PDA

Zobacz pełną wersję : Rekrutacja moderatorów



marcinczwa
12-03-08, 10:17
Obecnie rekrutacja na moderatorów forum odbywa się poprzez formularz:
http://www.e-gym.pl/staff-application.php


(http://www.e-gym.pl/staff-application.php)Jest to jedyna forma w tym momencie rekrutacji na moderatora

Rynju
15-03-08, 11:15
1. Wiek : 18,5
2. Chcę zostać moderatorem działu : Dieta
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2 lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Poniewaz najwiecej udzielalem sie w dziale Dieta i Doping
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Szybko odpowiadam na pytania, moje posty sa spojne, zawierajace jedynie sprawy zwiazane z watkiem, ostatnio nie przegladalem dzialu Dieta, gdyz sadzilem ze latwo sie uporaja inni z forum z tym, lecz widze tam pole do popisu dla mnie
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak byl;em juz moderatorem innych for, lecz nie zwiazanych z kulturystyka (raz odmowilem)
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :Sogi polecialy z dzialu dieta, doping. Napisalem temat ktory kopiowalem do wiekszosci pytan o diete na redukcje i jak widac zostal nagtrodzony SOG`ami. Posiadam spora wiedze na ten temat i staram sie pomoc w kazfdej sytuacji. Zostajac modem tego dzilu zapanuje tam pozadek a informacje beda zetelne i pelne. Nie mam zamiaru wyreczac kogos i ukladac diete od podstaw. Moim zdaniem najlepiej dac wytyczne i zobaczyc jak osoba zaprezentuje swoja wiedze na podstawie zdobytych informacji. Tak ulozone diety z checia bede komentowal

marcinczwa
15-03-08, 13:44
ok, jesteś modem działu dieta

kogut2
15-03-08, 19:11
1. Wiek : ___25__
2. Chcę zostać moderatorem działu : ___dopingu__
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : ___7lat__
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : __zeby doradzac i pilnowac pozadku___
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : __staram sie udzielac dobrych porad ___
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?nie man ale pisuje na kilku forach
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora ,posiadam doswiadczenie w dopingu mam za soba 10 cykli i powinienem sie nadac na moda zeby dzielic sie mojmi doswiadczeniami z innymi

Sosnalol1705
15-03-08, 20:28
Wiek 17 lat (jestem solidny i czesto bywam na tym forum )
Chcę zostać moderatorem działu : Dla zielonych lub foto gallery
Jak długo interesujesz się kulturystyką?14 miesięcy
Dlaczego chcesz zostać moderatorem? ponieważ mam spora wiedze i z checia pomogę poczatkujacym osoba z działu dla zielonych
Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? poniewaz duza czesc osób kiedy odpowiada na posty kieruje sie doświadczeniami które gdzieś przeczytali a ja kieruje sie doświadczeniem w praktyce
Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?niestety nie mam

Deathbreaker
15-03-08, 22:22
1. Wiek : 17 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu : Hydepark
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Około roku
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Kiedy tylko mam wolny czas wchodzę na forum i przeglądam nowe wątki,przebywam na nim naprawdę długo i chciałbym utrzymać jako taki porządek.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Przede wszystkim dlatego ,że naprawdę długo przebywam na tym forum i zawsze staram się wszystkim pomóc. Czasem nawet lubię poplotkować i porozmawiać na inne tematy nie związane z kulturystyką i dlatego wybieram dział Hydepark. Myślę ,że nadaję się do tego.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Niestety nie mam doświadczenia w modowaniu.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Tak jak już wcześniej pisałem , bardzo długo przebywam na tym forum , bardzo mi się tu podoba i chciałbym utrzymać jako taki porządek. Myślę ,że najbardziej pasowałbym na moderatora do działu Hydepark ponieważ lubię porozmawiać nie tylko o kulturystyce ale także o rzeczach zupełnie nie związanych z nią.

dzako18
16-03-08, 09:04
1. Wiek : _____20
2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Dieta
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : _____interesuje sie juz ze 3 lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____bo tu najczesciej sie udzielam i mysle ze paru osobom juz pooglem :-)
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____poniewaz duzo czytam o odzywianiu i mam troche swojego doswiadczenia
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?jeszcze nie :-)
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : _____ mam sporo czasu czesto siedze przed kompem a na foru jestem codziennie i bede staral sie kazdemu pomuc

vold
17-03-08, 08:28
Ja chciałem tylko dodać że moderatorem może zostać prawie każdy kto posiada jakąś tam wiedze na temat swojego działu, ale niestety doping to nie odżywki ani suplementy tu po przedawkowaniu lub nieudolnym stosowaniu można stracić zdrowie a nawet życie!!!

Osoba w takim dziale musi posiadać bardzo dużo wiedze i najlepiej praktyke, a takiej tutaj nie wiedze a dokładniej jest jedna osoba ale niestety nie ma czasu aby pisać.

gedziu-gniezno
19-03-08, 11:12
1. Wiek : _____17
2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Dla zielonych
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : _____interesuje sie juz kilka lat
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____ bo chciałbym pomagać osobą zaczynającym swoją przygode z siłownią
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____ bo wiem bardzo dużo o początkach na siłowni i mam troche swojego doswiadczenia
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?byłem moderatorem czatu:P
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : na forum spędzam każdą wolną chwile gdyż bardzo mi się spodobało. pomoge wszystkim którzy potrzebują pomocy.

marcinczwa
19-03-08, 11:15
gedziu-gniezno (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=7744), nie spełniasz podstawowego warunku! nie masz 100 postów

Moody
19-03-08, 16:56
. Wiek : _____17 (bedzie za tydzien)
2. Chcę zostać moderatorem działu : ___Dla Zielonych__
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : __12mc___
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : ___Ponieważ mam doświadczenie i się tym interesuje__
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : __Mam doswiadczenie na innym forum moje ragni to VIP MODERATOR REDAKTOR MEMBERS___
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Wlasne forum motoroli www.motorola-fan.freens.pl/forum/ (http://www.motorola-fan.freens.pl/forum/) na drugim pod wzgledem wielkosci w polsce jestem modem storna o motorolach
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : ___wszystko jak wyzej...__

pablo91prg
20-03-08, 20:27
1. Wiek : 17
2. Chcę zostać moderatorem działu : Dla zielonych lub Odżywki i Suple
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Ponad rok
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Chcę pomagać nieco mniej doświadczonym i rozpoczynającym swoją przygodę z żelazem.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Posiadam umiejętność poprawnego wysławiania się, wiedzę na temat kulturystyki, staram się być uprzejmy, kontrolować zachowanie (wiadomo, wybuchy si e zdarzają)i dbać o porządek .
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : NIE, niestety.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Na przeglądaniu forum i pomaganiu jego użytkownikom spędzam codziennie minimum godzinę. Wszystkiego może nie wiem, ale napewno jestem pomocny.

Serdecznie pozdrawiam.

gedziu-gniezno
24-03-08, 00:55
1. Wiek : _____17
2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Dla zielonych
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : _____interesuje sie juz kilka lat
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____ bo chciałbym pomagać osobą zaczynającym swoją przygode z siłownią
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____ bo wiem bardzo dużo o początkach na siłowni i mam troche swojego doswiadczenia
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?byłem moderatorem czatu:P
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : na forum spędzam każdą wolną chwile gdyż bardzo mi się spodobało. pomoge wszystkim którzy potrzebują pomocy.

grzesiek7124
29-03-08, 21:51
1. Wiek : ___37 lat__
2. Chcę zostać moderatorem działu : __obojętnie jakiego, oprócz dopingu___
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : __17 lat___
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : __wiem "wszystko" lub prawie wszystko na temay kulturystyki__
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : ___uprawiam sport od ponad 20 lat. Kulturystykę prawie 17 lat__
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Nie
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : __9-ty post tej strony http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8899&page=7___
__________________

marcinczwa
01-04-08, 19:29
grzesiek7124 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=5014) zostałeś moderatorem działu dieta

moro
08-04-08, 20:16
1. Wiek : 20
2. Chcę zostać moderatorem działu : Sztuki walki
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2,4 lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ponieważ jestem aktywnym użytkownikiem. Posiadam duże doświadczenie w dziedzinie "sztuki walki", którym chętnie podzielę się z użytkownikami forum jako moderator.5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Błyskawicznie odpowiadam na pytania. Moje posty są sensowne, odnoszą się tylko do tematu wiodącego. Poza tym, jak wspominałem wyżej posiadam wieloletni staż, który na dzień dzisiejszy wynosi 11lat.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak, byłem już moderatorem na wielu forach.. głównie o tematyce: sztuki/sporty walki. Myślę, że można mi powierzyć stanowisko o które się staram.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Posiadam sporą wiedzę na ten temat i staram się pomóc w każdej sytuacji. Moje wypowiedzi są rzetelne i sensowne. Wiedzę, oraz doświadczenie które reprezentuje jest tylko i wyłącznie oparte na pocie, który przelewam dzień w dzień na treningach, oraz stażach/seminariach w których biorę aktywny udział.

Proszę o rozważne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Pozdrawiam, moro.

Karolsw
16-04-08, 17:24
Witam.

1. Wiek: 17
2. Chcę zostać moderatorem działu : Dla zielonych
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : ponad 3 lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Jestem aktywnym użytkownikiem na tym forum. Mam doświadczenie o siłowni. Przez te 3 lata patrzyłem jak ćwiczą inni , czytałem dużo gazet o kulturystach i czytywałem fora. Przez ostatni rok dużo rozmawiałem z Jakubem Potockim , który pomógł mi zdobyć informacje o podstawach. Teraz chcę się podzielić tym z innymi , chcę pomagać i doradzać.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Odpowiadam na każdy post , na który potrafię odpowiedzieć , a jest ich większość. Nic nie polecam o czym nie mam pojęcia.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? : Nie , niestety nie mam doświadczenia w tej dziedzinie.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Nie będę wymyślać niczego , co nie jest prawdą. Chce pomagać innym , dzielić się moim doświadczeniem z innymi. Spędzam bardzo dużo czasu pomimo to iż jestem długo zarejestrowany , a dzieje się to z tego powodu ponieważ zrobiłem konto ponad rok temu i nie używałem go. Teraz gdy mam czas , mam zamiar robić to regularnie.

pozdrawiam

siłacz
19-04-08, 12:06
1. Wiek : 25
2. Chcę zostać moderatorem działu :foto gallery
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 7 lat
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? :bo chce pomagać innym
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : wiem b. dużo o kulturystyce
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : nie
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=10455

Cielu7
22-05-08, 00:11
1. Wiek : 18
2. Chcę zostać moderatorem działu : Trening/suplementacja/dieta
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : ok 3-4 lat
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ciekawe doswiadczenie oraz chec poprawienia bałaganu :P malej aktywnsci modow w dziale trening
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : nie ma lepszych ani groszych wierze w swoja wiedze i doswiadczenie
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? nie nie mam
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : wiedze zdobyta mam nie tylko z lektur
ale wlasnego doswiadczenia uczylem sie pod okiem ludzi z 20 letnim stażem od poł roku pomagam także na silowni jako instruktor rospisuje suplementacje trening diete ale glownie sa to żółtodzioby :P no to chyba tyle

marcinczwa
22-05-08, 12:25
Cielu7 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=2742), zostałeś moderatorem działu Trening

marcinczwa
01-09-08, 18:26
ok, masz moda w dziale strongman

Hasos
08-12-08, 22:28
1. Wiek : 17
2. Chcę zostać moderatorem działu : SW lub trening
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 3 lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Mam nadzieję ,że będę pomocny
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Zachowuje spokój, nikoo nie rugam i nie wprowadzam złej atmosfery
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Byłem modem na innym kulturystycznym forum ale zrezygnowałem
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Szczególnie w sportach walk mam duże doświadczenie mimo młodego wieku. Bedę starał się porządkować forum i pomagać innym;)

Geryon
13-12-08, 22:58
1. Wiek : 20
2. Chcę zostać moderatorem działu : Dla Zielonych
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : okolo 1,5 roku
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ponieważ interesuje się tym i myślę , że moja wiedza może pomóc wielu początkującym.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Mam sporą wiedzą i również sporo czasu, nigduu nie bede twierdził że jestem od kogoś lepszy , ale myślę iż moja wiedza pomoże "zielonym" :)
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? - nie , niesteyt nie mam żadnego doświadczenia , ale zawsze trzeba gdzieś to zdobyć.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Interesuję się treningiem dietą i suplami na poziomie podstawowym , moja wiedza spokojnie wystarcza na pomoc początkującym , jeżeli czegoś nie wiem "na juz" to sie dowiem i udziele odpowiedzi konkretnej. Jestem człowiek spokojnym i lubiącym pomagać , ciężko pisać o sobie w samych superlatywach , lecz myślę , że sie nie zawiedziecie na mojej postawie :)
__________________

Marcinek
15-12-08, 21:37
1. Wiek : 19
2. Chcę zostać moderatorem działu : Nasze relacje
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : ponieważ jest to b. ciekawe i b. odpowiedzialne zajęcie, a ja lubię wyzwania.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Przede wszystkim poswiecam duza uwage swoim pasjom, a silownia własnie nią jest. Mam ogrom wolnego czasu, wiec na bieżąco bede wywiazywal sie z nadanych mi obowiązkow.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? oczywiscie, ze tak, przez ponad rok moderowałem forum zwiazane z filmami o zywych trupach, ale z racji, ze jest to dosc wąski zakres tematów i z czasem forum upadlo.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Z reguły, gdy się czyms zajmuje staram sie wnieść coś od siebie do tego, pozostawić jakis slad, oczywiscie, w samych pozytywach. Na forum siedze juz troche czasu, ok roku. Ogolnie orientuje sie już w praktycznie kazdych dziedzinach dot silowni i kulturystyki (trening, dieta, suplementacja, zdrowie). Jestem osoba, która uwaza na pisownie, staram sie unikac ortografów etc etc. Posiadam wysoką kulturę osobistą. Pomaganie ludziom o mniejszym doswiadczeniu sprawia mi radość :)

Punisher
17-12-08, 14:44
1. Wiek : 19
2. Chcę zostać moderatorem działu : Nasze relacje
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : ponieważ jest to b. ciekawe i b. odpowiedzialne zajęcie, a ja lubię wyzwania.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Przede wszystkim poswiecam duza uwage swoim pasjom, a silownia własnie nią jest. Mam ogrom wolnego czasu, wiec na bieżąco bede wywiazywal sie z nadanych mi obowiązkow.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? oczywiscie, ze tak, przez ponad rok moderowałem forum zwiazane z filmami o zywych trupach, ale z racji, ze jest to dosc wąski zakres tematów i z czasem forum upadlo.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Z reguły, gdy się czyms zajmuje staram sie wnieść coś od siebie do tego, pozostawić jakis slad, oczywiscie, w samych pozytywach. Na forum siedze juz troche czasu, ok roku. Ogolnie orientuje sie już w praktycznie kazdych dziedzinach dot silowni i kulturystyki (trening, dieta, suplementacja, zdrowie). Jestem osoba, która uwaza na pisownie, staram sie unikac ortografów etc etc. Posiadam wysoką kulturę osobistą. Pomaganie ludziom o mniejszym doswiadczeniu sprawia mi radość :)

Popieram, przyda się pomoc z racji, iż ostatnio nie mam zbyt dużo czasu.

marcinczwa
22-12-08, 13:21
szukam kogoś do działu Foto Gallery (http://www.e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=11)

slim shady
22-12-08, 13:57
1. Wiek : 17
2. Chcę zostać moderatorem działu : Nowinki albo Foto Gallery
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Bo lubię pomagać, chcem czyścić tematy z bezsensownych dyskusji, przydałoby się trochę ożywienia
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Ponieważ często jestem na forum, angażuje się w jego życie, potrafię zachować zimną krew,
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Byłem Administratorem 3 forów, jedno dyskusyjne na wszystkie tematy, pozostałe o grze online, zamknąłem fora z powodu małej aktywności
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Mam wiele zainteresowań, szczególnie sport, więc zawsze moge coś doradzic nie tylko w kulturystyce, cały czas rozwijam swoją wiedzę, czytam wiele czasopism kulturystycznych, rozmawiam z doświadczonymi znajomymi na siłowni

marcinczwa
22-12-08, 14:01
slim shady (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=6579), zostałeś moderatorem działu Foto Gallery

ciaastek91
23-12-08, 17:28
1. Wiek : 17
2. Chcę zostać moderatorem działu : Dieta
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : mniej wiecej tyle, ile jestem na forum, czyli prawie 2 lata.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Chce dzielic sie wiedza, ktora udalo mi sie zdobyc, od kiedy zaczalem cwiczyc. Ponad to, chetnie wspomoge Rynja, gdyz widze, ze zostal osamotniony jako moderator dzialu dieta.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Wcale nie uwazam, ze jestem od kogos lepszy, jednak mysle, ze jestem odpowiednim kandydatem na moda. Interesuje sie dietetyka i uwazam, ze mam spora wiedze na ten temat, ktora czerpie nie tylko z internetu, ale rowniez gazet tematycznych.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak, mam doswiadczenie w moderowaniu, aczkolwiek nie byly to duze projekty. Bylem moderatorem forum mojej szkoly, a takze forum druzyny pilkarskiej, w ktorej gralem. Aktualnie moderuje forum mojej klasy w liceum.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Kulturystyka stala sie moja pasja od pierwszego kontaktu z silownia. Dietetyka jest moja ulubiona czescia tego sportu. Myslalem nawet o tym, zeby w przyszlosci ksztalcic sie w tym kierunku.
Poswiecam sporo czasu na uczestnictwo w zyciu forum. Jestem zawsze sklonny pomagac, tym ktorzy tej pomocy potrzebuja.

Seba87
10-01-09, 01:53
1. Wiek : _____21 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Odżywki i suplementy
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : _____8 lat
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____Chciałbym udzielać pomocy posługując sie wiedzą którą nabyłem przez 8 lat cięzkich treningów i uzywania supli z tym związanych
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____Całkiem nieźle pisze staram sie nie robic byków i jestem tutaj bardzo często starając sie brać udział w każdej konwersacji i odpowiadać na każde pytanie, poprostu bardzo duzo udzielam sie na forum
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?Jak dotychczas nie
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : _____ Spędzam na forum wystarczająco dużo czasu by pomóc każdemu zresztą wystarczy poobserwować moje udzielanie sie na nim od razu widać hłe hłe pozatym dzieki samym suplą dużo osiągnąłem i postaram sie by każdy kto wybrał tą droge co ja (supelki) osiągnął maxa w miare swoich możliwości treningowych!!!

Fehu
10-01-09, 10:25
1. Wiek : 18lat
2. Chcę zostać moderatorem działu : Hydepark
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 1 rok
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Chcialbym pomagac na forum, ale jedyny wlasciwy dzial to wlasnie hydepark gdyz potrafie dyskutowac w luznych tematach, powodem tez jest to ze nie widuje obecnego moderatora (bez urazy oczywiscie dla niego)
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? Jestem bardzo aktywnym uzytkownikiem czytam bardzo duzo na forum, mam czas, moja ortografia nie jest najgorsza
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE w sumie to NIE ale na jednym forum mialem range uploader a jesli chodzi o moderowanie to tylko na forum w grze internetowej ok 200graczy
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Jestem osoba bezkonfliktową a zarazem staram sie byc obiektywny oczywiscie odrózniam offtop od spamu gdzie wiele osób nie widzi w tym róznicy.., mam bardzo duzo czsu pojawiam sie o róznych godzinach.., lubię dyskutować...No i bardzo lubie to forum

Damian st-ce
07-02-09, 22:32
1. Wiek : 22,5
2. Chcę zostać moderatorem działu : Dieta
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 6 lat
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Myślę że mam wiedze którą mogę przekazać innym niedoświadczonym forumowiczom, których ostatnio pojawiło się bardzo dużo.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Nie twierdze że jestem lepszy, tylko trochę w „tym” siedzę i pojęcie o diecie jest :-)
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Nie mam.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : W najbliższym czasie chcę napisać kilka przykładowych diet na masę i rzeźbę na różne kategorie wagowe, ponieważ takich brakuje, (m.in. na rzeźbę).

Pakierek
09-02-09, 19:19
1. Wiek : 21
2. Chcę zostać moderatorem działu : Hydepark
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 3 lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : poniewaz lubie to forum i chciałbym tu troche pilnowac "porządku"
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : o tym to juz wy musicie zadecudowac :)
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? TAK, byłem i jestem adminem na innym forum ... ale duzo mniejszym:)
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : po prostu wydaje mi sie ze mam troche o tym pojecie (admin na innym forum)
pzdr

hulk11
09-02-09, 20:27
1. Wiek : 18
2. Chcę zostać moderatorem działu : Hydepark
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 1.5 roku
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : chce dzialac na forum
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : nie cche pisac bajek sami zobaczycie
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : NIE
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : spedzam duzo czasu na forum.. interesuje mnie wszystko lecz za wszystko nie da sie zlapac.. najpierw chcialbym byc modem wlasnie Hydeparku.. zobaczycie jak sie spisuje a pozniej cos powazniejszego :)

Fehu
12-02-09, 12:43
Chyba drogi adminie czas podjąć jakaś decyzje.. Prawda?
A mam pytanie czy Admini sami decydyją o wybrze adminów czy razem z modami...? Bo pewnie istnieje taki dział widoczny tylko dla modów+adminów

tomek.
12-02-09, 14:24
dlaczego sadzisz ze istnieje dział tylko dla modów i adminów? myslisz ze jakies sekrety w nim kryjemy?:p

razem z moderatorami wybieramy nowych, jeśli jest zapotrzebowanie albo ktos ma naprawde pojęcie

Fehu
12-02-09, 15:24
Gdyż na pewnym forum muzycznym mialem dostęp do takiego ukrytego działu i wiem ze to jest praktykowane na wielu forach... Aczkolwiek popieram taki dział wiesz administracja ma prawo omaiwac chociazby pewne sprawy dotyczace funkcjonwania forum

Pakierek
13-02-09, 15:40
do admina - moj 100. post

marcinczwa
13-02-09, 15:43
do admina - moj 100. post


przyjąłem do wiadomości

hans1237
03-03-09, 22:11
1. Wiek : 22
2. Chcę zostać moderatorem działu : foto gallery lub dieta
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 3lat
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : chce dobrze doradzic i czasem posprzatac wiem ze mam pojecie w temacie.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : sledze zawody znam sie na wygladzie i proporcjach a także na diecie
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?nie
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : tak jak wyżej napisalem wiem jak kulturysta powinien wygladac dlatego foto galery a i o diecie duzo wiem, a poza tym jestem na forum kilka razy dziennie,od jakiegos czasu jeden z modów tam przysypia i rzadko bywa(foto)

Jolly
06-03-09, 19:24
Aktualne jeszcze:?
Jak tak to zgłaszam się:
1. Wiek : 22 lata
2. Chcę zostać moderatorem działu : Trening, Sprzęt do siłowni, lub Dla Zielonych.
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 4 lata zawodowo+ wcześniej 3 lata amatorsko.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Po prostu, chcę pomagać młodym kulturystom w doskonaleniu swoich umiejętności. Mam spore doświadczenie i po prostu lubię pomagać.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Nie wiem czy lepszy, myślę że będę po prostu dobry(opis niżej)
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK, byłem spory czas modem na kfd, oraz na kilku forach nie związanych z kulturystyką.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
- Posiadam dużą wiedzę na temat kulturystyki, treningu i diety.
- Dorabiam jako instruktor na Arena Fitness club w Lublinie.
- Zajmowałem się dystrybucją sprzętu kulturystycznego.
- Umiejętność merytorycznej dyskusji.
- Dużo czasu.

To by było na tyle. Gdyby się okazało że jestem właściwym kandydatem, a potrzeba dodatkowych pytań to pisać śmiało na PW.

//Jolly

przemek_yo
06-03-09, 20:16
1. wiek: 19lat
2. chce zostać moderatorem działu: zdrowie lub dla zielonych
3. jak długo interesujesz sie kulturystyka: 2 lata
4. dlaczego chcesz zostać moderatorem?: chce pomoc, w sprawach problemow zwiaznych ze zdrowiem jak i z pilnowaniem dzialu
5. dlaczego jestes lepszym kandydatem od innych na moda: nie widze innych kandydatow do modowania zdrowia, a ostatnio jeden z modow zrezygnowal wiec widze potrzebe. nie moge powiedziec ze jestem najlepszym kandydatem, napewno tez nie najgorszym, ale admin ma taka moc ze w kazdej chwili mnie moze sciagnac z moda i w to miejsce wstawic kogos lepszego jesli tylko nie sprawdze sie, choc mysle ze nie bedzie takiej potrzeby
6. czy masz jakies doswiadczenie w modowaniu?: niestety ale szybko sie ucze
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
- kontuzje i lekarze zwiazani z tym sportem mi nie obcy
- przez caly okres moich trenigow bardzo duza uwage skupiam na tym waznym aspekcie jakim jest zdrowie,
- moderator pey z tego co widzimy jest swietnym fachowcem jednak widzimy tez ze nie ma chyba za wiele czasu poniewaz stosunkowo zadko bywa na forum, ja jestem codziennie, znajduje czas
-jezeli uzytkownicy uznaja ze sie nie sprawdzam, nie daje rady, lub sam dojde do tego wniosku nie bede bez sensu zajmowal miejsca, sam poprosze o zdjecie z moda

prosilbym moderatora pey (zdrowie) zeby ustosunkowal sie do mojej kandydatury, czy uwaza ze jestem odpowienim kandydatem do wspolpracy

pozdrawiam

patryk1336
06-03-09, 22:48
1. Wiek : 18
2. Chcę zostać moderatorem działu : sztuki walki.
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : kulturystyką interesuje się od młodych lat czyli juz z 4 lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : poniewaz widze iz niema tam nikogo do pomocy a posiadam sporą wiedze na ten temat i bywam bardzo często na forum
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : nie twierdze ze jestem lepszy
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , Nie
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
jestem juz dosc długo na tym forum i mysle ze warto przydzielic mi ten dział postaram się nikogo niezawiesc.

pozdrawiam

Jolly
08-03-09, 10:18
Jak uważacie. Widziałem ogłoszenie, więc postanowiłem się zgłosić. A że nie mam 100 postów... no cóż, nie będę przecież specjalnie nabijał aby osiągnąć warunek...

//Jolly

Fehu
08-03-09, 10:25
Cóż moim zdaniem byłbys b.dobrym kandydatem:) nic specjalnie posiedź troszkę na forum wypowiadaj sie w tematach i raz dwa będzie 100 postów

hans1237
08-03-09, 16:27
he nie uwazam zeby mój avatar kogos obrażał wiec sobie jest,jesli komus niepasuje lub go uraził to ...zmienie go

Marcinek
09-03-09, 13:10
jestem za kondydatura uzytkownika: Jolly, jednak chcialbym zobaczyc czy jego zaangazowanie w zyciu forum nie oslabnie ;P

tomek.
09-03-09, 14:15
już pisałem Jolliemu że chętnie go zobacze w zielonym kolorze, ale narazie jest zbyt krótko na forum

poczekamy i sie upewnimy w wyborze

slim shady
09-03-09, 18:20
jak coś ja też jestem za Jolly :)

Jolly
12-03-09, 08:48
Jako że wcześniejsza kandydatura spotkała się z pozytywnymi opiniami, postanowiłem zgłosić się ponownie.

//Jolly

hans1237
12-03-09, 14:07
hehe a o mnie zero pozytywnej opini?????? bo co????bo jestem czarny??

toxic
12-03-09, 18:55
1. Wiek :17
2. Chcę zostać moderatorem działu : Zdrowie , Foto Gallery lub Dla Zielonych ewentulanie Suplementacja
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Ponad rok.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Chciałbym pomagać zaczynającym z kulturystyką w problemach ze zdrowiem *( kontuzje ) miałem styczność z kilkoma i sporo czytam o zdrowiu itp. W dziale foto galery mógłbym trzymać porządek , a dla zielonych myślę , ze bym dał rade odpowiadać na pytania początkujących!. Sam posiadam ponad półtora roku stażu ćwiczeń i mam za sobą cykle na różnych suplementach oraz czytam wiele o nich i dlatego sadze , ze bym się sprawdził!.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Trudno powiedzieć czy jestem lepszy po prostu posiadam sporo wiadomości na różne tematy i mogę pomóc w rozwiązaniu problemów jak i doradzić co jak zrobić!.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak.prowadziłem forum dla gildi w grze Silkroad może nie było to wymagające zadanie , ale spełniałem sumiennie wszystkie obowiązki!.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Hmmm.. to tak interesuje się kulturystyka i dużo czytam na innych forach poszerzam ciągle swoje wiadomości. Jak widać udzielam się na forum i zostałem nagrodzony sporą ilością sogów za wypowiedzi! - myślę , ze jest to jeden z ważnych argumentów :p . Posiadam sporo czasu praktycznie jak wrócę ze szkoły czyli w granicach 15 mam czas na pomoc dla użytkowników forum. Pozdrawiam i liczę , ze pozytywnie rozpatrzycie moją propozycję.

Fehu
12-03-09, 19:11
niestety posiadasz ostrzezenie

slim shady
12-03-09, 19:15
a co bałagan jest w foto gallery ?

toxic
12-03-09, 19:16
Oj pisze , ze nie powinna posiadać. Chyba to 1 ostrzeżenie nie przekreśla mojej propozycji.
Może i nie ma bałaganu , ale pomoc Ci się chyba przyda nie?. - jesli nie to soz.

slim shady
12-03-09, 19:20
jeszcze ogarniam, czasami moze i by sie przydała, wiadomo ze nie bede siedział całej doby na forum ;) ale i tak ja nie wybieram moderatorów tylko wyższe szczeble

toxic
12-03-09, 19:22
Rozumiem. Ja po prostu mam sporo czasu i chętnie go poświecę w pomocy użytkownikom i modom w trzymaniu porządku na forum.

sts
12-03-09, 20:55
Rozumiem. Ja po prostu mam sporo czasu i chętnie go poświecę w pomocy użytkownikom i modom w trzymaniu porządku na forum.

to tak jak ja

hans1237
12-03-09, 23:04
no i ja

tomek.
12-03-09, 23:13
ja też

Symu
12-03-09, 23:17
ja nie ;/






























xD

Pakierek
13-03-09, 04:25
ja także

toxic
13-03-09, 23:39
może admini zadecydują? :/

hans1237
18-03-09, 08:14
ja tak lubie zielony........

Napinacz01
18-03-09, 10:25
1. Wiek : _____16 lat, za 2 tyg 17 ;)
2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Sprzęt do siłowni
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : _____ 8-9 miesięcy.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____ Ten dział jest mało żywy, znajdują się tam w sumie tylko linki do nowego sprzętu. Jak wiadomo nie każdy ma pieniądze na kupienie wszystkiego nowego. Chcę podrzucić trochę pomysłów na stworzenie własnej siłowni, skąd nabywać różne rzeczy. Jak robić, z czego, w jaki sposób itp.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____ Mam pewną wiedzę na ten temat, sam tworzyłem swoją Siłownie od zera, spawaliśmy obrabialiśmy itp. Tylko parę rzeczy było kupione.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak, byłem moderatorem na forum o Grze online.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : _____ Tak jak w pkt 4. Chcę ożywić ten dział, przedstawić parę ciekawych koncepcji.

PanT
21-03-09, 21:21
Witam.

1. Wiek : 17 lat

2. Chcę zostać moderatorem działu : Kulturystyka & Nowinki,
Sprzęt do siłowni, Dla Zielonych. Mogę być wszędzie tam gdzie potrzebujecie kogoś.

3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 3 lata amatorsko, rok zawodowo.

4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Jestem mlody, mam dużo wolnego czasu, znam się na kulturystyce i posiadam doświadczenie i sporo wiedzy na te tematy. Dodatkowo znam się na modorowaniu i będę się staral stwarzać jak najmniej możliwości do zakladnia glupich tematów.

5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? :Nie jestem lepszy od nikogo i nie mam takiej wiedzy jak niektórzy, ale z chęcią pomogę początkującym i zaprowadze wspólnie z innymi porządek.

6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : Tak, jestem modem na forum kulturystycznym, a w przeciągu kilku lat mialem dużo swoich for o różnej tematyce.

7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Poświęcam cale swoje życie na ten spory gdyż jest to nie tylko moja pasja ale również sens życia. Mam dużo wolnego czasu i z chęcią pomogę w rozwoju i utrzymaniu porządku na forum.

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Biernaczek
22-03-09, 13:07
1. Wiek: 18 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu: zdrowie
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: Kulturystyka interesuję się od paru ładnych lat ale tak poważniej zaczełem do tego podchodzić jakiś rok temu.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Moderatorem pragnę zostać dlatego iż lubię pomagać innym,w dziale zdrowie dlatego, ponieważ od małego interesuje mnie anatomia człowieka i różne dolegliwości a po za tym mam dobry kontakt z ratownikami medycznymi.
5.Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: Zaglądam codziennie na forum, staram się w miare moich możliwość pomagać, i chcem rozwiązywać nowe problemy.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE TAK. Jestem moderatorem na forum jednostki strzeleckiej 1012 Łomża i jestem adminem strony internetowej tej że jednostki.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
Tak jak wcześniej napisałem, że lubię pomagać innym ale po za tym lubię i potrafię utrzymać porządek co zresztą nauczyła mnie moja jednostka, jestem odpowiedzialny i umiem wyciągać konsekwencje z popełnionych czynów.
Mam cichą nadzieję,że moje podanie zostanie przyjęte.
Pozdrawiam.

Wiki
26-03-09, 16:13
1. Wiek : 17,5 roku.
2. Chcę zostać moderatorem działu : dieta.
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Ponad 3 lata.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ponieważ bardzo często udzielam się w dziale dieta, pomagając innym w różnorodnych problemach.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Posiadam bardzo dużą wiedze na temat dietetyki. Pomogłem już dużej ilości osob. Szybko i spójnie odpowiadam na posty.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? NIE
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Od dziecka interesowałem się kuchnią, dietą i sportem. Doradzam wielu osobom majacych problemy z dietą, m.in. osobom które chcą schudnąc, przytyć na masie mięsniowej i osobom majacych cukrzycę. Pomogłem wielu usobom ustalić kierunek w którym mają dążyć do osiągniecia swojego celu. Trenuje boks, czesto muszę zbijac wage do odpowiedniej kategorii wagowej. Dzieki czemu potrafię ją kontrolowac. Posiadam sporą ilość sogów i postów, a na forum jestem juz zarejestrowany od dłuzszego czasu. Zostając moderatorem tego działu, bede trzymał w nim porządek, oraz bedzie to dalszą mobilizacją dla mnie, aby coraz bardziej pogłębiać swoją wiedzę i pomagac innym.

Miodowar
29-03-09, 23:41
1. Wiek: 21 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu: foto galery lub nasze relacje lub sztuki walki
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: Kulturystyka interesuję się od paru ładnych lat ale tak poważniej zaczołem do tego podchodzić jakiś rok, troche ponad rok temu.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: bo chciałbym pomoc, podoba mi sie to zajecie.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: przede wszystkim to iz mam duzo czasu i checi, wiedze mysle ze tez jakas posiadam:)
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: moderatorem jeszcze nie byłem ale adminem tak ... ale nie wyszło:)
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : mysle ze pkt od 1 do 6 :)
pzdr

007
05-04-09, 10:31
1. Wiek : 27lat

2. Chcę zostać moderatorem działu : obojętnie,tylko nie doping i suplementy

3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : od 11lat z czego 6 lat regularnie.
Pierwsze 5 lat to piłowanie klatki i bicka :))) obecnie moje zainteresowanie idzie w kierunku 3boju

4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Bycie moderatorem dużo nie zmienia ale dostaje propozycje aby zgłosić kandydature

5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : nie uważam się za lepszego,po prostu jestem :)

6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? NIE

7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Nie lubie pisać o sobie ,jeśli ktoś czyta moje posty to i zna mój poziom ;)

regan14
07-04-09, 10:14
1. Wiek : 18 lat

2. Chcę zostać moderatorem działu : sztuki walki lub trening

3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : od 2 lat. poza tym uprawiam takze sztuki walki, ukladalem juz kilkanascie planow treningowych dla znajomych i jak narazie nie narzekają;)
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Lubie pomagać ludziom, bedzie to nowe wyzwanie dla Mnie
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : moze nie jestem idealnym kandydatem ale czesto jestem na forum i staram sie pomagac
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? nie

7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : trenuje sztuki walki i cwicze dosc intensywnie sporty silowe.lubie ukaldac plany treningowe dopasowane do potrzeb innych[takze zwiazane ze sztukami walki]
Nie lubie sie chwalic ani opisywać, to tyle na moj temat.

sts
19-05-09, 16:28
1. Wiek: 21 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu: Propozycje ,sugestie
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: hm ciężko powiedzieć ale ćwiczę sobie od 2007 czerwca
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: by pomagać tym co tego potrzebują i karać tych co też na to zasługują.
5.Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: nie wiem czy jestem lepszy
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE TAK.ale kiedyś prowadziłem forum ale nie w kulturystyce .
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
służę pomocą jak wiem jak pomóc .

marcinczwa
19-05-09, 16:46
sts, do tego działu nie przyjmujemy nikogo:)

sts
19-05-09, 16:57
luz :) a do jakiego potrzeba " jeśli"

marcinczwa
19-05-09, 16:59
a do jakiego byś się nadawał?(masz wystarczającą wiedzę aby się podzielić nią z innymi)?

Miodowar
05-06-09, 03:46
1. Wiek: 21 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu: Nasze Relacje ewentualnie sztuki walki
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: ze 3 lata
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: duzo czasu spedzam na forum, mysle ze wiedze mam, chetnie pomoge, w naszych relacjach mma juz kilka swoich relacji i bede ciagle robił,
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: nie wiem
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: tak
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : chyba duzo osob mnie zna na forum i wie jaki jestem

//pozdrawiam

Anaboliczny Koks
07-06-09, 15:30
1. Wiek: 16 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu: Sztuki Walki
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: z 2 lata i trochę, do tego sztuki walki.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Myślę ,że dlatego ponieważ dużo czasu spędzam na forum ,lubię dzielić się informacjami z innymi. Myślę ,że mógłbym odpowiedzieć na większość pytań związanymi z Sztukami Walki.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: Dlatego ,że jestem hardcorem. A tak naprawdę to nie wiem i nie będę się wywyższał bo to nie ma sensu.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: TAK
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora: Na forum spędzam większość czasu wolnego ,z tego powodu ,że mi się nudzi ,dlatego mam czas na odpowiadanie w temacie. Chciałbym zostać moderatorem działu Sztuki Walki ,ponieważ o tym mam największe pojęcie i chętnie udzielę odpowiedzi na każde pytanie. Osobiście trenuje KB.

Jedynym warunkiem jakiego nie spełniam to wiek.

sts
14-06-09, 19:29
1. Wiek: 16 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu: Sztuki Walki
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: z 2 lata i trochę, do tego sztuki walki.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Myślę ,że dlatego ponieważ dużo czasu spędzam na forum ,lubię dzielić się informacjami z innymi. Myślę ,że mógłbym odpowiedzieć na większość pytań związanymi z Sztukami Walki.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: Dlatego ,że jestem hardcorem. A tak naprawdę to nie wiem i nie będę się wywyższał bo to nie ma sensu.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: TAK
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora: Na forum spędzam większość czasu wolnego ,z tego powodu ,że mi się nudzi ,dlatego mam czas na odpowiadanie w temacie. Chciałbym zostać moderatorem działu Sztuki Walki ,ponieważ o tym mam największe pojęcie i chętnie udzielę odpowiedzi na każde pytanie. Osobiście trenuje KB.

Jedynym warunkiem jakiego nie spełniam to wiek.

a drugi warunek to że nie umiesz się bawić np tam gdzie podajemy soga to 1max na 50 postów a ty piszesz co chwilę pzdr

kaaamil
18-06-09, 23:45
1. Wiek: 19 lat.
2. Chcę zostać moderatorem działu: Extreme + Auto moto
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: Kulturystyką interesuje się około 2 lat, motoryzacja około 5, a inne ekstremalne sporty na bieżąco.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Uważam że dział umiera, mało kto do niego zagląda, trzeba go zareklamować i rozkręcić. Moderatorzy tego działu chyba w ogóle tu nie zaglądają.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: możne nie jestem lepszy od tych którzy czytają ten dział, ale uwielbiam "pochłaniać" informacje na temat nowości motoryzacyjnych, gram w paintball.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: TAK, jetem moderatorem na forum założony przez mojego przyjaciela na którym piszę z moimi znajomymi.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora: Motoryzacja bardzo mnie pociąga, może nie jestem specem od mechaniki ale zawsze jakieś ogólne pojęcie mam, jestem oficjalnym klubowiczem Astra Klub Polska, sporty ekstremalne nie są mi obce, jw gram w paintball, kolega wciąga mnie do skakania na spadochronie,
zapisałem się nam kurs nurkowania.

Voice666
19-06-09, 10:31
Popieram kaaamila, dajcie mu moda, zobaczymy czy spełni obietnice i rozbuja dział.

3ndriu
21-06-09, 17:46
Witam składam swoją kandydaturę ;)

1. Wiek : 19 lat.
2. Chcę zostać moderatorem działu : Nasze relacje.
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Półtora roku.
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Chcę zostać moderatorem by trzymać ten dział w porządku i wnosić do niego pozytywne wibracje ;)
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Nie mogę mówić że jestem od kogoś lepszy, tą ocenę zostawiam innym.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : Nie
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Sam prowadzę relację od dłuższego czasu i chcę ten dział trzymać w czystości i porządku.

marcinczwa
22-06-09, 20:50
Czy musicie tutaj spamować?
Dałem ostrzeżenia słowne na początek, jak nie zadziałają to będą normale
Spam wyczyszczę z tego tematu

Dawidhardcore
24-09-09, 16:40
czy sa jeszcze dzialy,w ktorym nie ma moderatora??

mateohzp
24-09-09, 16:56
tak są, np. sztuki walki ;)

slim shady
24-09-09, 17:00
ale wykaż się na początek, wiedzą aktywnością, bo akurat pierwszy raz widzę Twój nick i wątpie żebyś tak od razu miał moda

Dawidhardcore
24-09-09, 17:10
no ok wykarze sie,chociaz juz troche w tym siedze,chociaz mialem teraz wieksza przerwe;/od cwiczen i trzymania diety:)ale zas sie za to zabralem:)i idzie mi bardzo dobrze:)

u.waw.pl
24-09-09, 17:18
100zł na moje konto i jesteś modem :P

Sosna91
24-09-09, 17:24
Daxyyy a co Ci to zmieni że bedizesz modem? pomagać możesz tak samo a masz konto dopiero od 3miesiecy i napisales 50postów, Twój nick widze po raz pierwszy, wielkość łapki moze i znaczenia wielkiego nie powinna miec ale ktos z 36cm ma raczej marny staż na siłce, i wiedzę raczej przeciętną.

Dawidhardcore
24-09-09, 17:39
no nie mam moze lapki nie wiadomo jak rozbudowanej,ale zaczynalem majac 29,5wiec wtedy to bylem marny,wiec troche sie postaralem :),ale ok wytzrymie:(,no chce byc modem ,bo interesuja mnie takie dzialy,,,i moge byc pomocny w nic:)

Punisher
24-09-09, 19:52
HYDEPARK (http://e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=16)

Dementor
01-10-09, 19:39
KowalX - moja propozycja na moderatora ... jedna z nielicznych osób które pomagają na forum.

Pozdrawiam

slim shady
01-10-09, 20:14
popieram

Fehu
01-10-09, 20:25
heh od dawna popieram

niewula
01-10-09, 22:07
co lizusy :P

ale troche na odrzywianiu sie zna

Beggi
01-10-09, 22:10
KowalX - moja propozycja na moderatora ... jedna z nielicznych osób które pomagają na forum.

Pozdrawiam

Ja ja good

fallenursus
03-10-09, 03:35
rowniez popieram jego kandydature na moda SB

..:Damian:..
20-11-09, 17:54
1. Wiek : 18
2. Chcę zostać moderatorem działu : Dla zielonych/Trening/dieta
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : oko 4 lat
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ciekawe doświadczenie oraz chęć poprawienia aktywności tych działów :)
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Uważam, że nie ma lepszych i gorszych wszyscy są równi, ale wieżę w swoje doświadczenie jak i teoretyczne tak i w praktyczne
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak jestem moderatorem forum, ale nie związanego z kulturystyką
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Wiedzę posiadam teoretyczną jak i praktyczną. Zawsze jak podejmuję się jakiego zadaniu staram się to robić jak najlepiej pod każdym względem.
Posiadam również wysoką kulturę osobistą, uważam na pisownię co widać w moich postach, że raczej błędy się nie zdarzają :)
Pomaganie ludziom w tym co ja umiem robić uszczęśliwia mnie i cieszy, że mogłem podzielić się swoją wiedzą z innymi.

Dementor
20-11-09, 18:00
Tak jak myślałem:)

galanter
20-11-09, 18:11
ja również popieram KowalX!!! a ..:Damian:.. (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=16789) moim zdaniem musimy jeszcze poczekać i zobaczyć na co go stać sorki ale narazie jest zbyt wczesnie !!!

..:Damian:..
20-11-09, 18:11
Gratuluję pomyślunku :)

Wychodzę z założenia, że jak ma się w czymś pojęcie to trzeba iść w tym kierunku :)
Więc co mi zależy sprawdzić a może zostanę tym modem :)))

..:Damian:..
20-11-09, 18:14
ja również popieram KowalX!!! a ..:Damian:.. (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=16789) moim zdaniem musimy jeszcze poczekać i zobaczyć na co go stać sorki ale narazie jest zbyt wczesnie !!!


Czy ja wiem czy wcześnie, jak patrzyłem jak tutaj moderatorzy na początku byli przyjmowanie to prawie bez selekcji wystarczyło żeby napisał podanie ;/

A ja akurat może w krótkim czasie, ale rozsądnie pisałem posty.

Oczywiście każdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować

galanter
20-11-09, 18:18
Gratuluję pomyślunku :)

Wychodzę z założenia, że jak ma się w czymś pojęcie to trzeba iść w tym kierunku :)
Więc co mi zależy sprawdzić a może zostanę tym modem :)))

ja nie oczekuje od Ciebie tłumaczenia sie !!! to twoja decyzja że sam sie zgłosiłeś na moda!!! pozatym wyraziłem swoją opinie i mam do tego pełne prawo!!! a co bedzie to sie okaże!!! natomiast Kowala popieram w 100% ponieważ kilka razy otrzymałem od niego konkretną pomoc oraz widzę że pomaga innym (pomaga a nie nabija konta sobie postami) :)

slim shady
20-11-09, 18:23
Czy ja wiem czy wcześnie, jak patrzyłem jak tutaj moderatorzy na początku byli przyjmowanie to prawie bez selekcji wystarczyło żeby napisał podanie ;/
byle kto nie zostawał i nie każdy był wybierany, wszyscy co zostali wybrani mieli dużą wiedzę


według mnie to jeszcze za wcześnie i narazie nie poprę Twojej kandydatury może za jakiś czas, zresztą można pomagać bez zielonego koloru

ps. Kowala też popieram

..:Damian:..
20-11-09, 18:25
ja nie oczekuje od Ciebie tłumaczenia sie !!! to twoja decyzja że sam sie zgłosiłeś na moda!!! pozatym wyraziłem swoją opinie i mam do tego pełne prawo!!! a co bedzie to sie okaże!!! natomiast Kowala popieram w 100% ponieważ kilka razy otrzymałem od niego konkretną pomoc oraz widzę że pomaga innym (pomaga a nie nabija konta sobie postami) :)


Ja sobie specjalnie nie nabijam postów ;/
Mogą mi admini nawet zablokować jak chcę licznik postów.
Piszę tam gdzie coś wiem, a gdzie nie wiem tam nawet nie wchodzę tak jak do działu o dopingi, sztuki walki itp.

..:Damian:..
20-11-09, 18:26
byle kto nie zostawał i nie każdy był wybierany, wszyscy co zostali wybrani mieli dużą wiedzę


według mnie to jeszcze za wcześnie i narazie nie poprę Twojej kandydatury może za jakiś czas, zresztą można pomagać bez zielonego koloru

ps. Kowala też popieram


oczywiście, że można pomagać bez zielonego koloru zgadzam się z tym w 150%, ale co mi zależało napisać :)

slim shady
20-11-09, 18:28
oczywiście, że można pomagać bez zielonego koloru zgadzam się z tym w 150%, ale co mi zależało napisać :)
każdy ma prawo się zgłosić zresztą to nie moja decyzja tylko adminów

..:Damian:..
20-11-09, 18:36
każdy ma prawo się zgłosić zresztą to nie moja decyzja tylko adminów

Bym był wdzięczny jak by coś napisali np. jak nie.
Tylko dla mnie to akurat wytłumaczenie, że jesteś za krótko to takie sobie.

alder
20-11-09, 19:30
wydaje mi się, że dobrze by było (chyba że już są) wytypować 2-3 modów ogólnych. że tak powiem niezależnych czyli pilnują tego co mają pod ręką.

tm7
20-11-09, 19:32
tylko że nie każdy lubi jak ktoś w jego dział ingeruje

znowu się spam robi w tym temacie :(

..:Damian:..
20-11-09, 19:33
wydaje mi się, że dobrze by było (chyba że już są) wytypować 2-3 modów ogólnych. że tak powiem niezależnych czyli pilnują tego co mają pod ręką.

Popieram kolegę to by było coś zarazem orginalnego, ale i pożytecznego

slim shady
20-11-09, 19:42
tak samo sądzę jak TM7

alder
20-11-09, 20:17
dawno dawno temu, gdy wielu z was nie wiedziało jeszcze co to jest forum internetowe, moderatorzy zajmowali się wszystkimi działami i naprawdę było nieźle. wiadomo, że im większe forum, tym bardziej podział pożądany. tu nie chodzi jednakowoż aby ktoś się komuś wcinał. mod ogólny mógłby po prostu dbać o to, co najbardziej rzuca się w oczy.

Hermann
21-11-09, 14:44
Popieram Kowala.Życzliwy zna sie na wielu sprawach nie wymądrza sie nadaje sie na moderatora

D3
21-11-09, 15:06
wydaje mi się, że dobrze by było (chyba że już są) wytypować 2-3 modów ogólnych


No to ja, ja i jeszcze raz ja! :twisted:

Fehu
21-11-09, 15:20
wydaje mi się, że dobrze by było (chyba że już są) wytypować 2-3 modów ogólnych. że tak powiem niezależnych czyli pilnują tego co mają pod ręką.

heh.. moim zdaniem nie potrzeba moderatorów globalnych.., admini to mogą i chyba wystarczy

kubaCK
06-12-09, 11:24
a czemu dzial sztuki walki nie ma admina...??

Fehu
06-12-09, 11:45
najwidoczniej nie znalazła sie taka osoba która sie zna na sztukach walki, udziela sie w sztukach wali i chciałaby zostać moderatorem sztuk walki

Dementor
06-12-09, 11:54
W sumie ja sie znam na sztukach walki, ale jestem za krotko na forum zeby kandydowac na moderatora.

Napinacz01
06-12-09, 12:08
moze Kowal ;D?

Voice666
06-12-09, 13:07
jeśli się Kowal zgodzi to ja jetem za:twisted:

hans1237
06-12-09, 13:37
j/w j/w

D3
06-12-09, 15:21
Kowal, gdzie się podziewasz jak o Tobie mowa? Naród Cię wzywa! :twisted:

Marurka
07-12-09, 21:10
Nie wiem o co chodzi bo nie czytalam od poczatku ale ja moge zostac moderatorem/ka jak mi ktos powie jak to sie robi :D hih

slim shady
07-12-09, 21:18
Może zostaniesz moderatorką działu uroda ;) ?? (nie ma takiego działu ale jakby kto miał je prowadzić to kto wie czy by nie miało szansy powstać)

tm7
08-12-09, 12:07
Trzeba trochę pięknych kobiet na forum skołować.

Marurka
08-12-09, 18:24
Trzeba trochę pięknych kobiet na forum skołować.

Na co Ci wiecej. Jestam Ja, Magda i Marurka hehe :D (taki dżołk ofkors :P)

tm7
08-12-09, 18:37
Aha, ok tyle Was wystarczy. To robimy dział. Marurka będzie modem, Magda i Ty będziecie go odwiedzać i nabijać posty o urodzie ;D

MolderDist
29-07-10, 22:44
Witam

Za namową Fallena zgłaszam kandydature na moderatora działu Suplementy i Odżywki
od dawna siedze w tym dziale, troche tam wniosłem jakieś artykuły, nowinki jak i różne dyskusje
oprócz Syma tak naprawde pozostałych moderatorów tam nie ma i również im to zwracałem ale olewali.
Trzeba troche rozruszać dział i przeczyścić bo straszna sodoma i gomora.

pozdrawiam

fallenursus
29-07-10, 23:07
popieram

KowalX
30-07-10, 02:45
Tylko pamiętaj ,że nie możesz być tyranem http://www.otofotki.pl/img14/obrazki/vc8792_ddd.gif

ht
30-07-10, 09:00
ale ty pimpujesz tylko activlaba;)

MAXIMUS 2
30-07-10, 09:15
ale ty pimpujesz tylko activlaba;)
No właśnie a ja jakoś do tej firmy nie mam przekonania ale fakt przyda się tam jakiś kumaty gość MoklerDist na moda bo fakt zastój w tym dziale.

Voice666
30-07-10, 09:27
Popieram Moldera

fallenursus
30-07-10, 13:07
ale ty pimpujesz tylko activlaba;)

to zacznij al sprzedawac to bedziesz mial ruch:)
joke.
widzialem tez inne polecal:)

KowalX
30-07-10, 15:14
widzialem tez inne polecal:)
hehe :)

ht
30-07-10, 17:01
nie no to byla ironia na temat bana na kfd. a co powiecie na temat kowalxa??? ja bym swoj glosik w tego pana ulokowal.

MAXIMUS 2
30-07-10, 17:08
nie no to byla ironia na temat bana na kfd. a co powiecie na temat kowalxa??? ja bym swoj glosik w tego pana ulokowal.
Jestem za dużo się udziela i pomaga nie to żebym się czepiał ale nie których modów tu wcale nie widać.

Voice666
30-07-10, 17:18
Jak by kowal chciał to już dawno byłby modem ;)

MAXIMUS 2
30-07-10, 17:19
Jak by kowal chciał to już dawno byłby modem ;)
voice takiej wiedzy to my nie mamy kolego

MolderDist
30-07-10, 19:19
AL jest spoko, ale pimpowanie musi się skończyć. Tak samo z linkami do innego forum.

wiesz co to jest pimpowanie?
jak tak to wytłumacz

D3
30-07-10, 21:51
MolderDist. Czytałem Twoje posty na ***/kfd swego czasu. Oglądałem filmiki na YT + ten na MD i bez ogródek jest zajebiście i ciągle do przodu. Mimo młodego wieku przemawia za Tobą spore doświadczenie i dobra teoria. Zresztą widać, że masz zacięcie do tego sportu jak mało kto. I co dla mnie jest najważniejsze masz POUKŁADANE W GŁOWIE pomimo młodego wieku, więc ja również popieram Twoją kandydaturę :)

Niech żelazo będzie z Tobą ziom!

MolderDist
30-07-10, 22:36
dzięki, doceniam te słowa

i ciągle czekam na wyjaśnienie pimpowania, bo jednak zarzut konkretny na moją osobe

MolderDist
30-07-10, 23:53
ciagle się pytam, czy wiesz co to znaczy pimpowanie?

pimpierem można nazwać kogoś, kto dostaje kase za to co pimpuje
ja żadnej kasy nie dostałem, wszystko kupowałem sam, a jak każdy mam wolny wybór i każdy ma jakąs bardziej lubianą firme, której ufa

to był mój ostatni komentarz na ten temat, jeżeli ktoś ma jakieś ale niech mi napisze na PW tam odpowiem
bo mnie nie interesuje co tam sobie ktoś pomyśli, ja robie swoje, nie patrze na innych

flutebox
31-07-10, 12:40
każdy mówi o młodym wieku ? a ile masz lat MD ?

Orson
31-07-10, 12:50
1. Wiek : __18___
2. Chcę zostać moderatorem działu : __Zdrowie___
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : __3 lata___
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : __Dużo wolnego czasu w domu___
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : __Nie wiem czy jestem lepszy ale jeśli zostane to będę sie starał być jaknajlepszy w tym co robie___
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Moderator na forum szkoły ( Liceum )
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : _Posiadam dużo wiedzę z zakresu zdrowia. Dział zdrowie - nie ma jeszcze moderatora. Mój tata z zawodu jest lekarzem, a mama uczy WF w gimnazjum. Skończyła AWF zrobiła magistra - w razie czego zapytam tate lub mame o profesionale zdanie na dany temat. Sam również bardzo interesuje się zdrowiem a z racji wolnego czasu - chętnie zostałbym adminem.____

Moge też w bardzo dobry sposób promować i reklamować forum. ( koszulki, opisy gg, reklamy u mnie na siłowni )

xxmłodyxx
31-07-10, 13:03
jestem na forum 2lata i md jakos nie pamietam...

Orson
31-07-10, 13:06
kogo nie pamietasz ??

MolderDist
31-07-10, 14:58
jestem na forum 2lata i md jakos nie pamietam...

ja jestem głownie w suplach i odżywkach

fallenursus
31-07-10, 15:26
jestem na forum 2lata i md jakos nie pamietam...


ja jestem głownie w suplach i odżywkach


a mlody siedzi w koksach http://a.imageshack.us/img153/9674/44258467.gif

Voice666
31-07-10, 15:48
chętnie zostałbym adminem.____

Nie mów tego głośno bo przyjdzie duży, zły wilk i pozamiata ;)

slim shady
31-07-10, 16:01
Molder ok, masz wiedzę, tylko trochę mniej AL i będzie dobrze ;)

Orson, po udzielaj się trochę na forum, w dziale zdrowie, wykaż że się nadajesz, jak będziesz aktywny i dobrą robotę odwalał to na pewno zostanie to docenione

rafio83
31-07-10, 16:05
a co z hermanem???

fallenursus
31-07-10, 16:08
jak wroci to sie okaze.

Micek185
31-07-10, 17:56
też bym bardziej był za hermanem lub ciastkiem jak dla mnie te dwie kandydatury sa jak najbardziej na miejscu a ty Orson tak jak wyżej poczekamy,poobserwujemy zobaczymy.

KowalX
31-07-10, 19:27
a co z hermanem???

Herman jak już w dziale zdrowie się więcej wypowiada ,a molder ma większe pojęcie o suplach takie moje zdanie.Poza tym jeden nie wyklucza w niczym drugiego czy korzysta z google czy z własnej wiedzy ważne ,że umie ja komuś zaprezentować.

rafio83
31-07-10, 19:28
oczywiście wspominając o Hermanie miałem na myśli dział zdrowie! Popieram też kandydaturę moldera do działu supli

Gangsta Latino
31-07-10, 19:40
Hermanowi chyba nie robi różnicy czy jest modem czy nie, gdyż i tak się będzie udzielał. Chociaz na pewno by mu się należało, aby został modem... ale to już zależy od niego czy chce czy nie
Tak naprawdę, w dziale zdrowie udziela się tyle osób, że mod był by potrzebny tylko do tego aby w jakimś temacie kilka postów pokasować albo dać osta...

kubaCK
31-07-10, 23:53
mod był by potrzebny tylko do tego aby w jakimś temacie kilka postów pokasować albo dać osta...
aaaa buzii??:)

Hermann
01-08-10, 00:25
Witam wszystkich. Chłopaki ja bym coś chciał wyjaśnic .Ja nie bede modem w żadnym dziale . Kazdy kto potrzebuje pomocy zawsze ją otrzyma i do tego nie musze być moderatorem. Fallen nad wszystkim czuwa i jak wiecie jest on i Dino człowiekiem który wrócił mi młodośc wbrew kretyńskim opiniom polskich medyków . Troche udzielam sie w Zdrowiu z racji tego że jestem starszym gościem i że moje wykształcenie co prawda ponad ćwierć wieku temu miało wiele wspólnego z medycyną. Po tym jak stanąłem na nogi dzięki Fallenowi pomyślałem że jestem cos winien i aby ten dług nie zawisł w próżni staram sie w miare możliwości odpowiadać na Wasze pytania. Prowadze dużą firme związana z paliwami i często bywam poza Krajemi ale moim wykształceniem są wady wymowy. Przez 13 lat pracowałem jako tłumacz przysięgły i konsultant wjednym z bardziej znanych więzień w Polsce. Praca moja polegała na tłumaczeniu mowy róznych nieszczęśników którzy w wyniku wylewu, postrzału, przyczyn psychosomatycznych zaczynali sie jąkać, tracili mowe, mówili niewyrażnie itd. Postanowiłem odświezyć swoją wiedze aby spłacic dług. Proponowałem Fallenursusowi różnego rodzaju formę odwdzięczenia sie zarówno w Polsce jak i w Szwecji gdzie mam dom. Odmówił ,wtedy postanowiłem swoja wiedzą spłacić dług. Porady w dziale Zdrowie są kontrowersyjne, jest wiele sprzecznych poglądów dlatego nie wezme odpowiedzialnosci z zdrowie kolegów choc jak wczesniej wspominałem nikomu nie odmówie pomocy w miare swojej wiedzy.Przegladałem wypowiedzi Moldera i moje skromne zdanie jest takie: facet MA SERCE do tegoo sportu. Wypowiedzi sensowne, merytortyczne na temat, bez zbędnego ubarwiania i ceregieli.WEDŁUG MNIE zna sie na sprawach suplementów. To jest tylko moja skromna opinia ale zazwyczaj zainm osądze człowieka staram sie przeczytać jego wczesniejsze wypowiedzi, zobaczyć czy jest pajacem czy wartościowym człowiekiem. WEDŁUG MNIE molder zasługuje na tego moda.

rafio83
01-08-10, 11:33
szkoda był by z ciebie dobry mod Herman...

luo
01-08-10, 13:49
szkoda był by z ciebie dobry mod Herman...

Żeby pomagać nie trzeba być przecież modem. Zielony kolor dużo nie zmienia, a bycie modem w tym dziale to jest jednak pewna odpowiedzialność.
Na zarządzanie działem trzeba mieć zresztą sporo czasu, a jak napisał Herman często go niema w kraju.

Kandydatura Ciastka, hmm wiedzę ma na pewno dużą, ale czy tyle samo czasu? Raczej nie, zresztą nic nie wspominał o byciu modem.

Orson - wg. mnie powinieneś pokazać, że nadajesz się na tą funkcję, a wtedy nikt nie będzie przeciwny

MolderDist - jestem jak najbardziej na tak

flutebox
01-08-10, 14:27
MolderDist ile masz lat ?

xxmłodyxx
01-08-10, 21:26
ja jestem głownie w suplach i odżywkach

No w sumie to dawno tam nie zagladałem :P


a mlody siedzi w koksach

czytam czasem:P

MolderDist
03-08-10, 22:32
Nie wiem jaka jest wkońcu decyzja, czy tak mam czekac do końca roku?

mam kilka fajnych materiałów, czekam na rozwiązanie tego wszystkiego

Keejdzi
03-08-10, 22:46
Do konca swiata to juz nie dlugo :D

slim shady
03-08-10, 23:03
cierpliwości, najwidoczniej administracja jest teraz zajęta, ale na pewno Twoja kandydatura nie zostanie pominięta

KowalX
04-08-10, 04:28
mam kilka fajnych materiałów, czekam na rozwiązanie tego wszystkiego

Bez moda też możesz fajne materiały udostępniać ;)

flutebox
04-08-10, 10:49
MolderDist ile masz lat ?
ostatni raz się powtórzę ?

MolderDist
04-08-10, 19:24
Bez moda też możesz fajne materiały udostępniać ;)

jak coś to zaczne w suplach ale warto miec możliwość panowania nad bałaganem ;-)

KowalX
04-08-10, 19:33
jak coś to zaczne w suplach ale warto miec możliwość panowania nad bałaganem ;-)

Nie bój się ;)

MolderDist
05-08-10, 17:25
hehe bać to się nie boje, ale jak coś to będzie mój start jako moderator w rozwój tego działu ;-)

sts
05-08-10, 21:44
Ja mogę na moda hydeparku do pomocy :)

marcinczwa
06-08-11, 21:18
Obecnie rekrutacja na moderatorów forum odbywa się poprzez formularz:
http://www.e-gym.pl/staff-application.php


(http://www.e-gym.pl/staff-application.php)Jest to jedyna forma w tym momencie rekrutacji na moderatora


Ten temat zamykam