PDA

Zobacz pełną wersję : odstajace lopatki



brysk
20-07-06, 19:09
witam , czy ktos zna jakies cwiczenia na odstajace lopatki ? prosze o pomoc

Jose
20-07-06, 20:33
przymasuj porzadnie plecy to nie bedzie tego widac... ;)

brysk
20-07-06, 20:48
to to juz robie ;)

Jose
20-07-06, 22:08
to jak zrobisz to ich nie bedzie az tak widac ;]

brysk
20-07-06, 22:12
mam nadzieje :D

tomek.
20-07-06, 22:44
dobrze technicznie wykonywać ćwiczenia plaeców i będzie dobrze

degustator
20-07-06, 22:44
podciaganie na drazku za glowe, a pozatym to chyba z wiekiem przechodzi :D

Blakee
22-07-06, 00:38
na odstajace lopatki najlepsze sa pompki :mrgreen:

degustator
22-07-06, 02:30
chyba srednio :D ale skoro tak mowisz...

pey
22-07-06, 10:54
-podciąganie sztangi do brodu wąskim chwytem;
-podciąganie na drążku wąskim chwytem i szerokim chwytem;
-podciąganie sztangi w opadzie;
-ćwiczenia na wyciągu wąskim i szerokim chwytem;
Pozdro

brysk
22-07-06, 12:50
ciekawe jak wplywa w waskim uchwycie , ciekawy jestem

fisher_44
22-07-06, 13:54
Hej, zaczne od tego, iz wszystko co jest zwiazane z basenem wplywa pozytywnie na organizm i tak samo na twoj problem - bo ja tez go kiedys mialem. Teraz wyksztalca mi sie sylwetka plywaka, wiadomo powoli, jak wszystko,ale tak samo powoli likwiduje sie problem z lopatkami. Musisz zaczac chodzic regularnie na basen i plywac, plywac plywac i jeszcze raz plywac. Nie rob nic na sile jesli nie mozesz to poprostu odpusc i przyjdz na basen nastepnego dnia. Wspomoc mozesz to swoja psychika, musisz myslec o tym, musisz chodzic wyprostowanym, musisz stale sie koncentrowac nad problemem, bo to na pozor takze przynosi poprawe. Ja tez tak trenuje koncentracje i przynosi mi to wyniki. Wiadomo, tylko nic na sile. Staraj sie robic to umiarkowanie.

Pozdrawiam :wink:

brysk
22-07-06, 13:58
cholernie ciezko trzymac mi sie prosto, ciezko mi bedzie chodzic regularnie na basen no ale bede sie staral , dzieki

iknow
22-07-06, 14:33
wiesz co brysk .. wez kij wloz go miedzy rece stylu i chodz ..bedziesz prostu i wogole.. chyba to tez pomaga, wycwiczy miesnie etc... tak mysle;p

brysk
22-07-06, 14:57
wiesz masz duza racje , na ale wez sobie tak chodz, ale bede probowal

iknow
22-07-06, 16:14
idz do lekarza on powinien ci jakies cwiczenia poleci ..a i widzialem w aptece w jakis dzien cos na plecy jakis pas czy cos ktory pomaga w trzymaniu prostych plecow i tam pisalo zeby go nosic trzeba tez wykonywac cwiczenia bo same noszenie nic nie da. czyli konsultacja z lekarzem musi byc;p ja sobie wlasnie w jakis dzien pojde.

brysk
22-07-06, 16:17
bylem, pokazal mi kilka cwiczen ,

polecam lezenie na brzuchu rece z przodu i podnoszenie gornej parti ciala z tym ze posladki maja byc luzniutkie, sprubujcie nie takie latwe ;) z tym pasem to moze byc dobre , popytam w aptece, p/s: drogi byl ??

pey
22-07-06, 16:39
ciekawe jak wplywa w waskim uchwycie , ciekawy jestem

wąski chwyt rozwija górne najszersze mięśnie pleców

brysk
22-07-06, 16:48
raczej szeroki

iknow
23-07-06, 01:24
eh nie pamietam ile on kosztowal ..cos mi sie zdaje ze kolo 30 zl ale moge sie mylic ..
bo to bylo dawno

Lava
13-08-06, 22:34
Rozgrzewka połóż się na brzuchu noga prawa i lewa ręka do góry , trzymaj, potem zmiana. Po kilka powtórzeńdo zmęczenia. Potem "foczka: na brzuchu leżąc starasz się dodknąć stopami głowy (kiedys umiałem potem olałem to i juz nie mogę). Oczywiście chodzi o to by jak najbliżej je przyciągać. I potem trening na plecy, a w nim 2-3ćwiczenia na łopatki. Czyli np. Lewa ręka i noga na ławeczce. Plecy równolegle do ziemi, krzyżw tkz. siodełko, w prawej rece cięzarek przy prawej nodze i do góry podciagaj (ręka cały czas przy nodze!) potem zmiana ręki. Noi wiosłowania jeszcze

[ Dodano: 2006-08-13, 21:42 ]
Aha i jeszcze super ćwiczenia "świecznik". Stoi się przy "przyklejony do ściany (tyłem) ręca kat prosty w łokciu, tricpsy równolegle do podłogi i trzymasz tak długo jak to tylko możliwe. Jak opuszczającię siły to staraj się pchaćścianę do tyłu i ażdo maximum możliwosci. Pamiętaj całe ciało przylega głowa, nogi, ręce, plecy. To wogóle na prosta postawę. Ale najważniejsze to trzyamć prostą postawę na codzień i nie siadac np. na jeden nodze, czy w innych opzycjach szkodliwych dla kręgosłupa.

Zales
15-08-06, 04:21
basen kij masowanie wszystko do chrzanu najlepszy jest drążek zainstaluj sobie go w pokoju w drzwiach i kolka razy dziennie sie na nim podciągaj chyba że jeszcze nie masz na tyle siły więc narazie sie na nim wieszaj i wiś tak ile wytrzymasz np wchodzisz do pokoju powieś sie na pół minuty podciągnij sie z 3 razy jak dasz rade i po jakimś czasie zobaczysz ze naprawde pomaga ja sam miałem problemy z łopatkami a teraz jest wszystko ok

pozdro