PDA

Zobacz pełną wersję : mam dietke, starz ...czas na odrzywki-pytanie jakie



qrwistrzał
01-03-08, 23:31
Mam 17 lat 178 cm wzrostu waga 72kg ćwicze od 13 miesięcy poczatki marne -po 400 brzuszków 100 pompek i zero efektów od poł roku trening zaawansowany 3-dniowy : Niedziela plecy+biceps ,Środa klatka+triceps
Piątek Nogi+barki+czworobocze . Dodatkowo codziennie 6 Weidera,kilka serii na przedramiona( lekkich) , boks , dużo chodzę .Używki: nie palę, staram się nie pić Dieta codzienna : rano jajecznica ok 8 jajek 2śniadanie kromki z wędliną 4szt . baton np snickers,obiad ryż brązowy + pierś z kurczaka ,udko kurze lub inne mięso gotowane ok 6razy w tygodniu i dużo fasoli zwykle 2 danie do tego zupka koniecznie tłusta , po obiedzie ok 3 godziny później ryba z puszki badż inna przegryzka,dużo owoców Kolacja twaróg .Pije 1,5 litra wody dziennie i sok litrowy multiwitaminę łykam WMC,Centrum i capivit po 1 tabletce muszę tyle bo drętwieją mi nogi przy treningu
Staram się w dni treningowe klaść wcześniej i nie ćwiczyc za późno noi chyba tyle trening na masę oczywiście. Szukam odrzywek na pierwszy cykl i czegos do wzmocnienia dietki na potem ...POMORZECIE ???

HuGsoN
02-03-08, 00:15
Kreatryna mono Vitalmax zielona, glutamina i witaminy.

Jasiu226
02-03-08, 00:23
jesli brakuje ci bialka w diecie to polecam bialko firmy Ostrowia! http://allegro.pl/item315111758_ostrowia_wpc_80_1_8kg_wysylka_gratis _suple24.html
Naprawde dobre i w miare tanie!! Jesli bedzie ci brakowac weglowodanow to biery carbo lub gainera (najlepiej mass xxl)

qrwistrzał
04-03-08, 20:45
No spoko kreatyny 10g dziennie tylko jedno pytanie ...glutamina treca sie nada ???

aha i jeszcze pytanie ile tego wszystkiego kupic cykl chyba powinien trwac 30 dni wiec myśle o 300g vitalmaxa i o glutaminie treca 300 kaps
...skończe taki cykl to muszę coś brać czy nie ????

Sliski
04-03-08, 21:07
moim zdaniem 30 dni to trochę przymało, 6-8 tygodni myślę ;) więc 300g przymało

jak skończysz cykl to możesz dalej brać gainera, chyba że masz super dietę, aby nic nie stracić

mocnyblog
05-03-08, 01:16
tak jak koledzy pisza - kup mono
spoko wychodzi 500g activlab , napisz jakos jutro do mnie
no i chyba dietke by sie przydało poprawić


pozdro

qrwistrzał
06-03-08, 21:10
co do dietki to myśle że nie jest taka najgorsza ... Nie napisalem ile dokladnie czego. Jem prawie codziennie to samo czyli: rano 6:30 jajecznica 7/8 jajek szkoła 4 kanapki z wędliną godz 12:15(długa przerwa) ok 14/15 baton przed obiadem 0,5 multiwitaminy i jakas przegryzka np 2 parówki z majonezem i 1 kromka do tego . Obiad od 25 do 30 dkg mięsa gotowanego-pierś z kurczaka ,udko,wołowina i ryż brązowy 1 torebka 100g do tego staram się na siłę tłusty sos a po obiedzie drógie pół litra multiwitaminy ( za ziemniakami i smażonym syfem i czymkolwiek tłustym średnio przepadam)
o 18 podwieczorek tabliczka czekolady lub budyń i owoce (pomarańcz, jabłko lub greipfrut) po podwieczorku zwykle jakaś przegryzka ryba albo ser pleśniowy ok 3 kromki 20:00kolacja twaróg studencki 25dkg sera i pól śmietany dużej .a i jeszcze witaminy WMC, centrum ,capivit i plusz

Czasem dla odmiany jem pizze domowej roboty, pierogi ruskie albo naleśniki i pije jogurty co do mojej diety a to daje około 5 g białka 3 g tłuszczy i 7 g węglowodorów na 1 kg masy ciała dziennie . Robie po 100/200 brzuszków chodzę po kilka kilometrów dziennie i mam trening dla średniozaawansowanych jestem na tej diecie juz 2 i pół miesiąca i efekty są ale marne tylko po kilka centymetrów na całym ciele ... chciałbym je wzmocnić

a i wróciłem do brzuszków moim zdaniem odpowiednio robione są skuteczniejsze od 6 weidera ale to moje zdanie. Kupię w sobotę 500 vitala i glutaminę myślę że tej samej firmy dzieki za pomoc doswiadczonych kolegów i mam jeszcze ostatnie pytanie -skoro cykl ma trwać 60 dni to czy każdego dnia tak samo dawkować czy zwiększyć dawkę w trakcie ? Mam na myśli czy nie lepiej zacząć od 5 przejść do 10 a potem do 15 czy codziennie po 10 g jak amen w pacieżu pozdrawiam

dzako18
07-03-08, 08:50
stary ta dieta jest do bani wez sobie uluzo jakas porzadna to bedziesz widizal efekty
na parowkach ,czekoladzie, sietanie masy nie zrobisz narazie kreta jest Ci nie potrzebna

SEBAN
07-03-08, 09:56
Jak nie zrobi masy??? Na takiej diecie idealną masę TŁUSZCZOWĄ zrobi, 100% !!!!

dzako18
07-03-08, 11:31
hehe taka to napewno :D

Kaczybielawa123
08-03-08, 00:24
chlopie za to mozna wyrzywic pol armii Polskiej:P ale fetu to Ty pewno masz troche...

NIKOLIS 168
08-03-08, 09:36
Ja bym zrezygnował z krety tylko zapodał dobra dietke i ewenualnie Gainerka;)
Np Mass XXL byłby odpowiedni dla Ciebie. Potem jak poprawisz diete mozesz zarzucic mono z Vitala 500g. Do tego dołoz tauryne.

qrwistrzał
10-03-08, 10:07
to ja już qrwa nic nie wiem ... nie było efektów żarłem więcej i więcej i więcej zaczeło mi na brzuchu przybywać to zwiększyłem intensywność trzaskalem brzuzki rano i wieczorem i wszystko wróciło do normy
moja waga to tylko 72 kg a jak na 179cm to niewiele efekty mam nie najgorsze przybylo mi po pare centymetrow ( nie tłuszczu ) a w pasie mam tylko 79 cm ...

Symu
10-03-08, 18:27
Nie masz żrec wiecej i wiecej tylko wiecej i lepiej. Twoje odżywianei można nazwac wszystkim ale nie dieta dla kulturysty (tudziez silacza amatora). Na batonach, sokach, chlebie nie urosniesz. Zacznij jesc kasze, ryze...., do tego porzadne zrodlo bialka nie jakies parowki, masz jesc porzadne miecho. Ułóż normalna diete, kazdy baton na 100% nie da ci upragnionej masy miesniowej a co najwyzej brzuszek. Do tego jeszcze gainer i o krata na brzuchu coraz bardziej sie oddala


rano 6:30 jajecznica 7/8 jajek szkoła 4 kanapki z wędliną godz 12:15(długa przerwa) ok 14/15 baton przed obiadem 0,5 multiwitaminy i jakas przegryzka np 2 parówki z majonezem i 1 kromka do tego . Obiad od 25 do 30 dkg mięsa gotowanego-pierś z kurczaka ,udko,wołowina i ryż brązowy 1 torebka 100g do tego staram się na siłę tłusty sos a po obiedzie drógie pół litra multiwitaminy ( za ziemniakami i smażonym syfem i czymkolwiek tłustym średnio przepadam)
o 18 podwieczorek tabliczka czekolady lub budyń i owoce (pomarańcz, jabłko lub greipfrut) po podwieczorku zwykle jakaś przegryzka ryba albo ser pleśniowy ok 3 kromki 20:00kolacja twaróg studencki 25dkg sera i pól śmietany dużej .a i jeszcze witaminy WMC, centrum ,capivit i plusz

Wszystko co ci zaznaczylem to syf czyli jak widac polowa wszystkiego. Jesli WMC to znakomity produkt walmarkta (czy jak to tam ) wapn, magnez cynk to tez syf -gartulacje dla takiej firmy za danie cynku i wapnia w jednej porcji.

Punisher
10-03-08, 19:06
To powinno być w innym dziale...

Symu
10-03-08, 19:53
EEEEE tam :D diete ulozy juz tam, a narazie prowadzimy dyskusje ogolna :P <chyba ze chodzi o dzial na samej gorze :P >

Punisher
10-03-08, 20:13
O twój, tak:)

qrwistrzał
11-03-08, 20:05
WMC to znakomity produkt walmarkta ...zgadza się ale bez niego grozi mi niedobór magnezu co polecacie ? a i skoro tak to odstawiam batony ,parówki i multiwitaminy ryż i tak jem brązowy i kasze też lubie więc problemów nie będzie ale co z odrzywkami moge strzelic sobie mono vitalmakxu z glutamina tej samej firmy czy wstrzymać się jeszcze przez jakiś czas ?

Symu
12-03-08, 00:15
Filomag b6 proponuje- magnez i witamina b6 + ewentualnie zincas forte lub poprostu kompleksowy produkt MZB

Multiwitamine mozesz kupic vita-min plus z olimpa o wiele lepsza niz centrum.

Z suplami wstrzymaj sie az uregulujesz diete. Pamietaj takze o zrodle bialka (najlepiej mieso np. kurak). Jak z tym sie uporasz to mysle ze mozesz wziasc sie za 1 cykl na mono.