PDA

Zobacz pełną wersję : 2x4,5kg+drazek= trening na mase



Ikar
09-03-08, 14:10
Witajcie potrzebuje trening dla chlopaka ktory ma w domu tylko hantelki po 4,5 kg i drazek i mam problem bo nie wiem ile musi zrobic powtorzen z takim lekkim obciazeniem poza tym

Dzien 1
klatka+ bic
wyciskanie hantki
rozpietki
pompki
uginanie ramion uchwyt mlotkowy
uginanie ramion z suplinacja
o kolano

Dzien2
triceps +plecy
pompki tylem
francuzkie jednoracz w siadzie
prostowanie ramion ze sztangielka w opadzie tulowia


podciaganie na drazku z szerokim uchwyten
podciaganie na drazku z wazkim
wioslowanie sztangielkami

Dzien3
nogi+barki
przysiady z hantelkami
przysiady wykroczne z hantelkami
wysoki step ze sztangielkami

arnoldki
unoszenie sztangielek bokiem w gore
unoszenie ramion w przód ze sztangielkami

Nie moge sobie poracic z poworzeniami, bo nie moge sobie wyobrazic takiego obciazenia, jego max to z 50kg, prosze o pomoc w doborze powtorzen serie zazwyczaj beda po 4

GhosT
09-03-08, 15:57
Hmm... Ciężka sprawa .. Jak mniemam trening na masę ... Ja bym to ustawił tak :)

wyciskanie hantki 4 x 10
rozpietki 4 x 10
pompki 4 x 10 ( + obciążenie, żeby nie było zbyt łatwo)
uginanie ramion uchwyt mlotkowy 4 x 8
uginanie ramion z suplinacja 4 x 8
o kolano 4 x 8


pompki tylem 4 x 10
francuzkie jednoracz w siadzie 4 x 8
prostowanie ramion ze sztangielka w opadzie tulowia 4 x 8-10


podciaganie na drazku z szerokim uchwyten 4 x ? ( podciąganie to trudna sprawa więc racjonalnie w miarę możliwości)
podciaganie na drazku z wazkim j/w
wioslowanie sztangielkami 4 x 10-12


przysiady z hantelkami 4 x 10-15
przysiady wykroczne z hantelkami j/w
wysoki step ze sztangielkami j/w

arnoldki 4 x 8 - 10
unoszenie sztangielek bokiem w gore 4 x 8 - 10
unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4 x 8 - 10

Nie znam gościa, nie wiem jakie ma możliwości ... Trochę lipa z takim obciążeniem, bo nie może zaś robić zbyt dużo powtórzeń, aby nie robić rzeźby ... Ogólnie to trudna sprawa ... Mam nadzieję ze moja odp chodź trochę pomoże, chodź nie jestem jakimś tam specjalistą ;)

Ikar
09-03-08, 18:28
hmm nie zabardzo te powtorzenia bo wycisnij sobie hantle 4,5 10 razy, nie bedzie po takim treningu nawet mini pompy
ale dzieki, czekam na dalsze propozycje

Nuru89
09-03-08, 21:34
Niech on sam pokombinuje. Na mase nie pojedzie z takim ciezarem :/

GhosT
09-03-08, 23:37
Ikar wiem że nie będzie pompy ;/ Ale cóż ... Starałem się pomoc, a że sie nie udało to sie nawet nie dziwie gdyż takim obciążeniem to lipa ... No cóż ... Może ktoś wpadnie na pomyśl jak takim ciężarem zrobić masę, bo ja nie widzę żadnego rozwiązania .

Ikar
10-03-08, 22:08
Wlasnie!! w tym jest problem ze ja tez nie widze zadnego rozwiazania jedynie co to powtorzenia trzeba zwieksdzyc do maksimum, moim zdaniem to 12, ma ktos inne pomysly??

GhosT
10-03-08, 23:18
W takim wypadku zostaje albo zakup nowego sprzętu (najlepiej 2 x 10kg or 2 x 15kg)... W grę wchodzi też domator ...

Ikar
10-03-08, 23:39
proponowalem mu zakup 8x lub chociaz 4x 2,5 no alee jak narazie nie ma kasy ;/

GhosT
10-03-08, 23:52
Nie no luz ... To może niech zbiera kasę w miarę możliwości a teraz domatora niech robi ...

PuaPAj
11-03-08, 18:42
Tez mam kumpla ktory ma silownie w domu a mieszka w internacie od poniedzialku do piatku i tez ma hantel bodaj 6 kilowy do dyspozycji to robi takie smieszne rzeczy ze go sobie dociaza wiazac na hantelku np szmatke ktora potem moczy w wodzie i robi np. unoszenie na boki do przodu na bary, triceps czy bicka;) Ogolnie smiesznie ale zawsze cos

cafe14
13-03-08, 21:22
Ja tez jeszcze przed rokiem mialem 2 hantle po 5 kilo.Teraz rzadziej cwicze nie mam juz na to czasu na rozpiętki biore po 15kg i mi narazie starcza pzdr