PDA

Zobacz pełną wersję : Universal Creatine



toxic
01-03-08, 20:04
Siemka stosowal ktoś juz ta krete? piszcie czy dobrze działała i wogole opinie ;)
http://www.allegro.pl/item318117432_universal_kreatyna_500g_prosto_z_usa _wysylka_free.html

fernando2000
01-03-08, 20:28
Ja ją zakupiłem na cykl, który rozpocznę za dobę :] Co do jakości to pierwszy raz widzę taką śnieżyne. Nie jest to taki proch jak inne kreatyny co lekko się wstrząśnie i dymu peło jak w młynie :) Zapach? W porównaniu do Vitalmax'a (zielonego, z resztą dużo osób tą kreatyne ceni sobie) to różnica taka jak dniem i nocą:] Jak wąchałem Vitalmax to aż odrzucało tak śmierdzi, a jak wącham Uniwersal'a to aromatyczny zapaszek:) Ale to nie o to chodzi, ma przede wszystkim działać, a na to już sklada się kilka czynników.

toxic
01-03-08, 21:57
acha nom to moze sobie razem wystartuejmy :p ja zaczynam brac od wtorku moze w poniedzialek :) Ciekawe jakie beda rezultaty wszystko bede notowal :P
Szkoda ze producenci tych kretek nie robia smakowych :(( taki x-pand jest podobno zajebisty w smaku ..

fernando2000
01-03-08, 22:37
Ja jutro startuje, dzień przed treningiem i akuart skończę 20 kwietnia:] (W niedzielę zaczynam i w niedzielę kończę). Szkoda, że smaku nie ma? Właśnie dobrze, że nie ma - mniej chemii typu jakiś smaczków. Szkoda, że w tej kreatynie nie ma miarki tylko łyżeczką będe musiał odmierzać.

Brałem X-Pand (2 puchy, smak orange) dobrze wspominam cykl na tym środku.

toxic
01-03-08, 22:47
acha to widze ze jestes juz troche doswiadczony ^^ ja po tym cyklu planuje cos lepszego :) ale jeszce czas .. a miarke to mozna wziac od innej kreatynki nie? bo wazyc albo cos to troche ryzykowne :P bo mozna wizac za duzo albo za malo..

SEBAN
01-03-08, 23:15
Moze którys z was jakąś relację nam zapoda na forum??? Podzielcie sie spostrzeżeniami z cyklu......

fernando2000
01-03-08, 23:18
Wolę już łyżeczką odmierzać te 5 gram niż miarką od innej kreatyny. Różne firmy dają inne miarki do swoich kreatyn, bo różnej jakości jest kreatyna np. kreatyna Megabola jest podobna do cukru(słabo rozdrobiona jest), Vitalmax znowu taki puszysty jest, że jak się wstrząsnie to się dymi jak w młynie he he. Mam w domu trzy zestawy łyżeczek(płytkie, głębsze itd.) to coś się wymyśli, bo to najmiejszy problem :] Tam 1 gram w tą czy tą nie nie robi różnicy.

Punisher
02-03-08, 02:41
Również zachęcam do relacji z cyklu.

toxic
02-03-08, 07:56
Jak dla mnie nie ma problemu pokazania postepow po tej kreatynce bede pisal jakie ciezary i co jak :P

Symu
02-03-08, 18:01
Bardzo dobra kretynka creapure, najczystsza z mozliwych co moze wlasnie powodowac ze i innaczej wyglada.

toxic
02-03-08, 20:59
Ale jednak jak jest smaczek to lepiej sie wcina xD bo rano wstac i naczczo zjesc cos niedobrego ^^ to tak nie za fajnie..

fernando2000
03-03-08, 15:06
Dla mnie w smaku jest spoko ta kreatyna. Jak Ci nie samkuje to wymieszaj ją troche z glukozą.