PDA

Zobacz pełną wersję : Suple po przerwie co wybrać



PaTos
12-03-08, 13:57
Witam

Wiek 21
Wzrost 183
Waga 72kg
Staż 3 rok
Brak Diety

Miałem detox od wszelakich suplementów. Ostatnia kuracja składała się z Animal M-Stak polecam bowiem biorąc 1 cykl siła na sztandze prostej na ostatnia serie przeskoczyła z (85kg, 2 ruchy) na (85kg, 8 ruchów). Potem miałem tydzień przerwy, bowiem byłem tydzień ponad chory i nie zacząłem brać 2-go cyklu, bo nie wyrobiłem się z zakupem suplementu i tak jechałem ponad miesiąc na sucho. Co zauważyłem po miesiącu odstawienia wszelkich odżywek nie mam żadnych spadków, jednak nie mam też większych nowych rezultatów. Postanowiłem, więc "posypać" coś i proszę o radę w doborze suplementów na tzw. "rozruch" (około 2 miesiące zanim zacznę znowu brać stak). Z tego co się zastanawiałem to zakupiłbym

Kreta standardowo Olimp MC 1250 w proporcji 8 tabli/dzień 4 rano/4 po treningu (10g/dzień)

BCAA Olimp 1100 MC w porcji 5 tabli przed 5 po treningu / ewentualnie 10 tabli przed treningiem (11g/dzień)

Glutamina Olimp MC 1400 w porcji rano 1 tabla / po treningu 2 table (4.2g/dzień)

W dni nietreningowe podobne dawki o podobnych porach.
Jakieś sugestie co do dawkowania, albo zmiany suplementów na inne ewentualnie co dodać?

Punisher
12-03-08, 15:54
No to gratuluję efektów.
Glutaminę bierz lepiej wieczorem niż rano.
BCAA 10 kapsów to za dużo jednorazowo, jeżeli już to weź 3 razy dziennie.
Coś mamy Ci doradzić, czy tylko o dawkowanie chodziło?
Może dokupisz jakieś witaminki, żebyś znowu nie zachorował. Bierz je stale - organizm sportowca potrzebuje ich więcej !

PaTos
12-03-08, 16:41
Głównie chodzi mi o dodanie jakiś suplementów ewentualnie zamiana na coś innego, zastanawiałem się nad kupnem dextrozy kiedyś brałem i z tego co pamiętam to lepiej kreta wchodziła, a o jakie witaminki ci chodziło ?? W dawkach mniej więcej się orientuję, także jak masz jakieś propozycję do supli to daj znać.

Punisher
12-03-08, 16:54
Dextrozy nie ! Że efekty były lepsze to Ci się wydawało, po prostu tłuszcz przyszedł. Zamiast tego lepiej kup gainera lub białko i np po treningu porcję 100g sobie zapodaj. A po 30-60 min pełnowartościowy posiłek.
Witaminy - kompleks witamin. Pełno jest na rynku, mi pasują Universal-Daily Formula. Zobacz oferty sklepów i znajdziesz pełno witamin.

Cielu7
12-03-08, 17:34
kolega napisal ze Dieta:brak to o czym tu rozmawiamy

Karbi
12-03-08, 19:17
brak diety napisanej na karteczce, pewnie chodzi o to... bo przeciez bilans btw na kg masy chyba utrzymuje.... (jak większość)

PaTos
12-03-08, 22:32
kolega napisal ze Dieta:brak to o czym tu rozmawiamy

brak w sensie ze jak wstaje rano to nie mam kartki i kalkulatora i nie przeliczam nic tylko staram sie zachowywac na oko normy