PDA

Zobacz pełną wersję : dextrose a creatine / dawkowanie



milosc309
09-03-08, 14:03
Witam

Kupiłem dextroze 500g/20porcji i kreatyne 400g/65porcji.
Teraz mam pytanie jak to najlepiej brać.
Tzw ja wiem że dextroze mieszać z kreatyną 6,5grama kratyny rano i wieczorem i zawsze do tego 25gram dextrozy ale to mi nie wystarczy przecież tej dextrozy na cały cykl kreatynowy więc może brać ją jakoś co drugi dzień czy cos?

Mówiąc prosto przez takie dawkowanie nie starczy mi dextroze na cały cykl kreatynowy.

mocnyblog
09-03-08, 14:39
bierz tylko do potreningowej porcji , pzoa tym ak duzo dextrozy na raz nie syp , no a potem mozesz dokupic jest tania jak baszcz

Punisher
09-03-08, 14:48
5g kreatyny na porcje w zupełności starczy.

Symu
09-03-08, 14:54
moze jakas mieszanka bo raczej nikt nie podaj 6,5g na porcje. milosc powiedz co za krete masz.

Punisher
09-03-08, 15:02
Na pewno mono...

milosc309
09-03-08, 15:05
No na opakowaniu tak pisze.
Creatine micronized 200 mesh +Taurine - 400 g.
To pewnie przez to że jest ten dodatek Taurine.

Sposób użycia:
Preparat należy stosować 2 x dziennie po jednej porcji ( 6,5 g).
W dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć 30 min przed treningiem, drugą porcję bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: Pierwszą porcje 15 min przed śniadaniem, drugą 15 min przed kolacją. Porcje kreatyny najlepiej przyjmować rozpuszczając ją w wodzie lub soku (w ok. 250 ml). Preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z dekstrozą (ok.30g).
Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4-6 tygodni po którym powinien wystąpić okres 3-4 tygodni przerwy w jego spożywaniu.

UWAGA!
Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć porcje preparatu (1 płaska miarka to 6,5 g Creatine micronized 200 mesh + taurine).

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Biore po prostu całą tą miarke bo tam jest 6,5g i tyle.
To jak mam to brać ?

W dni nie treningowe biore rano i wieczorem w dni treningowe przed i po treningu.
To teraz myśle żeby brać kreatyny 6,5g i do tego 15g dextrozy, po około 30-60min od tego mass xxl (ale to już inny temat) czy tak bedzie dobrze ?

W sumie to może brać po 10g tej dextrozy ? bo w tedy starczyło by mi prawie na cały cykl...
i brac ja do każdej porcji kreatyny czy tylko do jednej. jak do jednej to do tej rano czy wieczorem ?

Symu
09-03-08, 16:29
Czyli porcja to 6,5g bo tam jest 1,5g tauryny. Ja bym bral w DT: rano i po treningu choc wiem ze biora tak jak mowisz choc nigdy tego nie praktykowalem. w DNT ok

Dextro wogle bym odpuscil bo zbedne, co najwyzej po treningu.