PDA

Zobacz pełną wersję : Universal co chapnac :)



Cielu7
02-03-08, 20:58
Jest sprawa tego typu jak juz brac to co 2 puchy Animal M-Stack czy 1 M-Stack i Stack 2 moge jeszcze zamowic animal nitro albo pump a i jeszcze stack 1 ale on chyba jest z ph

Punisher
02-03-08, 21:11
cielu7 a ile masz lat?
Lepiej Stak2 i M-Stak.

Cielu7
02-03-08, 21:17
Właśnie 18 na M-stack jeszcze sie zalapie ale na stack 2 chyba nie bardzo

Punisher
02-03-08, 22:07
Ja bym za to nie łapał się we wieku mniejszym niż 20 lat...
Ale jak chcesz, to tylko moje zdanie.
Jak masz okazję to kupuj śmiało. Aczy Animal Nitro czy Animal Pump, to sam musisz zdecydować, czy bardziej potrzebne ci są aminokwasy, czy potrzebujesz jakiegoś boostera przedtreningowego.

Cielu7
02-03-08, 22:18
Punisher tak wlasnie myslalem wiesz nie jestem z typow szybkiego miesnia tylko szukam jakiegos prakursora krety juz nie chce zreszta za kazdym razem nic mi nie dawala moze jestem w tych paru % co ja przyjmuja bez sladu dlatego pomyslalem o animalu bo cena 110 zł za M stack i stac2 i cala reszte to naprawde baaardzo okazyjnie

Punisher
02-03-08, 23:04
No wiem, z Ciebie dobry chłopak jest tak jak ze mnie:p
Ja bym jednak na kreatynkę na twoim miejscu się rzucił, na pewno nie było tak, że wypróbowałeś wszystko. Jest pełno produktów na rynku i nawet w tej cenie 110-130zł jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie. Jestem w 85% przekonany, że stosując teraz M-Staka nie wykorzystasz potencjału tego produktu jak każdego innego tribulusa. Zamiast tego MZB Olimpu wg mnie starczy i jak wcześniej pisałem do tego kreatynkę.
Ale to twoja decyzja...

Cielu7
02-03-08, 23:36
skonczylem wlasnie dzos cykl na mono tych cykli bylo 3 i xpand tez byl ogolnie wszystko slabo wymiary stoja juz od dluzszego czasu i to naprawde dluzszego bo juz bedzie ponad pol roku jak stoje na nich jedynie to 3 miesiace temy skoczylem na sile za 95 na 105-107 i to wszystko ale sila tez juz stoi wiec zrobilem cykl na mono ale nic nie ruszylo :( ogolnie teraz 2 tygodnie zrobie lzejszy trening i trzeba pomyslec co nie tak

Punisher
03-03-08, 14:35
Zawsze można coś wykombinować na stagnację.
Nie chodzi mi o suple, tylko o trening i dietę.
Ja bym kupił na twoim miejscu jabłczan, połączył z odpowiednim treningiem i odpowiednią dietę poprzedzone 2 tygodniami przerwy. Do tego obowiązkowo witaminy i powinno ruszyć. Na mnie mono też nie działa(słabo). Tak dla pocieszenia:) To co robimy?

Cielu7
03-03-08, 16:07
mysle ze poczakamy te 2 tygodnie zwieksze białko a co bys powiedzial o NO-Xplode + jeszcze cos

Punisher
03-03-08, 16:15
A nie lepiej jabłczan lub CP+ew. aakg?

VegetaSSJ3
03-03-08, 19:26
Ja tu bym bardziej zwrucil uwage na trening a nie na odzywki zrub ok 10 dni regenracji i potem zmien calkowicie trening i oczywiscie tylko 3 dniowy polecam

Punisher
03-03-08, 21:09
No masz rację Vego. Trening, regeneracja i dieta to podstawa, ale żeby dodać jeszcze większego kopa to można pojechać na kreatynce.