PDA

Zobacz pe³n± wersjê : z masy na rze¼be



pzk
05-03-08, 14:15
witam,
20lat, 2.5roku na silowni
przez okolo rok cwiczylem mniej wiecej 4x w tyg serie po 8 powtorzen wszystko po to zeby przybrac jak najwiecej w czerwcu tego roku wygladalem tak jakbym chcial, jednak 3 miesiace w irlandii bez cwiczen i na gownianym jedzeniu zrobily swoje przed wyjazdem wazylem 78kg i wyciskalem 110kg od pazdziernika cwiczylem tak samo jak wczesniej ale niestety waga skoczyla do 92kg wyciskanie 120kg lecz nie zalezy mi teraz na rozbudowaniu masy, najwazniejszym celem jest zrzucenie okolo 7-8kg i wyrzezbienie miesni kupilem sobie 2 puszki animala cut ( 3tyg z + 1tyg bez, czyli mam tego na 2 miesiace) czytalem na forum ze do zwiekszenia efektow mozna by kupic czysta efedryne tylko jaka? i gdzie? poniewaz efedryne ciezko dostac! mam jeszcze 2 puszki thermo speedu z olimpu nie wiem czy je brac czy moze zostawic na osobny cykl. w przeszlosci bralem amino fuel z biotechu, okolo 4 puszek thermo speeda, puszke thermal blast, i okolo 3kg bialka.
1 rzecz suple? co dokupic?
2 rzecz jak zmienic trening aktualnie od miesiaca:minimum 4 razy w tyg na silowni i minimum 2 razy w tyg na basenie(po 2h okolo 40 dlugosci basenu) jak sie cieplo zrobi jeszcze dorzuce bieganie. Odnosnie silowni zwiekszylem ilosc powtorzen z 8 na 12 oczywiscie z mniejszym ciezarem na duze miesnie okolo 4 cwiczen na male 3-4. dieta jest ale czasami poprostu jest dla mnie nie mozliwe zrobienie idealnego posilku i liczenie co do grama zapotrzebowania
pozdrawiam

Paton
05-03-08, 16:03
Zwieksz ilosc powtorzen do 15-18, zredukuj weglowodany z diety i powoli zmniejszaj kalorie. Bieganie i aeroby obowiazkowo 45min. Suplementy wporzadku. Odradzam efedryne. Mozesz na treningi zjesc 10tussipectow i bedziesz mial ten sam efekt.

pzk
05-03-08, 17:11
jakies inne wskazowki od bardziej zaawansowanych uzytkownikow!!! i odnosnie tussipecta to takich gowien nie mam zamiaru kupowac! wiec nie polecajcie czegos takiego!

Paton
05-03-08, 20:26
jakies inne wskazowki od bardziej zaawansowanych uzytkownikow!!! i odnosnie tussipecta to takich gowien nie mam zamiaru kupowac! wiec nie polecajcie czegos takiego!

Jestes moderatorem, kto moze byc bardziej zaawansowany? jezeli chcesz probowac efedryne smialo, pamietaj odradzalem podalem bezpieczniejszy zastepnik, tussipki to gowno a efedryna dobra ?! pozdrawiam.

pzk
06-03-08, 09:27
dobra zwracam honor;) nie zauwazylem, spojrzalem tylko na to ze masz 400 postow od stycznia;) a jest pelno "znawcow" ktorzy maja miliony postow a 2 razy byli na silowni. no to z efedryny i tussi zrezygnuje jest co innego dobrego? slyszalem ze atro ?