PDA

Zobacz pełną wersję : metka i omka



timer
21-07-06, 16:33
witam,

kumpel prosil mnie zebym zapytal na tym forum Was, ekspertow co myslicie o pewnej sprawie... :razz: a mianowicie kumpel ma 10 strzalow omki i 100 tabletek mety i chce co jakos spozytkowac :mrgreen:
chce Was zapytac co poradzilibyscie z czym to brac, czy mozna brac razem, czy cos do tego, co trzeba brac po tym, jak dawkowac itd...prosze Was o rade w tej sprawie

wszystko to bedzie Jego(kumpla)...
staz:10 miesiecy
cel:masa i sila
wiek:20lat


z gory dzieki
pozdrawiam

degustator
21-07-06, 16:52
najpierw pokaz kumplowi to: http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=1117

tMQ
21-07-06, 17:21
nehc to sprzeda i zainwestuje w dietetyka

timer
21-07-06, 18:34
jasne jasne... :roll: tez nie jestem za dopingiem ale doskonale wiecie ze jesli ktos sie uprze to i tak wezmie...dlatego prosze Was o porade... jesli nie to trudno

degustator
21-07-06, 18:58
mysle ze 10 miechow stazy to za dlugo bez sterydow. jestem za zeby jeszcze nie cwiczac brac sterydy, no ob po co sie meczyc??

timer
21-07-06, 19:14
degustator, widze ze straszny cwaniak z Ciebie :twisted: mysle ze nie jestes za dobrym espertem i za wiele to i tak bys nie poradzil...

p.s jestem z kielc

degustator
21-07-06, 19:17
mysle ze nie jestes za dobrym espertem i za wiele to i tak bys nie poradzil...
masz racje nie jestem expertem od sterydow...

ja jestem cwaniak a ty dobry kumpel... zamiast wyperswadowac kolesiowi ten pomysl to ty mu pomagasz...

timer
21-07-06, 19:23
degustator, odradzic mu nie odradze bo juz bral takie srodki :neutral: niestety...mysle ze jak teraz ma wziasc to przynajmniej niech mu ktos doradzi jak to zrobic zeby wyjsc na tym jak najlepiej,czyli jak najmniej stracici zdrowia...

vold
21-07-06, 20:19
Jeśli coś brał trzeba napisać co , jakie cykle robił i ile ale przy tym starzu to troche śmieszne wogłule podstawą to jest waga ciała a ty nic o tym nie napisałeś i chcesz pomocy a tu niestety nie ma jasnowidza.

sławo
21-07-06, 20:29
jak to zwykle bywa to nie dlamnie tylko dla kumpla
a kumpel mieszka na pustyni i nie może sam się dowiedzieć

timer
21-07-06, 21:16
a wiec tak...
waga-80kg
wzrost-180cm
bral metanabol...200tabletek...
a z braniem to wygladalo to jakos tak ze(nie jestem pewien czy to tak bylo ale cos podobnego)
pierwszy tydz 2 tabletki, drugi 3, trzeci 4, czwarty 5 a potem w dol spowrotem az do 2 tabletek. doradzal mu to gosc od ktorego to kupowal... teraz poprosil mnie zebym sie zapytal kogos na forum o Wasze zdanie na ten temat i dlatego pytam

sławo, kumpel nie ma kompa nawet wiec nie ma jak to sprawdzic...a pytam TU na forum dlatego ze tak jak juz wyzej piaslem chce poznac wasze zdanie

edit....
sławo, to naprawde nie dla mnie. jesli chodzi o mnie to napisalem w innym dziale moja sytuacje i prosilem porade jaka by mnie satysfakcjonowala. jak narazie to koksowal sie nie bede bo wiem ze jestem za mlody i wogole sadze ze zdrowia szkoda. nie ma to jak samemu do czegos dojsc...

pozdrawiam

vold
21-07-06, 21:27
Na jego miejscu zmienił bym omnadren na testosteron z krótkim estrem (propionicum), bardziej wskazane dla nowicjusza bo to że wzioł 200 tabletek metki to nadal jest nowicjuszem i ciekawe czy zrobił jakieś odblokowanie?

timer
21-07-06, 22:44
odblokowanie zrobil - clomid i nolve. nie wiem czy to dobrze czy zle...ja tylko przekazuje

MARCUS
22-07-06, 11:19
powiedz koledze czyli sobie :po co nolavedex 12 tabletek clomidu wystarczy bo pewnie brał 2x po 100 tabletek cykl zrobić powinien taki

1-10 oma 250 mg/e7d
1=4 meta 20 mg/ed

do tego zajebiscie dopracowana dieta zeby go woda nie zalało bo omnadren to jest srodek tylko dla madrych ludzi nie dla debili którzy potem gadaja głupoty ze omka zalewa a po drugie i tak jak sie bedzie starał to te srodki naciagna troszke wody wkoncu omnadren to mocny testosteron silnie aromatyzujacy a wiec niech sie cudów nie spodziewa i nie skompi kasy na salbutamol wkoncu sally jest tani 20-30 zł za 30 tabletek taka cena mniej wiecej jest tego po cyklu clomid 24 tabletki wystarcza

vold
22-07-06, 16:02
To że połączył nolwe do clomidu na odblokowanie to źle nie zrobił.

Po kolejnym cyklu musi dodać jeszcze HCG nawet przy takich dawkach testosteronu, bo jak wyżej rozpisany cykl trwa 10 tygodni więc jest to konieczne.

tMQ
22-07-06, 17:13
slabe stasty, neich wezmie znow 200 metki i opracuje nad dieta.

MARCUS
22-07-06, 18:47
to ze zrobił xle to ja nie napisałem ,miałem na mysli to ze nolvadex nie był konieczny:)

vold
23-07-06, 09:34
Nie był konieczny ale zalecany :wink: