PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl HMB+KREATYNA chce coś dorzucić



tojaaa
06-03-08, 00:10
Ćwiczę ok 2 lata (odkąd rozsypało mi się kolano i skończyła się era piłki nożnej) mój trening wygląda tak że ćwicze prawie co dziennie (tylko różne partie) nie wiem czy to dobrze ale bardzo mnie to wciągnęło a czasu trochę mam. Miałem małe przerwy w treningu związane z rekonstrukcją wiązadeł kolana 2x po 2 tyg. (a tak to jak nic mi nie wypadnie to dzień w dzień, nawet zdaje mi się że trochę paliłem mięśnie bo z formą bywało różnie)

-mam za sobą cykl kreatyny (olimp mega caps 1250 300caps + TOP MASS OLIMP 3kg)około 15mies. Temu
NITROBOLON 400 kaps + TOP MASS OLIMP 3kg
na próbę BIALKO OSTROWIA 1,8kg

Teraz rozpocząłem cykl (7 dni temu) HMB OLIMP 400caps + KREATYNA OLIMP 300caps
moja dieta jest kiepska więc chciałem coś dorzucić żeby coś z tego było myślałem o WEIDER MEGA MASS 4000 ale PROSIŁ bym o zdanie kogoś kto ma lepsze pojęci na ten temat bo ja jak widać na załączonym obrazku nie bardzo mam wiedzę na ten temat.

Ważę- 66kg Wzrost-166 Wyciskam-105kg Biceps-37cm
Cel- siła, masa
BARDZO PROSZĘ O JAKIEŚ WSKAZÓWKI (również na przyszłość, kolejny cykl) I ZGÓRY DZIĘKI

fernando2000
06-03-08, 00:26
Zapewne inni nic nowego Ci nie powiedzą niż ja. Jak masz słabą diete to kup białko, gainer. Proponuję, żebyś jednak za dietę się zabrał, bo w tym sporcie bez diety nie masz prawa bytu.

tojaaa
06-03-08, 15:02
Dietę trzymać nie jest tak łatwo (chociaż się staram). Prędzej znajdę czas żeby poćwiczyć niż dobrze zjeść co na pewno jest ważne (w moim przypadku jest to nieregularna dieta niestety dlatego myślę o dobrej odżywce ) Myślałem o WEIDER MEGA MASS 4000 co o tym sądzicie a może coś mi polecicie

Rynju
06-03-08, 15:38
wedle niedoborow w diecie carbo/bialko/gainer (jakies z polecanych w podwieszonym temacie)
co do HMB ... to na efekty musisz kupic go wiecej bo to trzeba brac kilka miesiecy zeby zobaczyc efekty :D

HuGsoN
06-03-08, 16:04
Dieta i dokup 200 capsów HMB.

Symu
06-03-08, 16:40
Z gainerow radzilbym monster massa lub mass xxl, mega mass nie jest zbyt dobry.

Codziennie nie trenuj bo to nie ma sensu, 3-4 razy w tygodniu bedzie ok. No i dieta...

Rickey
06-03-08, 17:24
j.w.
Nie ma sensu ćwiczyć codziennie, bo mięśnie muszą się zregenerować a ćwicząc codzienie możesz je spalić!!
Pozdro!!