PDA

Zobacz pełną wersję : Brak efektów?



Adamusss
01-03-08, 14:46
Witam.Mam problem mianowicie cwicze juz 4 miesiace a jesli chodzi o wyglad to nic mi sie za bardzo nie zmienilo,czasem mi nawet zyly widac:/ nie dodajac juz ze masy nic wiecej.Jednak fantem jest tu to ze nie mam diety,wprawdzie jem jogurty pije mleko ale na diete nie mam czasu.Odzwywek tez jeszcze zadnych nie bralem ale mysle o czyms bo moze juz czas? Ma sens tak cwiczyc czy tylko trace czas? Mam nadzieje ze nie stracilem tych 4 miechow:/ choc cos tam pewnie silniejszy jestem.Wiem ze nic od razu i cos za cos i ze glupio pytac kiedy efekty ale moze cos jest nie tak? Dane w profilu.Bez planu ciezko pomoc wiec o to moj plan jak cwiczylem:

Pon: TO SAMO CO W CZW (klate robie 2 razy w tyg)

Wt:
a)bic:
-podnoszenie chantli opierajac o kolano 3 serie po 10 razy
-na przemienne podnoszenie chantli stojac (sposobem mlotkowym) 3 serie po 9 razy
-podnoszenie sztangi stojac 4 serie po 8 razy
b)plecy:
-sciąganie na atlasie za tyl glowy 4 seria po 10 razy
-podnoszenie sztangi z 1 strony 3 serie po 10 razy
-opierajac noge na laweczce wciaganie chantli do gory (wiosłowanie) 3 serie po 9 razy
c)Nogi:
-prostowanie nog na atlasie siedzac 4 serie po 10 razy
-przysiady ze sztanga 3 serie po 10 razy
-wspiecia na palce ze sztanga 3 serie po 10 razy


Czw:
a)klata:
-wyskianie sztangi na laweczce prostej 12-10-10-8
-wyciskanie sztangi na laweczce skosnej 10-10-10-10
b)rozpiętki
c)tric:
-wyciskanie chantli zza glowy 3 serie po 8 razy
-''sciaganie'' na atalsie drazka do dolu 3 serie po 10 razy
-opierajac sie na lawce wyciskanie chantli do gory 3 serie po 9 razy
d)kaptury:
-szrugsy 3 serie po 10 razy
-podciaganie sztangi do brody 3 serie po 10 razy

Sob (trening w domu)
a)bic:
- podnoszenie chantli opierajac o kolano 3 serie po 10 razy
-na przemienne podnoszenie chantli stojac (sposobem mlotkowym) 3 serie po 9 razy
-podnoszenie hantli podchwytem do gory (prawi jak ze sztanga) 3 serie po 8 razy

PS:z brzuchem narazie nic nie robie:P
BEBA SOGI OCZYWISCIE BO POTRZEBUJE CHYBA POMOCY!!!

gedziu
01-03-08, 15:05
uuu... cieniutko chłopie na początek radziłbym gainera(ACTIVITA Masive gainer). ja diety nie stosuje a efekty widać tylko codziennie pije mleko i jem jajka w różnej postaci:) pozdro

gedziu
01-03-08, 15:08
i do klate dołączyłbym "wypychanki" na ławeczce prostej 4x10 i na skosie 4x10

Damian st-ce
01-03-08, 15:26
Jako pierwsze w Bicepsie rob uginanie przedramion ze sztanga. Na plecy rób podciaganie na drązku nachwytem (to podstawa). W Klatce rob najpierw wyciskanie sztangi na ławce skosnej. Zamien ostatnie ćwiczenie w Tricepsie, na wyciskanie francuskie sztangielkami, ale rob je jako pierwsze. Wydaje mi sie ze na Kaptury wystarczy 4 serie szrugsów. A co najważniejsze musi byc dieta. Masz taki sam problem jak wiekszosc z Nas. Brak czasu na przygotowywanie posiłkow itp. Jednak dieta to podstawa i bez niej nie ruszysz. Takie uroki Kulturystyki :) POzdro

Adamusss
01-03-08, 16:29
Wiec:
GEDZIU:co to sa te wypychanki? tez pije mleku a jajka to rzadko hehe ale jem:D
Damian:wydaje mi sie ze nei bede dawal rady sie podciagnac kilka razy.Jesli chodzi o diete to jedynie mleko jogurty cos w tym rodzaju na konkretna diete nie da rady a wogole lubie jesc poprostu to co lubie:D

rgolanski
01-03-08, 16:29
Dokładnie. Bez diety odżywki to strata pieniędzy. Jeżeli jesteś ektomorfikiem to proponuję, żebyś każdą grupę mięśniową atakował tylko raz w tygodniu. Wtedy masz dużo czasu na regeneracje, a to podstawa. Ja pamiętam jak kiedyś ćwiczyłem każdą grupę 2 razy w tyg ( 10-12 serii) praktycznie żadnych efektów. Gdy zmieniłem plan, jest dużo lepiej. pozdro

rgolanski
01-03-08, 16:30
Jeżeli chodzi o dietę to staraj się jeść dużo węgli ( ryż, kasza gryczana, makaron) i nie zapominaj o białku.

Gutek912
01-03-08, 16:37
rgolanski miałem tak samo jak ty ;D też ćwiczyłem każdą grupę 2 razy w tygodniu i efektów 0 ;/ Tylko na rzeźbę trochę poszło choć też za bardzo nie było czego rzeźbić Tera zmieniłem plan ćwiczeń i masa idzie...

Adamusss zrób tak żeby każdą grupę mięśniową raz w tygodniu ćwiczyć i będzie git... Możesz też zastosować regresję (dodajesz ciężaru przy jednoczesnym odejmowaniu powtórzeń w kolejnych seriach)

gedziu
01-03-08, 16:40
Wiec:
GEDZIU:co to sa te wypychanki? tez pije mleku a jajka to rzadko hehe ale jem:D
Damian:wydaje mi sie ze nei bede dawal rady sie podciagnac kilka razy.Jesli chodzi o diete to jedynie mleko jogurty cos w tym rodzaju na konkretna diete nie da rady a wogole lubie jesc poprostu to co lubie:D
inaczej wyciskanie chantli. no to wcinaj!!

Gutek912
01-03-08, 16:46
Sorka regresja jest... jakoś krzywo patrzałem na ten planik :P Jeszcze raz sorry

wara
01-03-08, 20:27
czlowieku co sie mialo zmienic jak nie masz diety ile razy jesz dziennie 3? powinienes 6 tak sie najesc zeby sie zerzygac i nie 1 jogurt tylko porzadne miecho kasze makarony ryz itd i nie mow ze nie masz czasu kazdy z nas sie tu uczy nie wazne gdzie na jakim stopniui jak chcesz to bedziesz mial diete a jak jestes len to sobie odpusc tylko potem nie mow ze silownia nic nie daje

2 razy w tyg ta sama partia bezsens

co do planu jest do dupy inaczej nie mozna powiedziec znajdz cos w podwiedzonych bo sie nawet nie chce zmieniac

taka rada odemnie jak chcesz przymasowac to rob cwiczenia ciezkie wielostawwwe podciaganie na draku martwy przysiady pompki na poreczach itd

pozdro

Adamusss
02-03-08, 14:18
NO jem 3 razy gdzie tam 6? nie dalbym rady co mialbym jesc jak jestem pelny:D? tak to tylko podjadam:P Robilem klate 2 razy w tyg bo nie czulem ebym szedl dalej gdy robilem raz w tyg wiec bede znowu jednak robil raz chyba a mniejsze partie jak bic i tric tez robic ino raz w tyg?

Gutek912
02-03-08, 14:27
No raczej.... jak wszystko to wszystko. Radzę jeść po 6 mniejszych posiłków niż 3 duże...

gedziu
02-03-08, 16:04
No raczej.... jak wszystko to wszystko. Radzę jeść po 6 mniejszych posiłków niż 3 duże...
co racja to racja...