PDA

Zobacz pełną wersję : plan ćwiczeń na mój sprzęt



Bodzio89
02-03-08, 15:31
Mam 19 lat, 183cm i 84 kg.
Mój sprzęt: mały atlas - http://www.decathlon.com.pl/PL/product_6558687-10520851/ , 2 hantle i sprężyna.
Dziennie mogę spędzać do 40 min, w każdy dzień w tygodniu.
Zależy mi żeby do końca maja nabrać siły i rozbudować mięśnie, a w ciągu czerwca zacząć spalanie tłuszczu z mięśni (wyrzeźbić), mój problem to fałd tłuszczu na brzuchu reszta jest okey

Jakie ćwiczenia wykonywać? W jakie dni i w jakich seriach? Co jeść (w pierwszym i drugim okresie)? Jak zrobić żeby spalić tłuszcz z brzucha a zostawić na karku, nie tracąc na mięśniach?

GhosT
02-03-08, 15:48
Więc tak ... Zacznijmy od tego że codzienne treningi nie są najlepszym rozwiązaniem ... Treningów w tygodniu ma być max 4, chodź ja sam stosuje 3 dni treningowe ...

Co do tego atlasu to według mnie trochę lipa ... Osobiście jestem zwolennikiem ławeczki, Gryfu prostego, 2x hantelek i ciężaru...

Poczytaj podwieszone, w działach trening i dieta, tam znajdziesz wszystkie odp na twoje pytania ...

Symu
02-03-08, 18:34
Nie masz mozliwosci zaisac sie na silownie bo ten sprzet przyznam ze troche bedzie cie ograniczal.

Krzychu999
02-03-08, 21:47
gdy byś kupił sobie ławeczke to było by juz bardzo dobrze, bo na atlasie o mase bedzie ciezko