PDA

Zobacz pełną wersję : Suple-pomoc w doborze



PoLeK
02-03-08, 21:02
Witam. Ćwicze już jakiś czas. Moje wymiary to wzrost 170, klata 100, bic 37. Po świętach mam zamiar wrócić na siłownie po 2 miesięcznej przerwie i chciałbym to jakoś nadgonić. Nigdy nie brałem żadnych odżywek. Jakie radzicie odżywki na nabranie masy mięśniowej i jakieś małe spalenie tłuszczu?? Z góry dzięki za pomoc.

slim shady
02-03-08, 21:05
jakiś czas to znaczy ile? 2 miesięczna przerwa to troche dużo ...

PoLeK
03-03-08, 15:17
Ogólnie ćwiczę z przerwami. Aktualnie mam 16 lat (1 liceum). Zacząłem ćwiczyć mając 13/14 lat pod koniec 1gim. Ćwiczyłem do półrocza(pod koniec 1gim i przez wakacje to było raczej zabawa a nie trening, który zacząłem dopiero od września 2gim) i miałem wtedy 33 w bicu i 92kg wycisku :P. Potem miałem przerwę aż do września 2007 roku kiedy znów zacząłem ćwiczyć i ćwiczyłem do końca grudnia i mam wymiary jakie podałem wcześniej. Teraz mam zamiar wrócić do ćwiczeń i rozmyślam czy zacząć coś brać.

m@bi
03-03-08, 15:58
hmm najpierw sie zastanów czy jest sens ? Bo jesli znow zaczniej i porzucisz to nie ma sensu...

maaciej4
03-03-08, 17:12
hmm najpierw sie zastanów czy jest sens ? Bo jesli znow zaczniej i porzucisz to nie ma sensu...
Właśnie , bo jeśli będziesz teraz ćwiczył regularnie , to jest sens , ale robić takie ciągle przerwy ja Ty robisz , to w tym nie widze żadnego sensu

PoLeK
03-03-08, 17:30
Ta aktualna przerwa nie jest spowodowana moim lenistwem czy coś, aktualnie musiałem przerwać ale pod koniec marca mam zamiar wrócić i ćwiczyć do końca czerwca i potem się właśnie zastanawiam bo wakacje a dalsze ćwiczenie wiąże się z dużymi wyrzeczeniami. Czyli mówicie że mam sobie odpuścić suble bo nie ma sensu, tak? Jeżeli tak to zacząłbym brać od września dopiero no chyba że ćwiczyć w wakacje i nie pić alkoholu ale to będzie bardzo trudne :/ . A jak już bym się zdecydował na ćwiczenie w wakacje to jakie suple radzicie? Bo mam aktualnie trochę fatu na brzuchu ale jak go spale to mam zamiar potem robić suchą mase.

m@bi
03-03-08, 19:22
heh branie sumpli na wakacje to idiotyzm!!( no chyba ze ktos ma silna samo wole :) ) Nie bierz nic teraz wprowadz diete i po wakacjach zacznij z mono