PDA

Zobacz pełną wersję : Porada do cyklu....



NIKOLIS 168
04-03-08, 22:07
Kolega robi rzezbe i zastanawia sie nad solidnym spalaczem TSE raczej odpada poleciłem mu lecz mówi ze cena jest dobra ale na nim wrazenia nie zrobił zastanawia sie nad SCORCHEM lub THERMALEM PRO i w gre wchodzi Dyma Burn.
Drugi co będzie bardziej przydatne do cyklu Białko czy Bcaa. Pozdr

Cielu7
04-03-08, 23:08
SCORCH jest dobry i mocny tak samo jak ANIMAL CUT ktorego wlasnie qumpel bedzie od jutra testowal do cyklu jak najbardziej białko by sie zabezpieczyć

Symu
04-03-08, 23:30
Scorch ok, dyma burn juz z efka wiec troche inny przedzial.

Thermal pro..... heh odpusc :)

NIKOLIS 168
05-03-08, 09:31
Własnie Symu moj kumpel po 20 brał Thermal Pro cykl 5 tygodniowy i zrzucił 9kg:O / Zastanawia sie czy białko czy BCAA??? Jednak lekka przewaga nad białkiem a co o tym sadzicie???

Symu
05-03-08, 17:59
Bialko to podstawa. Jesli dostarczasz go odpowiednie ilosci to kupuj BCAA jesli nie to bialko.

Nikolis tylko tutaj licza sie szczegoly :) Którego thermala pro revolution, evolution, kilosports, Hl, SNI.....?? Było tego pełno a z tego co wiem ostatnia partia to straszny syf (revolution), w kazdym razie efki raczej nie ma. Stare thermale trzepaly ladnie bo widzialem paru kumpli po redukcji na nich

NIKOLIS 168
05-03-08, 20:33
moze i tak nie wiem dokładnie kórego to brał ale to było jakies ponad rok temu czyli pewnie ten starszy. A który spalacz Ty Symu polecasz???

Symu
06-03-08, 14:54
Jak rok temu to byly jeszcze te dobre. Ja lubie scorcha bo mnie nie poniewiera po nim nie wiem jak a dziala. Jeśli chodzi o cos z efka to w tej chwili chyba nie ma na rynku produktu który by na 100% ja zawieral, a zreszta jakos zle sie po niej czuje. Nastepnie mozesz cos wybrac z joshimbinowych np. lipo 6 czy hydroxycut, te spalacze tez sa silne. W każdym wypadku zacznij od minimalanych dawek bo joha potrafi naprawde wytrzepac

NIKOLIS 168
06-03-08, 19:17
Po naradach z doswiadczonymi osobami uwaza iz Scorch + białko 1,8 + 0,9 Ostrowia to najlepsze rozwiazanie:)