PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie do tych co obeznani w odzywkach ;p



Keither
02-03-08, 18:51
witam was :) nowy jestem wiec pytam : czy da sie wyrzezbic cialo bez odzywek, czy odzywki sa niezbedne po tych paru miesiacach cwiczen bez ... ? a i podobno spozywajac odzywki zaczynaja jakies pryszcze wyskakiwac na plecach ... a jak juz mialbym zaczynac brac to ile miesiecznie okolo wynioslo by to kosztow ? dzieki z gory za odpowiedz :) pozdrowienia

Deathbreaker
02-03-08, 18:59
Da się i bez odżywek , leż trochę trudniej :) A odżywki chyba Ci się pomyliły z SAA bo od SAA wyskakują pryszcze.(no zdarzają się nieliczne przypadki ,że lekko obsypie po kredce,ale to 1 na dużo:)

Nuru89
02-03-08, 19:03
1. Wyrzezbic da sie bez odzywek, natomias znacznie ciezej jest zdobywac sucha mase miesniowa bez odzywek...
2. Jesli chodzi o syfy to juz zalezy od twojego organizmu, sa tacy ktorym wyskakuja syfy np. po kreatynie aczkolwiek jest to zadkie
3. Zalezy co bys chcial brac ;)

Keither
02-03-08, 19:46
ja sam nie wiem co chcialbym brac :D bo sie na tym nie znam ... ale i tak narazie nic nie biore przez jakis czas bo po pierwsze mam 14 lat a po drugie po raz pierrwszy chce sie zabrac powaznie do cwiczen :P mi najbardziej zalezy na sile i wytrzymalosci ... chce sie dobrze bic ;p jeszcze zalezy od tego czy bede mial kase czy jej nie bede mial :P jak narazie to ja mam tylko diete prymitowna ale mam ... na sniadanie omlet z 3 jaj + pol szklanki platkow owsianych no i jeszcze po szkole sobie zjadam serek wiejski bo ma dosc sporo bialka (22g) ... aby miesnie dobrze rosly po cwiczeniach trzeba 2 g bialka/kg ciala ? jak tak to nie ma problemy xD 1 omlet 3 serki dziennie i git :D ale jak trzeba czegos wiecej to musialby mi ktos o tym powiedziec bo jestem zielony w tych sprawach ... :D

nowy89
02-03-08, 19:49
moim zdaniem narazie jesteś za młody na odżywki itp... narazie uzupełnij swoją diete i ćwicz według diety a efekty będziesz widział gdyż jesteś młody i dopiero sie rozwijasz więc wykorzystaj to na sucho ... z dobrą dietą potem pomyślisz o uzupełnieniu tego jakimiś suplementami :)

pzdr.

matje
02-03-08, 20:01
Co wy gadacie? Widzieliście Jaśka koksa?
http://pl.youtube.com/watch?v=JukFZms57BQ
(To tak na rozluźnienie tematu:))

Keither
02-03-08, 20:07
dzieki chlopaki :) sogi wszystkim poniewaz kazdy mi troszeczke pomogl :P ok nie bede sie martwil narazie odzywkami tylko tym ze moge nie urosnac xD chyba jeszcze sobie doloze twarog wieczorkiem i bedzie git ;p moze troche nie zastosuje sie teraz do regulaminu no ale napisze tutaj ;p czy zeby rozwijac wszystkie grupy miesni czy jak to nazwac xD wystarcza : drazek, hantle, laweczka, sztanga, sprezyny ? bo takie chce sobie kupic w najblizszym czasie wyposazenie narazie mam tylko sprezyny (ktore musze wymeinic bo sie rozciagnely ...) i hantle ... no i jeszcze mam w planach worek treningowy na poprawienie sily :) pozdrowienia