PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o poradę.



artek60
20-07-06, 18:24
Witam.
Nie jestem sportowcem ani tym bardziej kulturystą. Nie uprawiam żadnego sportu :-( Moim hobby jest zwiedzanie jaskiń i starych kopalń. Nie wiem jak to napisać ale potrzebuję dopingu - dopingu jednorazowego. Już tłumaczę o co chodzi. Do realizowania swoich pasji stosuję techniki jaskiniowe , sprzęt alpinistyczny. W moich zainteresowaniach mnóstwo jest właśnie wspinaczki. Problem w tym że kiedy z głębokiej kopalni czy też jaskini muszę wyjść po linie często wyżej niż 100-200m to wymiękam :-(
Chciałbym poradzić się Was jako fachowców w tej dziedzinie czym a konkretnie jakim środkiem dopingujcym mógłbym ułatwić sobie taki jednorazowy wysiłek.
Niekoniecznie szukam środków chemicznych jakie stosują kulturyści lub sportowcy. Może w moim przypadku wystarczyły by jakieś preparaty białkowe lub 10-krotna dawka isostara :mrgreen: Doradzcie mi proszę co byłoby najlepsze . Szukam czegoś co uzupełni moją kiepską kondycję nie szkodząc jednocześnie zdrowiu.

sławo
20-07-06, 18:45
no nie zaszkodziło by było trochę wzmocnić mięśnie na siłowni
poza tym isostar w trakcie spinaczki jak najbardziej żeby nie tracić energi

a na siłę i wytrzymałość możesz sobie sprawic kreatynę bo taki doping byłby dla ciebie wskazany

vold
20-07-06, 18:58
Dokładnie jak napisał sławo

Jose
20-07-06, 19:32
a jesl chodzi o doping to moglbys sporbowac efedryny mysle ze jednorazowo sie nadaje do takiego celu...

vold
20-07-06, 20:20
W pewnym sensie efka się nadaje ale jeśli chodzi o dobre działanie i mocne to :

efedryna + kofeina + aspiryna



Bedzie mega pobudzenie,będziesz czył się jak był byś w najlepszej formie ale czy to takie dobre dla zdrowia to bym nie powiedział.


pozdrawiam :wink:

artek60
20-07-06, 20:58
Dzięki chłopaki za porady i cenne informacje. Na pewno z nich skorzystam. Na siłownię to raczej się nie wybiorę bo i czsu brak i chyba raczej mieliby ze mnie tam tylko bekę ale zaopatrzę się w któryś z preparatów Kreatyny + zapas Isostara.
Efedryne i kofeine to nie wiem skąd wziąść a i sam efekt pobudzenia jest dla mnie właściwie sprawą nieistotną bo chodzi mi raczej o ENERGIĘ.
Jeszcze raz dzięki za pomoc.

pozdrawiam serdecznie

marcinczwa
20-07-06, 20:59
Efedryne
tussipect - lek na kaszel w aptece bez recepty

kofeine
kawa

Jose
20-07-06, 21:01
jesli chodzi o kofeine to mozesz rownie dobrze kupic na www.suple.us tam dostaniesz w kapsulkach a moim zdaniem pobudzenie=energia ;)

MARCUS
22-07-06, 11:24
ZAKAZ HANDLU ŚRODKAMI TEGO TYPU :evil:


Marcus , wyluzuj :!: