PDA

Zobacz pełną wersję : Klatka 6 cwiczen czy nie za duzo??



00milosz00
08-03-08, 17:24
witam szukam odpowiedzi na moje pytanie. Trening ten wynika z braku efektu dotychczasowych treningow na klate a mianowicie nie widze zbytnio efektow mimo tego ze cwicze juz 2 lata z malymi przerwami, a teraz 7 miechow systematycznie.
Chcialbym wykonywac taki trening w poniedzialki:
Klata + biceps(z tym drugim nie mam problemow wiec nie opisuje):
1. wyciskanie sztangi na plasko 4 serie po 8 powtorzen
2. hantle plasko 4 serie po 8 powtorzen
3. wyciskanie sztangi skos gora 4 serie po 8 powtorzen
4. hantle skos gora 4 serie po 8 powtorzen
5. rozpietki skos gora 4 serie po 8 powtorzen
6. na dobitke butterfly 2 serie

Puchacz!
08-03-08, 17:54
22 serie to stanowczo za duzo!! To Ci napewno nie pomorze. Zostan tak przy max 16 seriach po 12-8 powtorzen. Mozliwe ze Twoj przyrost miesnia spowodowany jest stagnacja ze nie robisz przerw miedzy cyklami. Pozdro!

GhosT
08-03-08, 18:01
Taki mały szczegół ... Trening trzeba często zmieniać ! ... Ja zmieniam trening mniej więcej po miesiącu, zmieniając ćwiczenia ... Jeśli przez 2 lata robiłeś 1 i to samo to nic dziwnego że nic nie idzie ... Proste :)

00milosz00
08-03-08, 21:24
To jest własnie moj nowy trening bo przedtem robilem tylko cwiczenia sztanga a dozucilem hantle bo wiadomo lepiej pracuje klata aha a taki trening robi kumpel i efekty ma bardzo dobre. Pozatym ladnie mi po tym wchodzi i zakwasy mam jakies 4 dni tylko zastanawiam sie czy nie za duzo.

everard
08-03-08, 21:58
Za duzo robisz spalisz sobie miesnie i na tym sie skonczy. Rob okolo 12-13 serii dokladnie, 7-12 powtorzen, i najlepiej zaangazowac kazdy miesien klatki i rob na przemian sztanga i sztangielkami np: wyciskanie sztangi na skosie glowa w gore, wycisaknie sztangielek glowa w dol i naprzyklad rozpietki.