PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na mono + dodatki



fernando2000
01-03-08, 12:46
Witam, wszelkie informacje o mnie są w profilu.

Od 1 marca rozpoczynam cykl na mono + dodatki. Chciałbym Wam przedstawić moje dawkowanie i proszę o ewentualną korekte.

Cel: masa, siła

Środki:
Kreatyna Monohydrate 500g (Uniwersal)
HMB 300 Tab. (Olimp)
Animal Pak 44 saszetki (Uniwersal)
Daily Formula 100 Tab. (Uniwersal)
Tauryna 300 Tab.(Olimp)
Gainer 4500g (Uniwersal)
Białko 1800g (Ostrowia)
Shock Therapy ok. 15 porcji (pozostałości po dawnym cyklu)
Glukoza

Dieta: Jest (oparta na owsiance, serkach wiejskich, oliwie z oliwek, ryżu, makaronie, mięsie(głównie białe mięso), tuńczyku, chlebie słonecznikowym, chudej wędlinie, jajkach).
Trening: 3 ew. 4 dniowy masowy

Trochę myślałem i zamierzam to tak dawkować:
Rano:
5g kreatyny rano wymieszanej w 50g glukozy i 500ml wody letniej
2 Tab. tauryny
1 Tab. HMB
po 30 minutach śniadanie, po śniadaniu białko(w śniadaniu nie mam za dużo białka dlatego chcę białko po śniadaniu brać), saszetke Animal Pak
potem drugi posiłek i 50g gainera + oliwa z oliwek
kolejny posiłek i gainer 50g
posiłek przed treningowy, następnie shock, HMB, białko
po treningu: glukoza 50g, kreatyna 5g, HMB 1 Tab, 2 Tab tauryny po 15 minutach 2 banany + 50g gainera
potem posiłek bazujący na tuńczyku i ryżu i kukurydzy
przed snem 1 Tab. HMB

W dni terenigowe:
- kratyne mam zamiar brać rano i po treningu
- Animal Pak po śniadaniu

W dni nietreningowe:
- tylko rano kreatyne
- po śniadniu Daily Formuła 1 tab.

Dobrze to sobie rozpisałem czy macie lepszy pomysł?

Toma
01-03-08, 13:00
A pak i Daily Formula to witaminy więc najpierw zjedz jedno a potem dopiero drugie

fernando2000
01-03-08, 13:06
A jaki to problem aby brać Animal Pak w dni treningowe a Daily Formuła w dni nietreningowe? Przecież w dni nietreningowe nie potrzebuję takiego kombajnu jak Animal Pak.

Punisher
01-03-08, 13:49
Po pierwsze widać, że podchodzisz profesjonalnie do sprawy i potrafisz czytać(podwieszone) i umieścić wszystkie potrzebne informacje w temacie (oby więcej takich tematów).Tylko w profilu pewnie nie zapisałeś informacji.

Więc tak:
1.Glukozę i HMB odłóż - strata kasy - nikłe lub żadne efekty.
2.Jak najbardziej możesz brać Daily Formula i Animal Pak razem.
Daily formula jest bardzo ekonomiczne(na 100 dni suplementacji).
Animal Pak to inna bajka.
3. Animal pak bierz conajmniej codziennie 1 szaszetkę.
4. Kreatynę w DNT bierz dwie porcje !! 500g starczy na 7tygodniowy cykl.
5. Przed treningiem nie mieszaj Shock'a z białkiem.
6. Gainer między posiłkami najlepiej lub jak masz małą kaloryczność w pokarmie i nie możesz, nie masz możliwości zwiększyć to wtedy w ostateczności gainerek dodaj po posiłku. Ale lepiej między posiłkami.
7.Animal Pak jedz po posiłku przedtreningowym.
8. Do kreatyny 2kaps tauryny - do każdej porcji.
Chyba tyle...


Dodano:

A jaki to problem aby brać Animal Pak w dni treningowe a Daily Formuła w dni nietreningowe? Przecież w dni nietreningowe nie potrzebuję takiego kombajnu jak Animal Pak.
To tak samo jakbyś trzymał dietę tylko w dni treningowe.

fernando2000
01-03-08, 14:35
Już poprawiłem profil.

Czyli tak 500g kreatyny = 100 porcji, z tego dwie porcje na dzień to wychodzi 50 dni, równy 7 tygoniowy cykl do tego do każdej porcji 2 Tab tauryny.

HMB mam już zakupione i nie licze, że da mi super mase tylko chcę to brać jako antykatabolik. Podobno HMB łączone z kreatyną dają efekty. Ale żeby były efekty to podstawa to dieta :)

To jednak z Animal Pakiem trochę przekombinowałem, będe zatem go brał codziennie po 1 saszetce(te 11 tabsów co tam jest wydaje mi się, że wystaczy na moją skromną mase). Mam 44 saszetki tego, czyli zabrakło mi6 saszetek do końca cyklu. Ale to wtedy wezmę Daily Formula.

Glukoze mam ze spożywczaka (coś koło 1,60zł za 100g mnie wyniosła) i chcę to stosować jaka alternatywe do carbo po treningu, do tego dwa banany i powinno zastąpić CARBO.

Punisher
01-03-08, 14:47
Animal Pak starczy na 44 dni więc starczy na cykl, tam te 5 dni nie robi różnicy.
Daily Formula jedz non stop bezpośrednio po posiłku.
Glukozę odpuść sobie, bo to tylko cukier. Banany spoko są.
HMB jako antykatabolik no powiedzmy, że w takim przypadku jeszcze względne.

fernando2000
01-03-08, 18:07
Sądziłe, że Animal Pak wystarczy... a tu jeszcze Daily Pak do tego. To kiedy mam tą Daily Formula brać? po śniadaniu? Animal Pak po posiłku po trenigowym mam brać tak?

Punisher
01-03-08, 18:23
Nie porównuj Daily Formula z Animal Pak'iem.
Daily Formula np. rano po śniadaniu, a Animal Pak po posiłku przedtreningowym.

fernando2000
01-03-08, 20:11
Ok. dziękuje Punisher za rady. Od jutra zaczne cykl(sprawdze, czy żadnych rewolucji żołądkowych nie będe miał po tych specyfikach) a od poniedziałku nowy trening. Jutro jeszcze na zakupy, żeby nie zawracać sobie głowy w tygoniu kupnem żarcia. Mam chęci zrobić ten cykl najlepiej jak tylko się da. Idę pogrzebać jeszcze w dziale trening i dieta:]
Pozdrawiam, po cyklu zdam relacje.

Punisher
02-03-08, 02:49
No spoko.
Wejdź tutaj (http://e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=22) i zdawaj relacje na bierząco(w miarę możliwości):) Zachęcam.

fernando2000
04-03-08, 01:42
Relacji raczej nie będzie... jestem drugi dzień na specyfikach i trochę do WC mnie goni(pewnie po gainerze albo po białku). W dodatku nie mogę spać, bo czuje jakby jakiś kamień ciężki leżal mi na sercu w dodaku coś mnie kuje albo w wątrobe albo trzustke :-/ Normalnie czuje się jak po przedawkowaniu metą ;/

Punisher
04-03-08, 13:56
Do WC goni po kreatynie.
A z tym ciężkim na żołądku to nie wiem, może za dużo jesz przed snem?
Wywal tą glukozę najpierw!

fernando2000
04-03-08, 22:50
Stawiam, że po tuńczyku tak się czuje. Jem codziennie tuńczyka a jak wiadomo zawiera on ołów i to chyba przez to. Po kreatynie? Sądze, że to jednak po białku i gainerze, może to rozcieńczać w mniejszych ilosciach mleka.
Co do wagi to już mam 2kg do przodu, albo zaczynam nabierać wody albo po diecie zaczynam łapać, bo wody staram się dużo nie pić, żeby mnie nie zalalo.

Punisher
04-03-08, 22:57
Przy kreatynie musisz pić dużo wody!!
Powinieneś się dowiedzieć, na jakiej zasadzie działa kreatyna, bo chyba coś przeoczyłeś. Wymiana płynów jest większa podczas cyklu na kreatynie.
Dlatego należy suplementować się również różnymi związkami mineralnymi, witaminami.

BeHappy
04-03-08, 23:00
tunczyk chyba duzo tu nie robi bo osobiscie tez puszke na dzien jem i nic takiego nie mam

fernando2000
04-03-08, 23:18
Stawiam na tego tuńczyka, bo dziś go nie jadłem i czuje się super.

BeHappy
04-03-08, 23:36
a co to za tunczyk ? moze jakas firma feralna ?

fernando2000
05-03-08, 11:13
No wtedy akurat jadłem łososia King Oscar w oleju słonecznikowym(kupiłem dwa sobie na próbe, cena 2,50zł za puszke). A tak to jem sprawdzony tuńczyk Łośoś Ustka w oleju i tego najlepiej lubie(cena 4,40zł za puszke). Niegdyś jadłem tuńczyka Meg w sosie własnym(cena do 2zł - już go nie kupuje, bo jest niedobry).