PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzęt dla początkującego, czy to wystarczy?



kaaamilll
02-03-08, 22:54
Witam. Mam do dyspozycji ławkę z regulowanym kątem nachylenia + stojak + modlitewnik, gryf prosty 180cm , gryf łamany 120cm, 2 hantle i około 50 kg obciążenia. Do tego mam ekspander i drążek do podciągania. Czy uważacie że z tym sprzętem jako początkujący dam rade w miarę efektownie trenować? Chodzi mi o trening na masę. Oczywiście w grę wchodzi dieta (ewentualnie białko lub gainer) oraz sumienne treningi 3x w tygodniu.

Robalo
03-03-08, 13:51
Sprzęt powinien wystarczyć na początek. Musisz na początku zrobić obwodówę tak zwany obwód stacyjny, przez około 2 miesiące żeby przygotować mieśnie do wielkiego wysiłku. Ale co do tematu to wiadomo początki są trudne z czasem dokupisz więcej sprzętu i nie powinno być źle. Zawsze możesz sie zapisać na profesjonalną siłke. Pozdro :D

kaaamilll
03-03-08, 18:31
ok, jeszcze jedno pytanie czy wykonując obwód stacyjny na treningu mogę ćwiczyć wszystkie partie mięśni, czy powinienem inne partie rozdzielić na inne dni?

dexter
03-03-08, 19:44
wszystko na jednym, a obwodówke masz w podwieszonych w dziele trening

Sliski
03-03-08, 21:54
z tym sprzętem zrobisz wszystkie partie elegancko, nie będzie różnicy w porównaniu z profesjonalną siłownią o ile się przyłożysz :)