PDA

Zobacz pełną wersję : chciałbym sięgnąć waszej rady! (Spalanie) PROSZE O POMOC!



niefachowiec
07-03-08, 16:54
Cześć! Tak jak w temacie chciałbym sięgnąć waszej dobrej rady.

Zastanawiam się nad zakupem:

TREC L-KARNITYNA+GREEN TEA 9Okap+CLENBUREXIN 9Okap
lub
TREC THERMO SPEED EXTREME 90kap+L-KARNITYNA 90kap

Który zestaw jest bardziej skuteczny, a moze zastosować jeszcze inny lepszy od tych powyżej? Oczywiscie to na miesiac aby przetestowac, potem zakupiłbym kolejną porcję. Chce zrzucic 5k~ do dwóch miesięcy :)

Do tego potrzebowałbym jakąś dietę (waże w tej chwili prawie 80kg przy wzroscie 175-176). Mogłby ktoś mi pomóc podrzucając fajną i niefatygującą dietkę? Mam zamiar prawie codzien wieczorem biegać, do tego codzien trening na brzuch- 8minutowy ABS i ogólnie więcej ruchu. Pozostaje tylko dieta bo mam z nia problem, nie jestem w stanie sam sobie jej ułożyć a jak patrze na niektóre zamieszczone to sie dziwie bo obce są dla mnie niektóre produkty i nazwy...Prosze o pomoc, z podziekowaniem pozdrawiam!

pablo91prg
07-03-08, 19:04
to tylko 5 kg, nie potrzebujesz az tak bardzo spalaczy, no ewwentualnie mozesz termo speeda. Dietke ułóż sam i daj do sprawdzenia. pamietaj o ujemnym bilansie kalorycznym i oprzyj ta diete na białku.

niefachowiec
08-03-08, 11:01
Rozumiem Pablo, 5kg to nie jest dużo ale niestety mój organizm jest taki że ciężko przychodzi mi spalanie, musze bardzo intensywnie cwiczyć żeby coś konkretnego zrzucić :( Dlatego potrzebuje pomocy spalacza. Diete sproboje ulozyc niedlugo również :)

A co o tym myślą inni? Spodziewałem się trochę więcej wypowiedzi.

fantomas
08-03-08, 11:35
Moim zdaniem te wszystkie spalacze to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Wystarczy dietka i bieganie i spalisz ile chcesz tłuszczu.

simonides
08-03-08, 19:09
ale slyszalem ze bieganie dziala mocno katabolicznie ...