PDA

Zobacz pełną wersję : 17 lat, chude rece, masa bez zmian.



tomas1414
03-03-08, 17:54
Witam wszystkich, jestem tu nowy i chcialbym zeby starzy wyjadacze troche pomogli poczatkujacemu. Szczerze mowiac nie mierze w bycie Pudzianem ani mega pakerem tylko chcialbym byc rownomiernie i ladnie przy ciele ;p
Mam 174cm wzrostu i waze 69 kg. Trenuje pilke nozna, 2 treningi w tygodniu i mecz w weekend + to ze jestem wysportowany i lubie biegac wiec jezeli jest okazja to poprostu biegam. Z klatą nie mam problemu, moze byc wg mnie jest dosyc szeroka, dobrze wyrzezbiona. Od dziecka zawsze bylem wysoki i taki 'podluzny' przez ostatnie 2 lata juz prawie nic nie rosne i mam przecietny wzrost. Moim problemem jest to iz w przeciwienstwie do klaty moje ramiona przede wszystkim przedramiona sa dosc chude, dosc chuda mam tez twarz. Utrudnieniem jest to iz nie potrafie przybrac masy, jem ile wlezie czasem przez miesiac nie chodze na treningi a waze praktycznie tyle samo moze max 2kg roznicy ktore pozniej wracaja do normy. Obecnie z 2-3 razy w tygodniu cwicze w domu hantlami i robie pompki, ale jezeli chodzi o rece to bez wiekszych efektow tzn nawet jezeli cos tam sie rzezbi moje rece sa chude i podluzne nie podobaja mi sie.

Ogolnie pisze z zapytaniem co powinnienem robic? Chcialbym przybrac troche masy na tyle zeby bylo to widac na twarzy i na rekach rowniez. Jakie cwiczenia na ramiona i przede wszystkim przedramiona?

Przepraszam za chaotyczna wypowiedz ale chyba jednak wiadomo o co chodzi.

Rynju
03-03-08, 18:07
1. dieta na asme
2. trening na mase
3. uzupelnienie diety w postaci gainera/carbo/bialka
Wszystko masz w kazdym dziale na forum, a na pewno pojdzie masa :)