PDA

Zobacz pełną wersję : Szybki efekt



ChrupoS
09-03-08, 13:09
Wiek 18 - prawie
Waga 86 ( 10 dni temu bylo 90 )
Wzrost 176

Chodzi mi o szybki efekt. za 2 tyg koncze redukcje o ile zejde do wagi 80 kg.
Chodzi mi o szybki efekt "zeby bylo widac"
Cos co moze napompuje tak do wakacji i zeby podczas tych 2 miesiecy sie utrzymalo.
Moze jakies nitro ? (czyt. nitrobolon)

szumek
09-03-08, 14:05
jesli masz juz dosc długi staz to proponuje X-panda albo nitrobolon II

mocnyblog
09-03-08, 14:39
za 2 tyg czyli w 24 dni zrzucisz 10 kg


haha ogarnij sie , co ty zrzucasz mieso i wode !

tluszczu tak szybko sie nie spala !

Punisher
09-03-08, 14:48
Jeżeli chodzi Ci o szybki efekt to pomyliłeś działy.

ChrupoS
09-03-08, 16:09
W ciagu 10 dni zrzucilem 4kg, wiec jesli sie postaram jestem pewie, ze spale 6kg w ciagu 2tyg :]

Szybki mam na mysli czas od koniec marca do poczatku lipca :]
Jakies 3 miesiace :P

Staz mam juz jakies 1,5 roku

VegetaSSJ3
09-03-08, 16:14
Wiesz kazdy chcialby szybki efekt ale to nie takie proste czeba sie troche pomeczyc zeby cos osiagnac a Ty jezeli chcesz w 3miech wygladac super to skocz do dzilu doping

ChrupoS
09-03-08, 16:18
Nie chodzi mi o ty bym mial miesnie idealnie wyrzezbione tylko by bylo widac, ze chodze jednak na silke.
Nitro podobno pompuje miesnie. To prawda ?

Puchacz!
09-03-08, 19:49
No pewnie ze pompuje to NO-booster one poteguja tlenek azotu(NO) w miesniach dzieki czemu bardziej Je pompuje i widac zyly he he . Kolega dobrze mowi x-pand i x-pand extreme sa teraz dosyc powszechne i pochwalane jak rowniez storm i dodatek "pompujaco-energetyzujacy" shock therapy rowniez NO-booster na tym by napewno cos ruszylo. Ale jak nie miales zadnych przygod z kreatyna to powinienes zaczac od mono a potem jak juz stacki to na poczatek cell pump. Mysle ze tak by bylo ok Pozdro!

ChrupoS
09-03-08, 20:37
czyli powiedzmy wpierw mono 1250 powiedzmy. Nastepnie nitro II pozniej hmb i znow nitro i na wakacje cos moze bedzie widac ;>
Moj staz to 1,5 roku

Cielu7
09-03-08, 20:51
no to jak masz staz 1.5 roku i przez ten okres nic nie widac to jak chcesz zrobic cos do wkacji zeby bylo widac mi sie wydaje ze sezonowicz z ciebie

ChrupoS
09-03-08, 20:54
Przepraszam. Gdzie napisalem, ze nic nie widac ?

Zaczynalem od tego, ze nie moglem zrobic nawet jednej pompki. Trening na klatke robilem z ciezarem 20 kg a teraz o te 40 kg wiecej. Jak dla mnie 40 kg na sucho to jest rezultat.

Chcialem sie doradzic co do odzywek, wiec prosze Was nie wysylajcie mnie do dzialu "Doping" bo tego syfu w zyciu brac nie bede :)

Cielu7
09-03-08, 21:08
no to odrazu TU NA SZYBKO NIC NIE ZROBISZ tu potrzeba czasu im szybciej to pojmiesz tym lepiej dla ciebie ludzie na wyglad pracują latami.

ChrupoS
09-03-08, 21:12
Ale ja o tym doskonale wiem. Chcialem sie doradzic co bedzie najlepsze by bylo jak najwieksze rezultaty.

Punisher
09-03-08, 21:17
Chcialem sie doradzic co bedzie najlepsze by bylo jak najwieksze rezultaty.

To chcesz wiedzieć co najlepsze czy co daje największe rezultaty?
Dieta+mono+dodatki (białko/gainer, glutamina, witaminy)

Cielu7
09-03-08, 21:18
po nitro sie spompujesz ale te efekty nie sa dlugotrwale mozesz wlasnie wziasc kreatyne a i jak wyglada twoj trening masz go rozdzielony na 3-4 dni ??

ChrupoS
09-03-08, 21:24
Jak narazie mam redukcje. Dieta pod masowe bedzie zmieniona za jakies 2 tyg.
Trening wypisuje mi trener kultyrystyki, wiec nawet nie musze sie fatygowac i Wam wypisywac do sprawdzenia :)
Chodzi mi glownie o napompowanie miesni.

Wydaje mi sie, ze najlepiej bedzie po redukcji przez 2 tyg na sucho na regenerke miesni. Nastepnie jakies mono pozniej nitro, hmb i znow nitro.
Co o tym sadzicie ?

Puchacz!
09-03-08, 22:38
Wydaje mi sie ze nawet nie musisz robic przerwy miedzy redukcja a masa poniewaz redukcja to jest trening o intensywnosci niskiej co samo w Sobie jest regeneracja dla miesni takze mozesz odrazu po tym brac sie za mase. Pamietaj jednak ze przerwa miedzy cyklami masowymi moze byc nieduza ale miedzy cyklami z kreatyna musi trwac CONAJMNIEJ miesiac.

mocnyblog
09-03-08, 23:07
redukcja to jest trening o intensywnosci niskiej

gratuluje

ChrupoS
10-03-08, 17:12
Jednak za 2~3 dni zaczynam masowke. Dieta+odpowiednie odzywki (wszystko bedzie mi ukladal profesjonalista). Cykl mojego "wywalenia" bedzie trwal jakies 3 miechy. Zrobie zdjecia przed i zdjecia po. W miedzy czasie codziennie areoby by jednak brzuszek wyrobic do wakacji :)

Prezydent_1c
10-03-08, 19:28
Ja się zgadzam i widze to co mocnyblog..... Spalanie to jest b.wysoka intensywność treningów a nie dosyć niska ....

Puchacz!
10-03-08, 22:11
Tzn Ja redukcje uwazam za trening na wyrzeźbienie a przy okazji spalenie tk tłuszczowej a przy tym stosuje sie male ciezary wiec to raczej nie nadrywa ani nie wyczerpuje mocno naszych miesni...

Punisher
10-03-08, 22:18
No to mylisz redukcję z rzeźbą.
To logiczne, że podczasz spalania tkanki tłuszczowej mięśnie stają cię bardziej widoczne.
Czy nie wyczerpuje mięśni to bym się kłócił.

mocnyblog
10-03-08, 22:24
puchacz weźże sie już ogarnij

Puchacz!
11-03-08, 12:37
No moze i sie pomylilem gadam to co wyczytałem np. na atlasie napisane jest trening w okresie regeneracyjnym i napewno jest on troche na podkreslenie sylwetki i oczywiscie odpoczynek miesni. Ale chyba od tego jest to forum prawda? Od poprawiania i zdobywania wiedzy Pozdro!

Punisher
11-03-08, 14:21
Nie wystarczy czytać, ale rozumieć co się czyta i brać na to poprawki.
Skończmy ten spam.

ChrupoS
11-03-08, 15:10
Mam jeszcze therm line II na 10 dni wiec redukcje jeszcze bede przez ten czas ciagna.

Pozniej dieta na mase, trening na mase, odzywki(jakies sie dobieze)
Mam jeszcze pyt. Czy wskazane sa np. areoby podczas "masowania" ??
Mam na mysli tak jak to robie teraz a6w+rower+godz. skakanki dziennie.
Chodzi mi o masowanie glownie, ale areoby by spalic jednak ten zbedny tluszcz.