PDA

Zobacz pełną wersję : jak dobrac suplementy



gych
08-03-08, 17:14
siemka ! jestem tu nowy,wiec niewiem jak dokladnie sie jeszcze obslugiwac na tym forum ale potrzebuje zestawu na spalanie.waga 108,2 lata na silowni.od miesiaca biegam 2 azy dziennie po pol godziny 5 razy w tygodniu.muslalem o animal cuts,fat bernerze z olimp,bcaa i cla.co o tym sadzicie?

Toomekk6
08-03-08, 19:10
a diętkę jakąś masz?? dobra dietka, dobry trening i coś na spalanie i będzie gicik:)) niestety nie znam sie na suplach od spalania więc nie poradze nic:(

gych
09-03-08, 09:16
mam dietke nisko kaloryczna i nisko weglowodanowa.mam swietny program do spalania tkanki tluszczowej,przez 20 dni zrzucilem 8 kg,lecz brakuje mi troszke energii.

mexk
09-03-08, 09:26
hymmm moze L-karnityne wez ona jest dobra i polecana przez wiele osob albo thermo shape (ale to podnosi temp ciala)

gych
09-03-08, 13:15
myslalem nad takim polaczeniem.
universal animal cuts,VPX Meltdown Z-14,olimp bcaa mega caps,cla olimp i activia l-carnityne 1000mg.
czy myslicie ze to dobre połaczenie.te firmy sa sprawdzone i bardzo dobre,co do innych mam watpliwosci-poradzcie

Symu
09-03-08, 13:18
Ile masz wzrostu??

20 dni i 8kg hmmm troche za duzo, to tak z obawy o efekt jojo. Ktoś ci ułożyl ta diete czy jak??

Ze spalaczy to thermo speed, clenburexin lub z lepszych animal cuts, scorch. Tylko nie wiem czy ci potrzebny bo tłuszcz i tak leci jak glupi, a co za duzo to nie zdrowo. Tylko tu pytanie jaki jest twoj wzrost i wiek.

Kup witaminy, omega 3 .

BCAA okolotreningowo.

edit: w tym samym czasie napisalismy to co napisales napewno da ci duze efekty tylko c\zy nie za szybko??

gych
09-03-08, 18:27
siemka! efektu jojo moim zdaniem niebedzie.poniewaz trenuje rowniez silowo,kupilem swietnego e-booka w ktorym doswiadczony trener opisuje techniki na zrzucenie brzucha.dzien po dniu jest opisane jak zrzucic.mam 184 wzrostu,dieta jest prosta poniewaz moge jesc co chce,tylko laczna liczba kalorii musi byc niewieksza niz 1600 na moja wage dziennie.

aha -wiek 24 lata

Nuru89
09-03-08, 21:39
Moze wystaw ten super trening ;) a co do supli to mysle ze dobrze wybrales ;)

Symu
09-03-08, 21:44
Co do tej diety to mocno nie jestem przekonany .

gych
10-03-08, 13:18
dokladnie to ta dietka polega na tym ze moge jesc wszystko co chce tylko laczna liczba kalorii musi byc 1600 i weglowodanow 130g.ostatni posilek o godz 18.00. autor tej ksiazki jest trenerem i doktorem.pisze rowniez ze wszystkie skladniki pozywienia sa potrzebne dlatego inne diety niesa dobre.moja dziewczyna rowniez sie do tego stosuje i biega razem ze mna nawet czesciej niz ja i schudla 6 kg przez te 20 dni.wiec to dziala.sa opisane rozne techniki jak najszybciej zrzucic tluszcz,biega tez sie troszke inaczej.niemoge napisac-moge jedynie podac tytul ksiazki "perfect six pack".jest naprawde super-polecam

pablo91prg
10-03-08, 17:30
siemka ! jestem tu nowy,wiec niewiem jak dokladnie sie jeszcze obslugiwac na tym forum ale potrzebuje zestawu na spalanie.

skoro masz dobre efekty nie potrzebujesz spalacz, jedynie cos pobudzającego. Moze guarana[?]. Jakieś witaminki napewno sobie zakup.



waga 108,2 lata na silowni.od miesiaca biegam 2 azy dziennie po pol godziny 5 razy w tygodniu.

nie lepiej raz dziennie przez 1 h? energia z tkanki tł. zaczyna być pobierana po ok 20-30 min od rozpoczecia wysiłku.

gych
10-03-08, 18:28
no niewiem,postepuje dokladnie jak jest napisane w tej ksiazce.od 30-go dnia bede biegal po 45 min i pozniej jeszcze wiecej.niebede zdradzal szczegolów ksiazki.ale musze przyznac ze jest swietna.ok dzieki za rady pozdro

Symu
10-03-08, 18:40
Z tego co kojaze to koledzy na forum juz sie zajmowali ta ksiazka i nawet mozna ja sciagnac. IMO jeśli chodzi o aspekt zdrowia i sylwetki to ksiazka na slabym poziomie. 1600kcal przy twojej wadze mozna uznac za glodowke tak od strony medycznej, a czy trener kulturystyki polecil by trening podczas ktorego obok fatu leca miesnie- watpie. Już wzmianka o tym, że można jeść tyle fast foodow ile sie chce jest dla mnie tragiczna.

Ksiazka raczej nie nastawiona na wypracowanie jako takiej muskultury a maksymalne schudniecie.

gych
11-03-08, 13:17
czy poleca obok fatu miesnie -niesadze,poniewaz oprócz biegania cwicze rowniez silowo.powinienes wiedziec ze poprzez trennig wytrzymalosciowy do ktorego dolaczamy trenig budujacy miesnie czyli silowy i odpowiednia dieta to klucz do osiagniecia jak najwiekszej redukcji fatu przy minimalnej stracie masy miesniowej.jeszcze mozna tu wspomniec ze w obojetnie jakiej diecie na redukcje i obojetnie w jakim treningu na redukcje ,zawsze tracimy mase miesniowa.jest to nieuniknione,nieda sie zrobic rzezby bez jakiejkolwiek straty masy miesniowej.a 1600 kalorii to wcale nie jest tak malo,poczytaj sobie na opakowaniach ile co zawiera.wcale nie gloduje.jesli
chodzi natomiast o fast foody to wcale niemozna jesc ich tyle ile sie chce,mozesz zjesc cos z tego rodzaju jedzenia ale musisz policzy kalorie ,wiec niewyjdzie ci tego za duzo jesli masz do dyspozycji 1600.jesli jednak bedziesz jadl normalne jedzenie domowe to 1600 starcza spokojnie.
no,ale wy wiecie lepiej...:)
pozdro

Symu
11-03-08, 18:26
Nie no spoko ale policz podstawowe zapotrzebowanie 100kgx24=2400 to tak na poczatek. Nie mowie ze ty glodujesz a ze jest to za malo dla organizmu. Strate masy miesniowej da sie ograniczyc (choc i da sie ja wyeliminowac),a zeby budowac miesnie musisz miec z czego. Ja ci mowie tylko jak to wyglada od strony teoretycznej, a ze nie wierze w diety cud itp. to co innego :D

Mam jeszcze pare uwag do tej ksiazki no ale to niewazne bo i tak nie posluchasz.

Jeśli chcesz maks spalanie to mozesz zarzucic spalacz np. scorcha do tego ale jak dla mnie jest to idealna droga do efektu jojo.