PDA

Zobacz pełną wersję : Kre alkalyn- pytanie



bolo128
11-03-08, 07:10
Witam.

Chciałbym się Was zapytać, czy na cyklu na kre alkalyn też trzeba pić dużo wody tak jak w przypadku mono?

Dzięki za odpowiedzi.

Dominiczek17
11-03-08, 08:02
Kre alkalyn- to jest monohydrant tylko ze buforowany... wiec woda to podstawa

NIKOLIS 168
11-03-08, 14:55
oczywiscie ze tak. Nie jestem przekonany do KA wole mono taniej wychodzi i efekty lepsze ale zalezy od genetyki.

bolo128
11-03-08, 17:45
Kurcze to przy kre alkalyn tez trzeba 5 litrów wody pić? Czy wystarczy mniej? Tak przypuszczalnie ile przy wadze 77 kilo???

NIKOLIS 168
11-03-08, 18:25
nigdzie nie jest napisane ze musisz 5litrów pic!!! Ja jak brałem mono to piłem ponad 3 litry wg mnie wystarczyło.

Ikar
11-03-08, 22:39
ilosc wody zalezy tez od wagi bo0 osoba ktora wazy 50kg ma problem ze zmieszczeniem 5 litrow wody i utrzymaniem diety, i jak ktos sie uprze ze bedzie pil te 5 litrow zaraz nie misci jedzenia i picie duzej ilosci wody tez jest nie wskazana

Rickey
13-03-08, 07:32
Ja piję dziennie tak 3 litry wody. Uważam, że jest to dla mnie wystarczające, ponieważ jakbym pił więcej to nie miałbym gdzie zmieścić jedzenia <lol>
Każdy powinien pić wg swego uznania. Nie za mało nie za dużo. Odpowiednio dla swojej wagi i możliwości.
Pozdro!!

NIKOLIS 168
13-03-08, 22:08
Masz racje ale poza wodą tez wiadomo odpowiednia dieta;) Jak Rickey idzie na cyklu? / Bolo jaki bierzesz KA???

Rickey
13-03-08, 23:08
A jak na razie nie narzekam. Minął drugi tydzień a efekty już jakieś są. Zobaczymy co bedzie po skończonym cyklu.
Pozdro!!!

dulek256
15-03-08, 06:11
Narazie chcę kupić Olimp mega caps 2500 i robić na tym cykl, chyba, że macie jakiś lepszy pomysł??

Dominiczek17
15-03-08, 11:46
Według mnie mono to mono więc nie ma żadnej różnicy czy to będzie Olimp , vitalmax czy może jakaś inna firma :P Więc przy wyborze kieruje się tylko ceną...
Nie wiem jak inni użytkownicy ale na mnie lepiej działa kreatyna w proszku połączona z glukozą ( apteka ) Robie zawsze na niej lepsze efekty... Może to trochę dziwne ale tak zaobserwowałem po sobie... Dla was ma to jakąś różnice ? Bo wiem że zasadnicza różnica i chyba jedyna jest w przyswajalności, a co poza tym to nie wiem ? Ustosunkuje się ktoś do mojej wypowiedzi ?

123
15-03-08, 13:50
ja zas wole zaplacic wiecej i byc pewnym co kupilem, przejechalem sie pare razy na roznych tanszych rzeczach i stwierdzenie "dobre i tanie" wywalilem ze slownika:)

tom
15-03-08, 13:59
jesli chodzi o mono to warto zwracac uwage na poziom rozdrobnienia (mesh)

a co do przyswajalnosci mono to wiadomo jest ze jest i zawsze byla ona na wysoka i nie trzeba nic ulepszac na sile.

Jesli chodzi o glukoze i inne dodatki podnoszace poziom insuliny to byly prowadzone badania, których wynik byl taki ze tylko podczas pierwszych dni suplementacji zaobserwowano dodatni wplyw działania insuliny na kreatyne, natomiast pozniej juz nie, wiec nie ma co sobie tym glowy zawracać.

a te bajki o slabej przyswajalnosci mono wyszly od producentow ktorzy chcac wyciagnac dodatkowe $$ od klientow wymyslaja coraz to nowe,kilka razy droższe i często o wiele gorsze od mono formy kreatyny np: fosforan czy KA po czym wchodzi marketing i robi swoje...
dlatego tez, jesli na rynek wchodzi jakas nowosc - warto poczekac na pierwsze opinie/recenzje

Symu
15-03-08, 16:09
rozdrobneinie i czystosc pod tymi wzgledami wygrywa chyba crepure. Sam keidys myslalem mono to mono ale sie mylilem :) Co do KA to kiedys jak przeczytalem patent to sam sie zdziwilem że to tak banalne, ostanio ładnie napisal Megabol w ostatnim numerze SDW w czym tkwi jego sekret .

tom
16-03-08, 09:38
z tego co pamietam to megabol jedyny podal caly sklad swojego KA (weglan sodu itp.) a nie buforowana kreatyna...:)