PDA

Zobacz pełną wersję : podciąganie na drążku - początki



hans87
01-03-08, 22:35
Witam. Szukałem na forum, ale nie znalazlem odpowiedźi na moje pytanie :/

Napiszcie mi jakie wykonywać ćwiczenia, aby poprawić się w podciąganiu na drązku szerokim nachwytem? Wiem że trzeba po prostu się podciągać, ale mi chodzi o inne ćwiczenia które dadzą lepsze efekty w podciąganiu. Pozdro :)

GhosT
01-03-08, 22:41
Poszukaj tutaj :

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp

hans87
01-03-08, 22:50
no zaduzo mi to nie pomoglo... wiem że tak jest duzo sposóbów podciągania, ale mi chodzi o jakies inne ćwiczenia które ułatwią te podciąganie np. jakies na najszersze, bo chyba głownie te mięsnie pracują przy podciąganiu. pzdr

GhosT
01-03-08, 22:56
Przy szerokim plecy pracują głównie z tego co kojarzę ... A tu masz ćw na plecy -,- ...

hans87
01-03-08, 23:10
chyba sie nie rozumiemy kolego... mi chodzi zeby ktos mi podał jakie mogę robić ćwiczenia które ułatwią mi podciąganie na drążku... slyszalem ze wiosłowanie ze sztangą jest dobre. Znasz cos jeszcze?

SEBAN
01-03-08, 23:41
chyba sie nie rozumiemy kolego... mi chodzi zeby ktos mi podał jakie mogę robić ćwiczenia które ułatwią mi podciąganie na drążku... slyszalem ze wiosłowanie ze sztangą jest dobre. Znasz cos jeszcze?


Chyba ty nie rozumiesz kolego. Pytasz to masz odpowiedź.Nie ma takich ćwiczeń,zacznij sie podciągać i zwiększaj powtórzenia,jak ćwiczysz z kims to pomoże jak nie będziesz dawał rady.Pozdro!!!

hans87
01-03-08, 23:54
hmm oki ale za przy podciąganiu głownie pracują mięśnie najszersze grzbietu więc chodzilo mi o jakies ćwiczenia które mogą je wzmocnić, chociażby wiosłowanie..

GhosT
02-03-08, 00:43
Jakaż niepojęta jest wiedza kulturystyczna ...

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Tam masz wszystkie ćwiczenia ... Chcesz potrenować jakąkolwiek partie ciała? To zobacz tam ... Tam są wszystkie znane i konwencjonalne ćwiczenia ... A jeśli nie o to ci chodzi to chyba naprawdę się nie rozumiemy ...

Paton
02-03-08, 02:20
Musisz caly czas sie podciagac az do skutku, siła przyjdzie z czasem oczywiscie wazne sa przedramiona.

hans87
02-03-08, 09:51
wiem ze po prostu trzeba sie podciągać, a wyniki beda sie poprawiać:) ghost juz znalazlem odpowiedz jakie ćwiczenia wzmocnią mi najszersze grzbietu... wiosłowanie sztanga, hantelkami no i podciąganie końca sztangi :) juz jasniej nie moglem pisać o co mi chodzil :P pozdro

VegetaSSJ3
02-03-08, 10:41
Jesli chcesz poprawic swoje wyniki w podciaganiu sie na drazku to dobre jest na to cw sciaganie drazka do klatki albo do karku na atlasie

Street Fighter
02-03-08, 11:40
ja max podniose się max 4 razy 85kg waze heh

sory za offa ;)

los0
02-03-08, 12:06
Hans87 wybierasz sie na jakies zawody? Czy sie z kumplami zalozyles? Co do tematu to uloz sobie w treningu np.
podciaganie na drazku 3 serie max + podskok do drazka i powolne opuszczanie sie

wioslowanie sztanga 3 serie

i sciaganie wyciagu gornego 3 serie

Mysle ze poprawisz wyniki po takich cwiczeniach. Obys tylko za czesto nie trenowal

hans87
02-03-08, 14:56
dzięki widze ze jednak sa osoby ktore potrafią czytać ze zrozumieniem :)

los0 nie jade na zawody ani z nikim sie nie zalozylem tylko cienko mi idzie podciąganie na drązku szerokim :\ podciągne sie tylko 1 raz.. cienko