PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o porade



timer
21-07-06, 12:44
Witam,
Chciałem proscic o porade w doborze odzywek. Moja sytuacja wyglada tak…10 miesiecy temu skończyłem ćwiczyć. wtedy ćwiczyłem 5 miesiecy ale tak na powaznie to 2 z ułożonym harmonogramem i kreatynka(z kretka miesiąc) która nosila nazwe CREA FUSION(jablczan kreatyny, z Olimpu…) cos tam cos tam…może przedstawie troche „faktów”(na teraz)…:

Wiek-17 lat
Wzrost-186cm
Waga – 92kg :-/
rekord w wyciskaniu-95kg wtedy…,75kg teraz
Wymiarow nie będę podawal bo naprawde nie wiem. Wiem tyle ze jak ćwiczyłem to widziałem postepy wszedzie po trochu;D
Ćwiczyłem 5 razy w tygodniu….wiem ze za duzo, ale wiecie jak to jest jak zapal taki:p. ćwiczyłem wszystko oprocz nog bo jakos to mnie nie pociągało;p. dieta nie była zla…stralem się jesc wysoko białkowe produkty i malo tluszczy… tluszcz spożywałem z ryb itp. Czasem oczywiście cos się tam wszamalo tlustego

Prosiłbym was o porade co mam teraz wziasc…wiem ze nie od razu..tylko po paru tygodniach chociaz cwiczenia…chcialbym spalic troche tego tluszczyku, nie chce przybierac na masie…chodzi mi raczej o rzezbe. Jak możecie to poradzcie mi cos na pozbycie się brzuszkai ogolne spalenie tluszczyku

Dzieki z gory i pozdrawiam

degustator
21-07-06, 12:52
no po pierwsze:
narazie proponuje treningg obwodowy przez pierwszy miesiac a potem moza powoli przechodzic na trening na rzezbe. daj lise cwiczen ktore bedziesz wykonywal (poszukaj tu http://www.kulturystyka.pl/atlas/ ) a my jakos to ulozymy. powiedz tez ile dni w tygodniu chcesz poswiecic na trening (optymalnie 3-4). do cwiczen warto dolozyc areoby i niskotluszowa diete. ogranicz spozywanie weglowodanow po godzinie 16. narazie odzywki odstaw na bok bo na poczatku bez nich beda duze postepy (nie mylic z roztepy :D) no ot czeakmy na konkrety pozdro

timer
21-07-06, 13:12
Ty degustator to mnie chyba nie zrozumiales lub nie przeczytales calosci :neutral: ja nie che jakis odzywek ktore mi wbija na mase ani tez za barfdzona sile. mi chodzi o rzebe :razz: i dlatego pytam Was co byscie mi poradzili z roznych srodkow na spalenie tluszczyku. o cwiczenia i diete sobie dostosuje. ale dzieki za pomoc degustator :mrgreen:

sławo
21-07-06, 13:20
poszukaj tutaj coś napewno się znajdzie
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=469

timer
21-07-06, 22:23
sławo, dzieki za pomoc, napewno skorzystam