PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



noiser
08-03-08, 13:25
Hej, mam wielki problem, ostatnio wykryto u mnie zespół Gilberta, i na dodatek mam predyspozycje do refluksu żołądkowego. Bylismy u lekarza i zaczął sie temat cwiczeń. Pytal sie co biore. To ja mu mówie ze bralem jakies amino, bialko, troche gainera i kiedys kiedys tse. Widac ze wiedzial o co chodzi . Moi rodzice oczywiscie odrazu afere robili ze kosk i sterydy bralem. Ale zaścianek. Niewazne. A ten doktor mi powiedzial ze nie moge juz brac suplementów. Bo to moze sowodowac zółtaczkę. Co prawda powiedzial ze teoretycznie powinienem zrezygnowac z treningu bo to tez wyzwala żóltaczkę powiązaną z gilbertem. Ale nie musze tego robic. ... Ale ta suplementacja .... tlumaczyl mi to dokladnie dlaczego nie. Ale wam nie powtórze bo nie zapamiętałem, widac ze sporo o tym wie. I teraz pytanie.Czy treningi bez supli mają sens?

Pees Nie chce być wieeelki. Chcial bym wyglądać jak np. niektórzy modele z okładek men's health.

Ikar
08-03-08, 13:43
oczywiscie ze maja !! nawet nie wiem jak mogles zadac takie pytanie

noiser
08-03-08, 14:02
Ikar a jak myslisz bez supli kiedykolwiek moge osiągnąć takie viało jak modele z moich załączników?

Ikar
08-03-08, 14:07
oczywiscie, dobra dieta, dobry trening i jedziesz, suple sa tylko jako dodatek to nie one robia z ciebie modela tyylko ty sam poprzez wlasnie trening, z suplami poprostu skracasz sobie droge do celu