PDA

Zobacz pełną wersję : pompki na poręczach?



barni_19
07-03-08, 11:14
mam takie pytanie bo chciałem do swojego treningu dodać pompki na poręczach i właśnie niewiem do którego treningu to dodać? dla jasności powiem że w pon. robie barki+tric, śr. klata+bic, piątek nogi i plecy... niewiem do czego to dodać czy do poniedziałkowego czy do środowego treningu bo to ćwiczenie angażuje barki, trica i klate... poradzicie coś?

rgolanski
07-03-08, 12:04
daj tam gdzie tric, bo to on głównie pracuje przy tym ćwiczeniu.

Wiki
07-03-08, 15:40
rob w poniedzialki, gdy robisz barki i triceps. Troche dziwnie to sobie polaczyles barki z tricepsem i nogi z plecami, ale to twoj wybor;p

Józiu
07-03-08, 15:43
Najlepiej dodaj do poniedzialku, czyli do tricka. A tak poza tym to nie lącz plecow i nog razem w jednym treningu bo sa to dwie duze partie miesni. Lepiej polacz sobie np. klate+biceps, plecy+triceps,nogi+barki.
Pozdro

barni_19
07-03-08, 15:53
próbowałem takiego połączenia... ja mam taki problem że nie potrafie zmeczyć pleców wiec prawie cały trening poswięcam im a nogi to tylko 3 serie przysiadów z obciązeniem i 3 serie wspięć na palce z obciążeniem (nogi zawsze miałem ok no moze poza łydkami)

PuaPAj
08-03-08, 12:22
Jak dla mnie to zalezy od tego jakie te pompki wykonujesz. Jesli na klatke (czyli w mocnym pochyleniu tulowia) to dodaj do dnia kiedy robisz klatke a jesli na triceps (tulow wyprostowany) to dodaj tam gdzie triceps;)