PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw



Scott
02-03-08, 11:06
Witam :) daawno mnie tutaj nie było, ale czasem trzeba zasięgnąć wiedzy i opinii większości, a nie same artykuły. Dziś zwracam się z prośbą o ułożenie jakiegoś zestawiku masowego. Zamówiłem już beke (4kg) gain bolica olimpu, a teraz zastanawiam się nad dalszymi posunięciami, Myślałem o dextrozie "Olimpijskiej" i kre-alka treca te dwa łądnie by ze sobą współpracowały, mam doświadczenie z krealka więc jestem ku temu przychylny. Natomiast nie wime nic o tym a słyszałem troszkę:
http://www.allegro.pl/item315109331_dibencozide_legalne_anaboliki_meta_n ajszybciej.html
i szczerze mówiąc z pozytywnych opinii wynika że to całkeim dobra rzecz.
Prosiłbym o ocenę ewwentualnie ułożenie czegoś bod gain bolic.
siema

Krzychu999
02-03-08, 11:11
z tego co wiem to nie daje praktycznie nic.... był juZ chyba taki temat:D

Punisher
02-03-08, 11:45
Ja bym nie kupował ani KA, ani dextro, ani dibencozide. Bym wybrał coś, co daje efekty.

Cielu7
02-03-08, 12:08
dokladnie caly zestaw bylby w przypadku ka przeplacony i w przypadku dextrozy i dibencozide nie efektywny bo to placebo

Scott
02-03-08, 13:39
to może coś poradzicie?

Rynju
02-03-08, 13:48
jak jjuz byles na kreatynce nie raz i nie dwa to stack kreatynowy do tego bialeczko a nie sam gainer

Scott
02-03-08, 16:11
a gdzie napisałem że byłem na kreatynie więcej niż dwa razy?i że chcę brać sam gainer? naspiałem kurde że chce coś do tego i pytam o zdanie...

Punisher
02-03-08, 17:30
No to napisz dokładnie jak to było z twoją wcześniejszą suplementacją i kiedy.

Scott
02-03-08, 18:15
bralem ze trzy lata temu kreatyne z jakims gainerem (nie byl najlepszej jakosci)
z dwa lata temu krealka, a kilka miesiecy temu gain bolic i mega capsy krety.

Punisher
02-03-08, 20:22
W takim razie jeszcze raz pojedź na mono - MC Olimpu albo proch z Vitalmaxa.
Chyba, że chcesz coś nowego dla twojego organizmu (Wg mnie nie ma sensu).

Scott
03-03-08, 20:10
chcaiłbym ułożyć sobie jakiś zestaw, a gain bolic i mono to trochę jakby mało. Może jakiś suplement? albo białko? myślałem o ostrowii. Chcę jakoś efektywnie nabrać masy bo potem z pewnych powodów moge mieć z tym problemy. Proszę o radę.

znalazłem takie coś i chcoałem zapytać co o tym sądzicie?
http://www.allegro.pl/item316431529_vitalmax_l_arginina_60k_prawie_jak_s terydy_wys3zl.html

NIKOLIS 168
03-03-08, 20:27
Czemu ludzie sa tacy bez mozgu ze jak zobacza ze pisze prawie jak sterydy albo legalne sterydy o sie tym tak podniecaja!!!!!!!!!!!!!! Otóz prawie robi wielka roznice!!! Dibencozide to srodek zawierajacy witamine B12 która powoduje wieksze łaknienie ale 100tabsów tego to nie to samo co 100tab mety!!! A L-Arginina to zwykły aminokwas który podnosi No2 czyli pompuje!!!!! Wszystko to shity z allegro te Testosterole i Biosterole!!! i reszta!!!
Kup sobie mono z Vitala/Wiedera / Olimpu + jabłko (reactor/Cm3) + Ostrowie i rosniesz!!!! jak juz zamowiłes tego Gain Bolica (polecam) to nie kupuj białko mozesz dorzucic ostatecznie Aminy ale nie koniecznie!!! Dobra dieta + trening powyzsze suple i rosniesz!!!!! Pozdrawiam!!! I sorry jakbym cie obraził ale nie wytrzymałem!!!:)

Punisher
03-03-08, 20:57
Spokojnie Nikolis_168 :)

Scott weź tylko trochę pomyśl, tam jest 60 kapsów i wg producenta należy brać 9kaps dziennie, to starczy ci na 6-7 dni. I po pierwsze co myślisz, że się stanie z twoim organizem w takim czasie?
Mięśnie nie biorą się z kosmosu, tym bardziej, że to co pisze producent to jedno, a jaka jest prawda to drugie.
Zastosuj się do wypowiedzi wyżej. Tak będzie najlepiej.

NIKOLIS 168
03-03-08, 21:05
Przepraszam Punisher ale jak widze ze u mnie w miejscowosci dzieci z gimnazjum biora Testosterol Albo krete w wieku 14lat podczas pierwszego pojscia na siłke to wybacz szlak mnie trafia!!! Ja zaczynałem powoli czytałem forum tu sie bardzo duzo dowiedziałem,bardzo praktycznie wszystko jestem tu bardzo długo i mi sie podoba tutaj. Dobry trening i dieta i w ciagu 5 miesiecy na samej diecie zyskałem 5cm w bicu i 15kg na sztandze wierzcie czy nie ale taka była prawda a gdy zaaplikowałem kreatyne o na treningu mnie rozrywało...zawsze trzymam diete nawet jak mam przerwe na siłce a miałem taka 3miechy i spadło mi 1cm w łapie ale juz odrobiłem nawet wiecej. Ludzie którzy mysla ze jak wezma 30kapsułek kreatyny 30 testosterolu mysla ze beda mieli po 40cm w łapie i beda ciskac 100 na klate w wieku 14 lat ze stazem 1 miesiac!!! Pozdro Punisher!!

Punisher
03-03-08, 21:21
No spoko, myślisz, że ja Ciebie nie rozumiem? Wiem dokładnie jak jest dzisiaj.
A tego soga jako przeprosiny dostalem czy co? hehe
To bardzo ładne efekty, zazdroszczę. Pewnie to też trochę sprawa genetyki:)
Pozdro.
(oddaje sogahttp://img145.imageshack.us/img145/5563/73818459oa5.gif)

Scott
03-03-08, 21:55
ehhh nikolis, byćmoże jesteś tutaj długo, ale możliwe że nei pamiętasz że i ja byłem tu wcześniej (kiedyś tam) miałem kiedyś "kilka" sogów, zanim coś stało się z bazą (bo wyleciały wszystkie moje sogi) i w co drugim poście pouczałem "młodych" o zasadach zażywania czegoś w stosunku do stażu, lub o samym stosunku do w ich mniemaniu cudownych środków. Ma troszke dłuższy staż niż Ty i uwież mi że jak widzę teksty "super masa", "+10kg czystej masy w dwa ndni" to jakoś specjalnie mnie to nie podnieca. Nie chcę tutaj wypisywać że jestem bardizej doświadczony czy cos (bo pewnie tak nie jest) Chciałem tylko żeby mi zaproponowano jakiś zestaw bo teraz mam kase, a potem nie bede miał pewnie nawet siłowni, ale nie o tym chciałem pisać. Punisher... czy na prawdę myślisz że chciałem kupić coś na tydzień? wkleiłem link, chodziło mi o sam produkt i żeby ktoś mi doradził (już nawet nie myślałem że wyjasni).

Punisher
03-03-08, 22:01
No to sorki w takim razie, ale sam przyznaj, co moge pomyśleć, jak ktoś daje linka do takiego czegoś...
Jak masa to gainer+ kretyna. Jak mało białka, to można białko dokupić, chociaż ja bym wolał wtedy kupić takiego gainera, który w sobie ma te 25g białka/100g.

Scott
03-03-08, 22:10
no wiesz kupiłem już gain bolica w bardzo dobrej cenie wiec dlatego pomyslalem o czyms z bialkiem jednak caly czas myslac o jakiejs krecie a przy tym coś z dextro mi sie ubzduralo... daltego poztanowilem zapytac na co (w skrocie) odpowiedziano mi "glupi jestes kup cos innego" a jak zapytalem o inny preparat bo zdaje sobie sprawe z tego ze producenci ukazuja swoje produkty w superlatywach to nie napisano mi czemu cos jest zel tylko poraz drugi "glupio bedize to kupic" i w ostatecznosci nie dowiaduje sie niczego konretnego...

NIKOLIS 168
03-03-08, 22:16
Jezeli chodzi o ten nick to ja byłem pierwszy xD Ale mniejsza o to. Sog dla Ciebie Pun jest za powyzsza wypowiedz która była bardzo sensowna.
A powracając do tematu to jak proponowałem mono+jabłko+gain bolic sprawdzony masa jest i to dobra a i siła tez niczemu sobie!!! Dobry cykl za nie wielkie pieniadze

Punisher
03-03-08, 22:33
^ Scott,no to teraz musisz zadecydować.