PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odzywki dla 16 latka??



sebastian.39
10-03-08, 20:54
Witam zaczełem ćwiczyć jakieś dwa miesiące temu ćiskałem przed treningiem 55kg na sucho teraz również na sucho ciskam 82kg. Chce kupić jakieś odżywki ale nie wiem zbytnio jakie!!
Mój cel to zgubić troche ciała na kożyść masy mięśniowej siła aż tak bardzo się dla mnie nie liczy bardziel mi zależy na fajnej sylwetce!!

O mnie:
waga: 70kg
wzrost:176cm

No i teraz kokrety co musze kupić żeby osiagnąć w.w. cel myslałem o kreatynie i jakims reduktorze tłuszczu aaa i maly problem musze się zmieścićw 300zł. Licze na wasza pomoc!!!!!

z góry DZIĘKI!!!

toxic
10-03-08, 21:17
Jesli myslisz o odrzywkach na takim malym starzu to odradzam mysle ze mozesz pocwiczyc jeszcze troche bez .. masz maly starza tylko 2 miesiace co to jest? masz diete? odradzam narazie na sucho zrob jakas dietke i do tego nie wiem bialko albo cos takiego takie jest moje zdanie ;].. a co znaczy ze ciskasz 82? kg? czy ile tam? na klatke? to sporo

NIKOLIS 168
10-03-08, 21:47
Wg mnie to Ty zatłuszczony byc nie powinienes wrecz wg mnie brak Ci masy. Lecz narazie powinienes zapomniec o suplach jak cos to dieta i moze gainer. Krete mozesz co najwyzej w czerwcu wziasc...

pablo91prg
10-03-08, 22:22
krety narazie nie ruszaj, siła idzie Ci ładnie, jak bedziesz miał stagnacje(zastój) to pomysl o kreatynie. Narazie gain, białko, carbo do uzupłenienia diety. Ewentualnie jakies witaminy.