)


Nikolis się przejęzyczył tam, ale mniejsza.