PDA

Zobacz pełną wersję : Let's GO!!! By Jasiu226, Od zera!!



Jasiu226
01-03-08, 14:32
...:::Dziennik Treningowy by Jasiu226:::...

Witam!!!


Pozwólcie, że sie przedstawie! A więc jestem Bartek, mowia na mnie Jasiu. Mam 16 lat. Waze 64kg, mam 178cm wzrostu.
Zaczynam trening w domu, poniewaz nie mam dostepu do silowni. Planuje zwiekszyc mase, dojsc do lepszego wygladu, dopiero zaczynam przygode z tym szlachetnym sportem jakim jest kulturystyka.
Moją diete mozna obejrzec TUTAJ :) (http://www.fkif.pl/index.php?showtopic=34580)

Moje Motto: Dojść do siły bez koksu!!! ;)

Nie mam zamiaru NIGDY (!!!) brać żadnych sterydow.

Mam do dyspozycji hantelek 6kg i 4kg, drążek rozporowy i sporo wlasnej inwencji :P


Więc mój trening będzie sie odbywal 4x w tygodniu ( pon, wt, czwartek, sobota) i będzie wyglądał tak:
*Podciąganie hantelka do siebie na stojąco (6kg) 20x (na rękę)
*Podnoszenie hantelka 6kg na kolanie do siebie 30x (na rękę)
*Wyciskanie hantelka 6kg w górę na siedząco 20x (na rękę)
*Wyciskanie na stojąco hantelka 6kg w górę 20x (na rękę)
*Podnoszenie hantelka 4kg w bok, przytrzymanie 3 sec 10x (na rękę)
*50 Brzuszkow
*Podciąganie na drążku rozporowym w drzwiach 3x8 powtórzeń z nachwytem średnim
*3x20 przysiadów
*Martwy ciąg (plecak pełen kg ;) 20x
*Wiosłowanie hantlem 1min na rękę (6kg)
*Wyciskanie na barki plecaka pełenego kg z ziemi 15x
*Wspięcia na palce na dwóch nogach 15x

Calosc powtarzam raz.
Jesli chodzi u suple to planuje do diety dodac bialko lub gainera bialko-weglowego.
Prosze o komentarze mojego dziennika, oceny zarowno pozytywne jak i negatywne. Bede sie staral jak najczesciej dodawac wpisy do dziennika. Pozdrawiam Jasiu226

Damian st-ce
01-03-08, 15:10
Świetnie. Podoba mi sie Twoja postawa i zaangazowanie. Masz troche mało sprzetu, ale pomysł z plecakiem jest znakomity. Na zachete ... SOG Powodzenia

gedziu
01-03-08, 15:18
mi się to nie podoba daleko tak nie zajdziesz...pozdro

Damian st-ce
01-03-08, 15:28
Na poczatek wystarczy lekki trening obwodowy, pozniej sie chłopak rozkręci. Postaraj sie o wiecej zelastwa.

gedziu
01-03-08, 15:37
bym Ci podał mój plan ale za dużo pisania:P

GhosT
01-03-08, 15:54
Jakie kombo xO ... Z takim czymś to ty chyba do niczego nie dojdziesz ;] Weź poczytaj to forum troche i sie zastanów bo widze maaaase błedów ;]

Ps. Z tego co wiem za zlinkowanie do innego forum jest ostrzeżenie (jak nie ban ;D) ... Także módl się aby jakis mod czy admin tu nie wpadł bo masz kuku ^^

johny
01-03-08, 17:31
na pewno + za checi,co do geinerow i bialka o ktorym piszesz to ci nie bedzie potrzebne (jezeli bedziesz trzymal diete do ktorej podales link w co szczrzze mowiac ciezko jest mi uwierzyc,wez pod uwage szkole itp) co do treninguto na pewno nei rob martwego ciagu,trening ogolnie ejst raczej beznadziejny ale biorac pod uwage ze nigdy nie cwiczyles to na sam poczatek mozesz sobie to robic zeby zobaczyc jak to jest :) oczywiscie dostep do profesionalnej silowni badz tez zakup laweczki+gryfa i pozadnego obciazenia jest nie uniknione.

VegetaSSJ3
01-03-08, 18:29
A coz to za plant sam to wymysliles ehhh takim treningiem duzo nie nie zyskasz wez sobie podpatrz plany treningowe w podwieszonych bo twoj plan jest brzydko mowiac do dupy

GhosT
01-03-08, 18:55
Jak ten papier ^^ _ Nie no nie ma co ... Trochę przesadziłeś ... Poczytaj informacje zawarte na forum i poszukaj czegoś dla siebie ;P

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

To ci sie przyda ;)

Jasiu226
02-03-08, 00:20
pomoze mi ktos w takim razie ulozyc jakis DOBRY plan, jak jestescie tacy madrzy? Jak na poczatek cos potrzebuje, narazie nie mam dostepu do silki, pradopodobnie na wisone bede mial (miesiac) wiec chce sie jakos przygotowac!!

dexter
02-03-08, 00:32
Wejdz w podwieszone i poczytaj a znajdziesz wszystko

GhosT
02-03-08, 00:40
Uwierz mi da sie samemu ...
Sam nie mając dostępu do siłki i mając od dyspozycji same hantle 2x10 kg ułożyłem sobie plan i jechałem tak sobie koło 2-3 miechów... Poczytaj co jest na forum ...
A jeśli jesteś na tyle nie udolny to napisze ci potem (jak wstanę ;]) mój stary plan (na same hantle) i udowodnię ci że sie jednak jakoś da ;]

Paton
02-03-08, 02:18
Trening domatora to jedyne wyjscie.

Jasiu226
02-03-08, 12:41
no to czekam! Bo ukladam sobie trening z tego domatora + koje pomysly a wy i tak mowicie ze zle...

GhosT
02-03-08, 15:59
Poczytaj sobie może lepiej forum, bo to co piszesz to jest z trochę żałosne ... Już nie mówiąc o tym, że odnosisz się do nas z wyrzutem i pretensjami ... Naprawdę n/c ...