PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na poszerzenie w barkach- hantelka 2-10KG.



sk91
11-03-08, 23:29
Witam.
Mam 16lat, 176cm wzrostu i 73kg wagi.
Problem polega na tym że jestem strasznie wąski w barkach.
Czytałem wiele poradników ale tam jest ogolny trening.
Mi zalezy na samych barkach no i biceps i triceps też przydało by sie potrenować.
Bardzo mi to przeszkadza, wygladam jak patyk a jestem ciezszy o 5-10kg od kolegów z klasy tylko ze oni sa szersi.
Czy moglibyscie mi ułozyc rozkład treningów? Bo do tej pory co cwicze to nic nie daje. A wiec, w jakich dniach, ile co i jak... Mam hantle od 2 do 10kg. Bardzo prosze o pomoc.

fernando2000
12-03-08, 17:47
Poszukaj treningu "Armagedon" jest to trening nastawiony na rozbudowę barów i łap :]

lo3
12-03-08, 18:08
Poszukaj treningu "Armagedon" jest to trening nastawiony na rozbudowę barów i łap :]


koleś chciałbyś szerszy a nie węższy!

GhosT
12-03-08, 18:15
http://www.kulturystka.pl/atlas

Tu poszukaj ;)

GhosT
12-03-08, 18:22
http://www.kulturystka.pl/atlas

Tu poszukaj ;)

Coś źle wpisałem ... To powinno działać ;)

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

HerQleSZMC
12-03-08, 18:59
Koledze chyba chodziło o jakiś konkretny plan treningowy dla niego z zastosowaniem jedynie hantli w zakresie od 2 do 10kg. Z tego co mi sie wydaje to kazdy znajdzie w internecie jakiekolwiek ciwczenia na barki. A dla niego chyba trzeba ułożyć jakiś planik...Chociaż tak nieoszukując się to z samymi hantlami chłopie nic nie zrobisz..zapisz sie na siłownie i tyle;/ Pozdro

Deathbreaker
12-03-08, 19:46
No ale wystarczą hantelki i drążek (tylko nie taki rozporowy montowany w futrynie!:) drążek na ścianę , na którym można szerokim nachwytem ćwiczyć też no i wąsko na początek oczywiście:) Polecam kupić drążek mocowany do ściany , na alllegro około 80-90 + PLN.

fernando2000
12-03-08, 19:50
koleś chciałbyś szerszy a nie węższy!
Armageddon - Maksymalny trening mięśni ramion i mnie nie wnerwiaj, że ten trening nie daje rady! Bo głupoty piszesz.

lo3
12-03-08, 20:13
jakbyś się znal na tym treningu to byś co innego pisał.
wogóle to znasz się na kulturystyce?
i wiesz co to jest maxymalny cieżar?

lo3
12-03-08, 20:21
owszem, ale w przypadku sk91 da efekty w inną stornę także zastanów się zanim komus cos poradzisz.

mexk
12-03-08, 20:44
ja bym proponowal wszelkie wyciskania tzn. za glowa przed glowa podciagania na drazku podciaganie sztangi w zdluz ciala itp. tylko nie rob za duzo zebys miesni nie popalil , na mnie np najlepiej dzialaja wyciskania za glowa i przed glowa i unoszenie sztangielek bokiem :) ale wiesz na kazdego co innego dziala i ciezko tu cos doradzic konkretnie musisz przetestowac na sobie...

fernando2000
12-03-08, 22:49
Tzn. co "lo3" masz do Armagedona? Podaj konkrety!

dawid001
13-03-08, 00:17
bo mam troszke duzo zaklopotania i z gory przepraszam jesli sie powtarzam i jezeli ktos pisze to samo co ja teraz..
wiec mam 17 lat 183-5 cm wzrostu 92-4kg waze
i nie wiem jak zrzucic zbedny tluszczyk bo mam rowniez miesnie ale wiadomo ze ta warstwa tluszczu rowniez zakrywa prawidlowy efekt:/
wiec moimi problemami sa:
nie wiem jaki trening powinienem dobrac w sensie jak cwiczyc po ile cwiczyc
bo glownie chcialbym wyrobic klatke,brzuch i rece ale jeszcze nie dysponuje zbyt dobrym sprzetem bo jestem w trakcie zakupu i co bez ciezarow mozna cwiczyc by wyrobic te partie?
moj kolejny problem jest co jesc ile jesc i w jakiej ilosci jesc by waga zrzucala sie dobrze zeby nie za szybko szla zeby problemow ze skora nie miec?
i jakies odzywki do tego zmieszac oraz ile trenowac 6 razy w tygodniu? i przez ile
raz jeszcze przepraszam jesli jestem nudny i sie powtarzam na tym forum i prosze o pomoc dziekuje z gory :)

mexk
13-03-08, 11:22
moglbys zastosowac trening na rzezbe czyli nawet do 6 raz w tyg cwiczyc mozna treningi krutkie ale intensywne z dużą różnorodnością ćwiczeń więcej ćwiczeń izolowanych, jak np. rozpiętki w leżeniu, krzyżowanie linek wyciągów, ćwiczenia na maszynach treningowych.Na większe grupy mięśniowe wykonuj 12-9 serii, na mniejsze10-7 serii-ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10-12. po treningu silowym mozesz nawet zastosowac trening areobowy, do tego mozesz kupic sobie na poczatek l-karnityne wspomaga metabolism i wspomaga spalanie tluszczu... a odzywianie to wydaje mi sie ze powinienes ograniczyc wegle i miec zapas bialka... ale wiesz kazdy organizm jest inny i sa odstepstwa od tego to wiesz...

pozdrawiam

sk91
13-03-08, 18:31
Dzięki za pomoc, ale moglibyście mi ułozyć jakis plan? ile podnosić i w jakie dni... w tych linkach nie moge znaleść nic na ten temat. Aha zapomniałem dodać że tez mam drązek ale niestety na futrynie.