PDA

Zobacz pełną wersję : Duza Waga



!!Piter-Parker!!
04-03-08, 22:27
Na początek to witam wszytkich jestem tu nowy :P mam 14 lat (wiem mało ) za 2 tygodnie zaczynam regularnie na siłke chodzic i tu pojawia sie pytania mam duza nadwage bo przy wzroscie 171 waze 91.3kg i teraz jakie mam wykonywac cwiczenia zeby caly "tluszczyk" przerobic na mase mięśniową i schudnąć jaka dieta czy mam po kilku miesiacach treningu brac jakies białko prosze o pomoc dla zielonego :P

!!Piter-Parker!!
04-03-08, 22:41
sry ze spamuje ale mam jeszcze pytanko czy jak mam 14 lat to moge brac to THERMO SPEED XTREME /??

slim shady
04-03-08, 23:50
z tym spalaczem to sie wstrzymaj narazie , żeby schudnąc to musisz uprawiac cwiczenia aerobowe np. jazda na rowerze, pływanie bieganie
ogranicz węglowodany w diecie tu masz opis ćwiczen http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Symu
05-03-08, 00:15
Z siłownia bym sie wstrzymal w twoim wieku jeszcze na ajkis czas, a bardziej poszedl w strone sportow ogolnorozwojowych: pilka nozna , koszykowka , bieganie....

Tłuszczu nie przerobisz w miesnie. Thermo speeda odpusc. Podreguluj diete, ogranicz niezdrowe jedzenie i cukry.

!!Piter-Parker!!
05-03-08, 16:43
a ta l-karnityna czy jak to sie pisze;D?

tom
05-03-08, 17:45
nic Ci nie da
skup się głównie nad odżywianiem

!!Piter-Parker!!
05-03-08, 17:56
a jakis przyklad diety?? moze oprocz siłki to jescze jakis boks albo Kick-Boxing??

!!Piter-Parker!!
05-03-08, 22:01
hmmm sluchajcie czyli wywnioskowalem ze najpierw schudnac jakies aeroby itp a potem przyrost masy ale josz mięśniowej ??czy na poczatku moge jakies lekkie silowe np. na klate robic czy jak , pomozcie

wsp18
05-03-08, 22:11
cwiczyc mozesz zawsze...ale tak jak ci pisza pobiegaj sobie troche...pojezdzil na rowerze...uloz sobie diete bardziej taka na odchudzanie zrzuc troche tego mozesz zapisac sie na jakis aerobik:p ale boks mysle ze na to sie mozesz zapisac tam troche pobiegasz i tez spalasz kalorie...jezeli mieszkasz w bloku to zalozmy ze to blok 10 pietrowy wejdz po schodach na gore i zejdz raz dziennie plus te bieganie wszystko to spalanie tluszczy a chodzenie po schodach slyszalem ze jest bardziej efektywne niz np jazda na rowerze czy bieganie

ciaastek91
05-03-08, 23:19
chodzenie po schodach spoko, ale tylko wchodzenie... na dol to juz winda ;]

Ikar
05-03-08, 23:59
jak mowi takie ladne powiedzenie ,,zacznij jesc, przestan wpier..."
dobre odzywianie to podstawa; zacznij chodzic na basen(goraco polecam), biegac, jezdzic na rowerze, cwiczyc na w-fie itp

Symu
06-03-08, 16:03
kick-boxing tez bedzie dobry.

hans87
15-03-08, 13:48
tak jak koledzy piszą wyzej... kazda aktywnośc fizyczna przyczynia sie do spalania tkanki tłuszczowej, ale musi ona byc systematyczna... wiec na początek 3 w tyg aeroby po 40-45 minut. 1 dzien szybki spacer 45 minut, 2 dzien basen, 3 dzien jazda rowerkiem 45 minut. Do tego zdrowo sie odzywiaj i juz po 2 miechach zaczniesz widziec ogromną różnice w wyglądzie. Co do siłowni to na Twoim miejscu bym poczekal kilka latek, narazie rób pompki, brzuszki, i podciągaj sie na drążku, przy tych ćwiczeniach też idzie sie wyrobić :) pozdro

Karolsw
16-04-08, 18:01
Siema. Z thermo speedem powstrzymaj sie. nie ma co brać odrazu. Biegaj chodź od czasu do czasu na basen , jeździj na rowerze , rolkach , po prostu bądź dużo w ruchu , a diety znajdziesz w temacie masz tam wszystko ladnie opisane. pozdrawiam