PDA

Zobacz pełną wersję : Gain Fast&Animal Nitro



V.Binary
12-03-08, 15:38
Witam!
Zastanawiam sie nad Universal – Gain Fast.. czy sa jakies przeciwwskazania do stosowania tego gain'era razem z Animal Nitro? Niby ten sam producent - Universal, no ale tak sie zastanawiam bo i to i to zawiera sporo tych Aminokwasow, nie chcialbym przesadzic. No i jesli stosowaniu obu naraz jakos ze soba koliduje, prosilbym o zasugerowanie mi jakiegos innego gain'era.. Dziekuje!

Punisher
12-03-08, 15:57
Śmiało możesz połączyć.

V.Binary
12-03-08, 16:06
ok, no ale mozesz jeszcze napisac jak to dawkowac wszystko?!

fernando2000
12-03-08, 16:46
Gain Fast to przecież gainer to nikt Ci nie powie jak to masz brać. Jak masz braki w diecie to gainerem uzupełniasz, czaisz? kmninisz? kąsasz? :-) Gain Fast osobiście stosuje i biore go 2-3 razy dziennie, tak po 50g, po około 30 minutach po treningu 70g. Super gainer, gęsty jak budyń.

V.Binary
12-03-08, 16:53
no ok, ale przed przed samym treningiem i odrazu po biore po jednej paczce nitro, a napewno trzeba odczekac 30 minut z tym gainerem po animalu. No niewazne, w sumie - madry post, masz racje, dzieki!

fernando2000
12-03-08, 17:07
Ja w południe biorę gainer, nastepnie tak 45minut przed treningiem, 30 minut przed treningiem SHOCK i HMB i po trenigu kreatyne i czekam 30 minut i biore gainer, po gainerze odczekuję z 30minut i jem posiłek potreningowy itd. Dla mnie to zgroza gainer, bo diete mam opracowaną, biore jedynie by mieć 100% pewność, że mam nadwyżke kaloryczną :-)

V.Binary
12-03-08, 17:16
no ja wlasnie tez o nim mysle dlatego, zeby byc pewnym ze mam nadwyzke, bo ja dodatkowo biegam srednio 40 km tygodniowo hehe :)) a nie chce mi sie tyle jesc