PDA

Zobacz pełną wersję : achraniacz na szczęke



milo90
06-03-08, 16:49
Głupie pytanie ale musze sie upewnic.... Pojedyńczy ochraniacz na zęby to sie zakłada na górną szczeke??

Prezydent_1c
06-03-08, 19:59
Heheh. Tak ;)
PS. szczęka jest tylko jedna ;) I jak coś to jest na dole ;) Zakładać można na górne zęby ewentualnie ;)

milo90
06-03-08, 20:21
akórat... tak mi sie napisało... ale szczęka to jest u góry a na dole to jest rzuchwa- przynajmniej tak mnie na biologii uczyli:p

Wiki
09-03-08, 10:02
ja mam szczeke tylko na gore :>

BeHappy
09-03-08, 12:24
zawsze mnie to ciekawilo czemu szczeke sie zaklada na gore ? slabsze sa te zeby czy o co w tym chodzi ? (tak wiem ze sa tez pelne na gore i dol ale bardzo czesto widze te pojedyncze tylko)

Prezydent_1c
10-03-08, 13:19
Na górze są one sztywno przytwierdzone, natomiast na dole szczęka amortyzuje uderzenia jakies ewentualne przez co majele szansa utraty lub zniszczenia zeba.

GhosT
10-03-08, 23:59
Są przecież podwójne szczęki... Takie też można zakupić i używać ;)

wsp18
11-03-08, 20:49
no wlaaie sa ...tylko ze duzo osob narzeka ze poprzez podwojna szczeke gorzej im sie oddycha dlatego czesciej sa stosowane te pojedyncze

HuGsoN
11-03-08, 21:28
Ja uważam, że podwojna to lipa bo mi się źle w niej oddycha, natomiast jest dobra na 2 minuty, do wyjątkowych sytuacji.

Ikar
11-03-08, 23:22
taka szczena to dobry bajer jest, osobiscie nie mam ale kiedys koles mi pozyczyl i odrazu ma sie mniejszy strach w walce:P poza tym ze ja boje sie bardzie o kogos z kim sie bije niz o siebie alee:P kastet tez sie nadaje do zmniejszenia wlasnego strachu przed wiekszym lub wieksza iloscia rywali

wsp18
11-03-08, 23:36
no niby tak ale kastet to zawsze kastet jak sie masz z kims bic to bijesz sie na rece moze bez regul ze go uwalasz i kopiesz ale trzeba miec honor to jest najwazniejsze

Ikar
12-03-08, 12:15
takie ustawiane sie bicie np za gorka po szkole heh to nie ma takiego strachu raczej bo jest wszystko kontrolowane wiesz ze cie nie skatuje bo jest do okolo pelno osob, mowie o sytualcji gdy idziesz po ulicy i zostajesz zaatakowany przez jekies dresy, taki kastet sie przydaje, chodz tez nie mam ^^ w ogole nie uzywam takich bajerkow, ale nie powiem ze sa zle