PDA

Zobacz pełną wersję : equalizer. brał ktoś



degustator
19-07-06, 15:50
jesli sie ktos orientuje to prosze mi powiedziec ile takie cos kosztuje okolo i jak ktos bral to moze podzielic sie spostrzezeniami. dobre to jest wogole??

http://img291.imageshack.us/img291/8401/equalizerht1.jpg
http://www.alkis.pl/img/produkty/big/35.jpg

Jose
19-07-06, 19:23
kosztuje okolo 125 zl
a jest to stack kreatynowy ale zawiera jedynie jeden rodzaj kreatyny-jablczan
a czy dobre czy nie to hmm mysle ze rownie dobrze moglbys wziac cell pumpa duza puche za 90 zl i wyjdzie Ci taniej a efekty beda podobne :)

degustator
19-07-06, 19:26
a jak powiem ze kupile go z pewnego zrodla za 80 zl i dostalem jeszcze szejkera to co mi sie oplaca bardziej??? :D

Jose
19-07-06, 19:32
no wlasnie zapomnialem dodac ze juz go masz kupione bo widzialem na fotkach w arsenalu ;]
no oplacalo sie oplacalo :)
ale skoro sie oplacalo to .... zdawaj relacje na biezaco w "nasze relacje" :mrgreen:
bede Ci wdzieczny a ten dzial przyda sie rozkrecic ;)

degustator
19-07-06, 20:41
juz sie czuje silniejszy :D samo to ze stoi u mnei na polce :D

brysk
20-07-06, 11:48
jeszcze takich wynalazkow brakowalo, esh po cholere to komu, moglby byc tylko monohydrat i nie bylo by problemow ;)

Jose
20-07-06, 11:50
moglby byc tylko monohydrat i nie bylo by problemow i nie bylo by tez takich znacznych efektow...

brysk
20-07-06, 11:58
moze niekoniecznie, czlowiek wtedy calkowicie inaczej by myslal, niektorzy mysla ze jak juz maja stacka to jest zajebiscie, ze beda efekty, odzywianie odchodzi wtedy na druga polke ;) ( oczywiscie to nie do wszystkich) , ale powiedz czy bylyby problemy gdyby byl tylko monohydrat jeden gainer i bialko ;) , nie byloby zadnych koksow , fajnei by bylo, szkoda ze nie ma wykrywacza takiego ze by wiedzial czy ktos bral sterydy czy nie, czy bral odzywki czy na sucho , z reszta o czym ja gadam , troche zboczylem z tematu ale chcialbym zeby tak bylo ;)

wchodzisz do sklepu i mowisz : prosze monohydrat
jaki ?
a na polce lezy tego z 30 i nie wiesz co wziac, wracasz do domu wchodzisz na neta i czytasz co jest dobre a co nie , raz pisza tak raz tak i sam nie wiesz co wybrac , na jednego dzialalo to a na drugiego to, ten mowi ze to szajs a ten ze zajebiste, idziesz znow do sklepu i dalej nei wiesz co wziac , nieraz wychodzi, ze wziales w sklepie to co an Ciebie nei podziala ;) tak jest na prawde

Jose
20-07-06, 15:18
moze niekoniecznie, czlowiek wtedy calkowicie inaczej by myslal, niektorzy mysla ze jak juz maja stacka to jest zajebiscie, ze beda efekty, odzywianie odchodzi wtedy na druga polkejesli ktos sie zna choc troche na rzeczy to wie ze odzywianie jest na pierwszym miejscu...
a jesli ktos sie wogle nie zna to obojetnie czy bedzie mial mono czy stack czy nic nie bral to i tak diety nie bedzie trzymal...
na jednego dzialalo to a na drugiego toniestety ale wybralismy sobie drogi sport :) jesli chcesz byc zawsze pewien ze dobre kupujesz to musisz niestety kasy troche w to ladowac...

Litwin25
20-07-06, 15:24
Ja planując zakup drogich supli,robie wszystko żeby działało to optymalnie,bo dla mnie to jak świeto;p.A tak swoją droga to dobrze że nei ma tylko mono,bo na mnie słabo działało.

degustator
20-07-06, 21:34
no ja od poniedzialku nie pije nie pale i diety pilnuje maxymalnie i treningow pilnuje :D nie chce kasy w bloto wyrzucic

Litwin25
20-07-06, 21:42
Lepiej jakbyś to robił ciągle;p

degustator
20-07-06, 21:43
tak ale wakacje sa :D

Litwin25
20-07-06, 22:35
No i??;p

Jose
20-07-06, 22:38
no i slonce tez jest :mrgreen:
eee ja w wakacje tez sobie na troche pozwalam :P

degustator
21-07-06, 11:36
a ja na duzo :D tylko nie bakam. bo od tego masakrycznie spada sila!! nie raz sie zalalem w trupa i nie bylo spadkow, a po tym od razu 4 kg mniej na serie....

Jose
22-07-06, 19:46
a ja na duzo tylko nie bakam. bo od tego masakrycznie spada sila!! nie raz sie zalalem w trupa i nie bylo spadkow, a po tym od razu 4 kg mniej na serie....a ja pozwalam sobie wlasnie glownie na bake :mrgreen:
tzn powiedzmy ze nie odmawiam ;)
a co do spadkow sily to takowych nie zauwazam ;]

degustator
23-07-06, 20:23
zalezy od czlowieka :D

Litwin25
23-07-06, 21:15
A ja napisze tylko jedno,w dodatku tendencyjnie;p.Ćpuny!!;p

degustator
23-07-06, 23:01
nie znasz sie cicho :D

tomek.
23-07-06, 23:35
po zatokach nikt nie daje wiec jakie cpuny :mrgreen:

degustator
23-07-06, 23:38
ej kurde ja to bede bral po wakacjach dopiero... bo sie nie da... caly czas trzeba walczyc :P