PDA

Zobacz pełną wersję : Przed / po treningu?



szczecin1948
02-03-08, 21:14
Pytanko z mojej strony, co najlepiej jeść/pić przed treningiem, a co najlepiej po? Czy to jest uzależnione od tego jakiego rodzaju trening wykonujemy? Np. jeśli chodzi o trening na masę? Jaki czas przed treningiem oraz po powinno się te rzeczy zażywać?

nowy89
02-03-08, 21:21
"Pytanko z mojej strony, co najlepiej jeść/pić przed treningiem, a co najlepiej po?"

wode oraz różnego rodzaju soki z warzyw i owoców ... wszystko co nie napakowane jest chemią :D

"Czy to jest uzależnione od tego jakiego rodzaju trening wykonujemy?"

dieta tak napoje nie ...

"Np. jeśli chodzi o trening na masę? Jaki czas przed treningiem oraz po powinno się te rzeczy zażywać?"

poczytaj sobie w dziale dieta podwieszone tematy tam masz ułożone diety na mase a jeżeli nieznajdziesz dla siebie odpowiedniej to napisz ją i pokaż do oceny ...:)

pzdr.:)

slim shady
02-03-08, 21:23
Witam kolege ze Szczecina jak sie domyślam :D po treningu zażywaj jakieś witaminy na uzupełnienie braków

szczecin1948
02-03-08, 21:33
Tak, ze Szczecina.

Nowy89 - ja wiem że są podwieszone z dietami, ale ja diety nie szukam tylko chodzi mi o posiłki / jedzenie / picie przed i po treningu a nie część diety.

nowy89
02-03-08, 21:41
teraz Cię nie rozumiem jeśli chodzi Ci o posiłki i jedzienie to tam wszystko masz co jeść i o jakiej poże :) a picie to jak juz napisalem soki z warzyw, owoców lub woda mineralna niegazowana :)

napisz o co dokładniej Ci chodzi z tymi posiłkami i jedzieniem ... :)

pzdr.

Rynju
02-03-08, 21:56
Pytanko z mojej strony, co najlepiej jeść/pić przed treningiem, a co najlepiej po? Czy to jest uzależnione od tego jakiego rodzaju trening wykonujemy? Np. jeśli chodzi o trening na masę? Jaki czas przed treningiem oraz po powinno się te rzeczy zażywać?

Do picia woda niegazowana/soki z owocow ktore sam wyciskasz lub takie jednodniowe innych nie tykaj bo to sam cukier:)
Okolo godzine przed treningiem powinienes miec wysokoenegretyczny posilek bogaty w weglowodany zlozone, ich zrodla zndziesz w podwieszonych.
Od razu po twoj organizm wchlonie dwa razy wieksze ilosci skladnikow wiec mozesz tu dac cukry proste dajace szybki zastrzyk energii np. banany. Nastepnie do 30-40 minut po treningu musisz zjesc pelny, bogaty w bialko i wegl. zlozone posilek taki jak przed treningiem moze byc