PDA

Zobacz pełną wersję : Co byście wybrali? Pilnie potrzebna porada.



niefachowiec
02-03-08, 13:43
Witam.

Jaki waszym zdaniem spalacz tłuszczu mógłby pomóc mi zrzucić w niedługim okresie wagę z 76kg na 68-70~?
Bardzo prosze o propozycje, mile widziane różne połączenia. Aby skutkowały. Tylko od razu wykluczam taki spalacz jak choćby Animal Cuts Unversal-a, jest dla mnie za mocny i nie czuje sie po nim na siłach do treningu.

Jak na razie mam na oku Thermo Speed Extreme, a do tego moze jakis BCAA? tylko jaki?
A moze lepiej kupić jakas dobra L-karnitynke..? Bardzo docenie wypowiedzi osób, które już próbowały albo wiedzą konkrety na temat jakichś niezłych spalaczy. Cena raczej nie gra roli.

Do tego dieta... ma ktos może fajną i skuteczną dietkę rozpisana dla takiej osoby jak ja? Ahh... i jaki trening najlepiej obrać bo zaczynam siłownie od jutra po 4 miesiacach przerwy, a nigdy nie spalałem tłuszczu. Czas to zrobić szybko i skutecznie póki jestem zmobilizowany ;-)

Dziękuję za wszelkie propozyje!

Rynju
02-03-08, 13:46
ja bym radzil najpierw zagladnac do dzialu dieta :) wybrac diete na rzezbe dla siebie i redukowac na niej mase, do tego dolozyc spalacze z listy suplementow godnych polecenia w podwieszonym temacie w tym dziale :) No i nie zapominajmy o treningu stosownym do celu:)

niefachowiec
02-03-08, 13:54
A co byście powiedzieli na połączeni Thermo speed extreme lub Clenburexin z L-Carnitine? Nie byłoby za mocne? I czy by się sprawdziło.. która opcja jest lepsza.

Rynju
02-03-08, 13:55
pewnie by sie sprawdzilo. Sam musisz sie przekonac. Zawsze mozesz odstawic/. Zreszta suple to tylko dodatki cala treszte musiz opirac na diecie i treningu